Çocukluk Dizisi Demir Kimdir? Gerçekten Mahir’in Oğlu mu? Görkem Mete Demir

Çocukluk dizisi yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Çocukluk dizisinin 7. bölümünde Gülay ve Mahir’in oğlu olarak Demir isimli bir çocuk senaryoya dahil olacak. Hatırlanacağı üzere geçen hafta Gülay Mahir’e hayatının şokunu yaşatmış ve Ali Kağan’ın yaşadığını polislerin kendisini aradıklarını söylemişti. Bu bölümde polisler Mahir ve Gülay’a Demir isminde 12 yaşında bir çocuk teslim edecek. Peki Çocukluk Dizisi Demir kimdir?

Çocukluk Dizisi Demir Kimdir?

Demir 12 yaşında ortaokula giden yakışıklı ve zeki bir çocuktur. Babasız büyüyen Demir annesi ile mutlu bir yaşam sürerken annesi tutuklanır ve Demir kimsesiz kalır. Demir aslında annesi sandığı kadının öz çocuğu değildir ancak bebeklikten beri onu annesi olarak gördüğü için kabullenmiştir.

Demir kaçırılmış ve annesinden koparılmış bir çocuktur ama bunun farkında değildir. Annesinin hapse girmeden önce kendisine yazdığı mektubu okuyan Demir annesinin planını uygulamaya başlar. Demir kısa bir süre bu aileye anne baba diyerek onları kandıracak ve annesinin hapisten çıkacağı günü bekleyecektir.

Demir  Gerçekten Mahir’in Oğlu mu?

Demir annesi hapisten çıkar çıkmaz onunla kaçacaktır. Demir her ne kadar kaçırılmış ve koparılmış bir çocuk olsa da mahir ve Gülay’ın Ali Kağan’ı değildir. Çocukluk Dizisi Demir karkateri ile karşımıza sevilen çocuk oyuncu Görkem Mete Demir çıkacak. Peki Görkem Mete Demir Kimdir?Cocukluk Dizisi Demir

Görkem Mete Demir Kimdir?

2006 İstanbul doğumlu olan Görkem Mete Demir 2020 yılı itibari ile 12 yaşındadır. Ortaokul 6. sınıf öğrencisi olan Görkem Mete Demir Bir Damla Gözyaşı dizisinde hayat verdiği Deniz karakteri ile çok sevilmiştir. Son olarak Vuslat dizisinde yer alan Görkem Mete Demir 2020 de ise Çocukluk dizisi kadrosunda yer alacaktırgorkem mete demir resimleri 2020

Yorum yaz