Topal Şükran’ın Maceraları Oyuncu Kadrosu

Topal Şükran’ın Maceraları filmi için Demet Evgar kamera karşısına geçti. Demet Evgar’ın uzun dönemdir planladığı bir proje olan Topal Şükran’ın Maceraları filminin senaryosunu da Demet Evgar yazdı. Demet Evgar için önemli bir deneyim olacak Topal Şükran’ın Maceraları filminde yönetmen olarak ise  Onur Ünlü ile anlaşıldı.

Demet Evgar senaryoyu yazdı dediysek; Topal Şükran’ın Maceraları için konuşma metinlerini yazdı demedik. Topal Şükran’ın Maceraları filmi sözsüz bir film. Yani Topal Şükran’ın Maceraları filminde hiç bir konuşma yok ve tamamen oyunculuk becerileri olacak.

TN ve Normal Yapım yapımcılığını paylaştığı Topal Şükran’ın Maceraları filminin çekimleri ise temmuz 2018 itibari ile İzmit’te başladı. İzmit’te bir mahallede geçen hikayede Topal olan Şükran isminde ki bir genç kızın hikayesi esprili şekilde izleyicisi karşısına çıkartılacak.

Topal Şükran’ın Maceraları oyuncuları

Topal Şükran’ın Maceraları filmi öncesi bilindiği üzere Demet Evgar Avlu dizisinde Deniz karakterine hayat vermiş ve milyonları ağlatmayı başararak taraflı tarafsız herkesi oyuncuğuna hayran bırakmıştır. Demet Evgar’a ise Serhat Kılıç partnerlik yapacak.

Topal Şükran’ın Maceraları çekimlerinin iki hafta içinde bitirilmesi ve dizinin 2018 sonlarında yayında olması bekleniyor.

Topal Şükran’ın Maceraları Oyuncuları

Demet Evgar

1980 manisa doğumlu olan Demet Evgar 38 yaşındadır. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olan Demet Evgar 2010 yılında 1 Kadın 1 Erkek dizisinde ki performansı ile En İyi Kadın Komedi Oyuncusu ödülüne hak kazanmıştır.Demet Evgar Arnavut kökenlidir İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur ama 17 yaşında Manisa da tiyatro oyuncusu olarak işe başlamıştır. “Emret Komutanım dizisi ile sektörde kendini gösteren Demet Evgar Star TV’de yayınlanan 1 Erkek, 1 Kadın programında canlandırdığı Zeynep karakteri ile ülkenin önemli kadın başrollerinden olmuştur. Demet Evgar çok yönlü bir isimdir mesela Kötü Kedi Şerafettin filminde seslendirmenlik bile yapmıştır.

Son dönemde Vatanım Sensin dizisinde Kara Fatma rolü ile yine bir çıkış yakalayan Demet Evgar’ın asıl komedi yönü değil Dram yönü daha önde olduğu fark edilmiş ve 2018’e damga vuran Avlu dizisinde Deniz karakteri ile dillere destan bşr oyunculuk sergilemeye devam etmektedir.

Topal Şükran

Serhat Kılıç

Tam ismi Serhat Mustafa Kılıçtır. 8 Temmuz 1975’de Ankara’da dünyaya gelen Serhat Kılıç 43 yaşındadır. Serhat Kılıç aslen tiyatrocudur. Çok yönlü bir kişilik olan Serhat Kılıç Şarkıcı ve Dizi Film oyuncusu olarak popüler olmuştur. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, Tiyatro bölümü mezunudur. Diyarbakır ve Erzurum tiyatrolarında yer almıştır. Son olarak Söz dizisinde Çolak karakterine ve Seksenler dizisinde Ergun Plak karakterine hayat vermiştir.serhat Kılıç Topal Şükranın maceraları