Teşkilat Zayed Fadi Kimdir? Amacı ne? Ne Zaman Ölecek? Mehmet Usta

Tims B Yapım’ın yeni dizisi Teşkilat’ta Mehmet Usta Zayed Fadi rolü ile izleyicisi karşısında olacak. Bu konumuzda sizlere Teşkilat Zayed Fadi Kimdir? Zayed Fadi’nin amacı ne? Zayed Fadi Ne Zaman Ölecek? gibi sorulara cevap vereceğiz. ^

İstihbarat dizisi olarak pazar akşamlarına damga vurmaya  gelen Teşkilat dizisi ilk bölümü ile 7 mart pazar akşamı izleyicisi ile buluşacak. Askeri dizilerin başrol oyuncuları kadar dizinin kötü karakterlerinin performansları da çok merak ediliyor. Teşkilat dizisinde ilk bölümünde Ortdağu’nun hakimi olan Zayed Fadi ve çetesi çökertilmeye çalışılacak ancak bu hiçte kolay olmaycak.

Teşkilat Zayed Fadi Kimdir?

Zayed Fadi Ortadoğu’nun karanlık ve kirli adamlarından biridir. Oldukça zeki ve acımasız bir adam olan Zayed Fadi Filistin’de doğmuş büyümüş ve ailesi ile çok büyük acılar çekmiştir. Annesini parasızlık yüzünden tedavi ettiremediği için kaybeden Zayed Fadi daha çocuk yaşta güçlü olmak gerektiğini öğrenmiştir.

Şimdilerde uyuşturucu ve silah kaçakçılığı yaparak Ortadoğu’nun en zenginlerinden olan Zayed Fadi’nin çıkarları Türk devleti ile kesişecek ve daha önce önemsemediği Türk devleti ve istihbaratının gücünü çok acı şekilde öğrenecektir.  Zayed Fadi bir çok işi kendi yapmaz, kendi elini kana bulamaz; genelde işlerini taşeronlara yaptırtır; üstün zekası ile de her türlü suçun içinden kolayca sıyrılır. Laf yarışında kolay kolay yenilmez. Kibirli biridir.

Teskilat Zayed Fadi resimleri

Teşkilat Zayed Fadi’nin Amacı Ne?

Teşkilat dizisinde Zayed Fadi’nin tek amacı daha fazla para ve bu para ile birlikte daha fazla güç kazanmaktır. Kirli işlerin içinde kala kala kalbi taşlaşmış olan Zayed Fadi düzgün giyinir ve konuşur. Türk istihbaratı bir çok işini baltaladığı için şimdilerde Türklere karşı ciddi bir ön yargısı vardır.

Teşkilat Zayed Fadi Ne Zaman Ölecek?

Teşkilat dizsinde Zayed Fadi Ne Zaman Ölecek? soruları soruluyor. Teşkilat dizisinde Zayed Fadi  karakteri ile yer alan usta oyuncu Mehmet Usta’nın sezon sonuna kadar yapım ile sözleşmesi var Bu nedenle de istihbaratın en özel ekibi sezon sonuna kadar Zayed Fadi’yi öldürmeyi başaramayacaktır. Bence Zayed Fadi mayıs ayında sezon finalinde anca öldürülebilecektir.

Mehmet Usta Kimdir

20 Şubat 1973 Düzce doğumlu olan Mehmet Usta 48 yaşının içindedir. Marmara üniversitesi Sanat Sosyolojisi bölümü mezunu olan Mehmet Usta Ekmek Teknesi dizisinde hayat verdiği Ölü karakteri ile tanındı. Daha sonra Leyla ile Mecnun ve Bez Bebek gibi dizilerde yer alan Mehmet Usta son olarak Görevimiz Komedi programında yer almıştır.