Tutunamayanlar Yeniden Başlayacak mı? Neden Final Yaptı? Devam Edecek mi?

Yapımcılığını Ahmet Tarık Güven ve Ogün Şanlıer’in üstlendiği Tutunamayanlar  dizisinin ekranlara veda ettiği açıklandı. Pandemi nedeniyle 13 bölüm yayınlanan ve kısa süre ara verdikten sonra da Tutunamayanlar “Çevrimiçi” olarak 6. Bölüm yayında kalan Tutunamayanlar dizisi final yaparak ekranlara veda etmiş oldu.

Başrollerini Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu, Zafer Algöz ve Şinasi Yurtsever’in paylaştığı Tutunamayanlar dizisi ekranlara veda edecek etmesine ama Doğu Demirkol ekranlardan uzak kalmayacak.

Tutunamayanlar Yeniden Başlayacak mı?

Tutunamayanlar dizisi ne yazık ki artık yeniden başlamayacak. Tutunamayanlar  dizisi başrol oyuncusu Doğu Demirkol da sosyal medyadan yaptığı açıklama da dizileri Tutunamayanlar’ın bir daha ekranlara dönmeyeceğini açıkladı. Tutunamayanlar’ın yapımcısı da çok fazla reyting alamayan Tutunamayanlar projesi ile devam etmeyeceklerini açıkladı.

Tutunamayanlar Neden Final Yaptı?

Tutunamayanlar dizisinin finali ne yazık ki düşük reytingler nedeniyle oldu. Tutunamayanlar  dizisi ilk bir kaç bölüm dışında yetersiz bir senaryo ve mizah anlayışı ile izleyicisi karşısında olduğu için çok çabuk izleyiciyi kaçırdı. Trt 1’in Tutunamayanlar ile mayıs sonuna kadar da sözleşmesi olduğu için Trt 1 yönetimi de zarar ettiği Tutunamayanlar  dizisi ile eylül 2020 de devam etmek istemediğini bildirdi. Tutunamayanlar  yapımcısı İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film Tutunamayanlar dizisinden daha fazla para kazanmak daha açığı devleti daha fazla soyabilmek için sözleşme de ki maddeler gereği Tutunamayanlar Çevrimiçi’ni yayın aldı. Sözleşme bitince Tutunamayanlar “Çevrimiçi” de ekranlara veda etti.

Tutunamayanlar Devam Edecek mi?

Bir çok izleyici Trt 1’in sevilen dizisi Tutunamayanlar’ın devam edeceğini düşünüyor haklı olarak Tutunamayanlar dizisi 13. bölümde bir final ibaresi yer almadı; Tutunamayanlar Çevrimiçi ise 6. bölüm ile sezon finali ibaresini paylaştı. Bir dizi sezon finali yapmışsa izleyici de o dizinin devam etmesini tabi ki bekler ancak Tutunamayanlar dizisi kesin olarak devam etmeyecek oyuncular ve teknik ekip ile yollar ayrıldı. Oyuncular da başka diziler ile anlaştı.

Doğu Demirkol 2021’de Yeni Bir Dizi de Başrolde Yer Alacak

Doğu Demirkol sosyal medyadan yeni bir dizi projesi ile anlaştığını açıkladı. Ser verip sır vermeyen Doğu Demirkol yine bir komedi dizisi çekecek. Tutunamayanlar yeniden baslayacak mi