Tutunamayanlar Vildan Kimdir? Sahra Kübra Gümüş Kimdir?

Sahra Kübra Gümüş Tutunamayanlar  dizisinde ilk günden beri vardı; ancak hayat verdiği karakterin detayları bilinmiyordu. Sonunda Tutunamayanlar dizisinde Sahra Kübra Gümüş’ün hayat verdiği karakter olan Vildan’ın detayları belli oldu.

Tutunamayanlar Vildan Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Vildan Tarık’a aşık kilolu bir kızdır. Vildan Tarık’ı ölümüne sevmektedir ve Tarık’tan başkasını düşünmemektedir. Vildan Tarık’ı o kadar çok sevmektedir ki  Tarık’ın Eylem’e aşık olduğunu bilir ancak sevdiği adama sevdiğine kavuşması için yardım eder. Vildan Tarık’ı çok sıkmaktadır bu nedenle de bir türlü Tarık’ın dikkatini çekemez.

Vildan Tutunamayanlar dizisinde Tarık’a tutunamayan olacaktır; Tarık’ı çok istese elinden geleni yapsa da Tarık’a kavuşamayacaktır.

Sahra Kübra Gümüş resimleri

Sahra Kübra Gümüş Kimdir?

Sahra Kübra Gümüş 30 Ocak 1993 Gaziantep doğumludur. Sahra Zeyni olarak medyada yer alan ve tanınan tiyatro oyuncusu ve eğitmenin gerçek ismi ise Sahra Kübra Gümüş’tür. Kamu Yönetim mezunu olan Sahra Kübra Gümüş hayatını tiyatroya adamış genç bir oyuncu ve eğitmendir. Son dönemde oyuncu eğitmenliğine de başlamıştır. Halk Eğitim Merkezinde aldığı eğitimle oyuncu olan Sahra Kübra Gümüş 2017 de Horoz Bayram filminde yer almış ve filmde Zernişan karakterine hayat vermiştir.

Tutunamayanlar dizisinde Vildan karakterine hayat veren Sahra Kübra Gümüş’ün instagram adresi ise : sahrazeynii/tutunamayanlar vildanTutunamayanlar dizisi tan liste oyuncu kadrosu karakter listesi için tıklayınız Tutunamayanlar Oyuncu

 

Yorum yaz