Tozkoparan Duygu Kimdir? Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir? Kaç Yaşında?

Tozkoparan dizisi yeni sezona eylül ayı sonunda başlayacak. Yeni sezon çekimlerine 28 ağustos 2020 cuma günü başlayacak olan Tozkoparan dizisi 4. sezonda kadrosuna çok önemli oyuncuları dahil edecek.

Tozkoparan dizisine yeni sezonda Gökhan Atalay, Burak Alkaş ve Fırat Albayram dahil olacak. Ülkü Hilal Çiftçi  de Tozkoparan dizisine yeni sezonda Duygu karakteri ile dahil olacak.

Tozkoparan Duygu Kimdir?

Tozkoparan dizisinde Duygu yeni takım kaptanıdır. Bilindiği üzere Tozkoparan dizisinde Mavi Ay ve Karayel takımları vardı. Bakalım okula yeni gelen ve profesyonel bir sporcu olan Duygu bu takımlardan hangisinin takımı olacak; yoksa yeni bir takım mı kuracak bilmiyoruz. Tozkoparan Duygu resimleri

Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir?

11 Ocak 2009 da Zonguldak’ın Devrek ilçesinde dünyaya gelen Ülkü Hilal Çiftçi 11 yaşındadır. Bebek olarak reklamlarda yer almaya başlayan çocuk oyuncu Ülkü Hilal Çiftçi Elif dizisinde hayat verdiği Melek karakteri ile çok sevilmiştir.

Kanal 7 tarafından da desteklenen Ülkü Hilal Çiftçi daha sonra da İki Dünya Arasında Elif karakterine hayat vermiştir. Son olarak Adı Zehra dizisinde Mine karakterine hayat veren Ülkü Hilal Çiftçi Ariel İş Bankası ve Sleepy gibi firmaların reklamlarında da yer almıştır.

Ülkü Hilal Çiftçi Kaç Yaşında? Tozkoparan Duygu  Kaç Yaşında?

Tozkoparan dizisinin Duygu’su yani Ülkü Hilal Çiftçi 11 yaşının içindedir ve ortaokul 5. sınıf öğrencisi.lkü Hilal Çiftçi fotoğrafları

Tozkoparan Duygu Kaçıncı Sınıfa Gidiyor?

Tozkoparan dizisinde Duygu 5. sınıfa gidiyor.

Tozkoparan Duygu Hangi Dizilerde Oynadı?

Tozkoparan dizisinde Duygu Elif , İki Dünya Arasındave Adı Zehra dizilerinde oynamıştır.