Tuğçe Karabacak Kimdir? (Koca Koca Yalanlar Sude)

Tuğçe Karabacak için hayatının en önemli fırsatlarından biri Koca Koca Yalanlar  dizisi olacak. Bilindiği üzere Limon Film Hakan Yılmaz ile daha önceden Koca Koca Yalanlar dizisi erkek başrol için sözleşme imzalamıştı; daha sonra ise kadın başrol için Berna Koraltürk Onbul ile görüşmeler devam etmiş ancak tam imza aşamasında taraflar anlaşamamıştı.

Koca Koca Yalanlar Sude fotoğrafları

İşte bu ayrılık en çok da Tuğçe Karabacak’ı sevindirdi zira Tuğçe Karabacak  ilk defa bu kadar büyük ve ciddi bir projede başrol olarak izleyicisi karşısına çıkacak ve ününe ün katma fırsatı yakalayacak. Tuğçe Karabacak Koca Koca Yalanlar dizisinde Sude kadakterine hayat verecek. Sude karakterinden kısaca bahsetmek gerekirse Sude Alp’in sevgilisidir ama dizi de erkek başrol olacak Ahmet karakteri de ilk görüşte

Sude’ye aşık olur.

Koca Koca Yalanlar dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter açıklamaları için tıklayınız Oyuncu Kadrosu Tuğçe Karabacak resimleri Peki kimdir Tuğçe Karabacak?

Tuğçe Karabacak Kimdir?

1987 yılında Isparta dünyaya gelen Tuğçe Karabacak 31 yaşındadır. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi moda bölümü mezunu olan Tuğçe Karabacak  moda sektörünü değil oyunculuk sektörünü tercih etmiştir zira güzelliği ile bir çok ismin beğenisini kazanmıştır. İlk olarak Aşk Kırmızı isimli sinema filminde kendine yer bulan Tuğçe Karabacak yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Daha sonra Kurt Seyit ve Şura dizisinde de kendine bir şans bulan Tuğçe Karabacak bulduğu bu şansı çok iyi değerlendirmiş ve hayat verdiği Nina karakteri ile özdeşleşmiştir. Daha sonra Şehrin Melekleri dizilerinde rol almış ama bir türlü dizi tutmayınca bu girişim başarısızlık ile sonuçlanmıştır.

Tuğçe Karabacak fotoğrafları

Tuğçe Karabacak’ın hayatında ki en önemli rol ise iki sezon yer aldığı Bahtiyar Ölmez dizisidir. Bahtiyar Ölmez dizisinde Çağla karakterine hayat veren Tuğçe Karabacak hem yeteneği hemde güzelliği ile diziye damga vurmuştur. Son olarak 7Yüz dizisinde karşımıza çıkan Tuğçe Karabacak dizide önemli bir rolde yer alsa da dizi internet platformunda olduğu için çok fazla ses getirememiştir.

Koca Koca Yalanlar Sude resimleri