Çocukluk Neden Final Yapıyor? İşte Çok Sevilen Dizinin Final Nedeni

Çocukluk dizisi için Fox Tv final kararı verdi ve bunu medya ile paylaştı. 11 aralıkta 9. bölümü ile ekranlara gelmesi gereken Çocukluk dizisine herhangi bir neden açıklanmadan 1 hafta ara verildi. Kulislerde konuşlan Çocukluk dizisinde köklü değişiklikler yapılması için diziye ara verildiğiydi ancak Fox TV Çocukluk dizisini tamamen gözden çıkarınca Çocukluk dizisi senaryosunda meydana gelen değişikliğin sebebi de finale hazırlanmak olduğu ortaya çıktı.

11. bölümü ile 1 ocak 2021 de ekranlara veda edecek Çocukluk dizisinde 11. bölüm çekimleri bu hafta gerçekleştiriliyor ve izleyiciye finali olan bir dizi izletmek isteyen yapımcı Med Yapım ve MF Yapım kanalın kendilerine yaptığı haksızlığı izleyiciye yapmak istemedi. 11 bölüm boyunca bir hikayeyi izleyicisi karşısına getiren senaristler 11. bölümde hikayeyi bitirecek ve izleyici de verdiği emeğin karşılığını hikayenin sonunu görerek alacak. Hatırlanacağı üzere özellikle Kanal ve Show TV’de ekranlar gelen bir çok dizi daha 6. bölümde final yaptığı için dizilerin final bölümleri bile yayınlanmıyordu.

Çocukluk Neden Final Yapıyor?

Çocukluk dizisi ne yazık ki Fox TV reytinglerini beğenmediği için final yapıyor. Çocukluk dizisinin bu kadar erken final yapması yanlış kanal seçiminden kaynaklandı; eğer dizi bu reyitngleri Kanal d veya Show TV gibi kanallarda alsaydı daha uzun süreler erkanlarda olurdu ancak Fox Tv bir planlama hatası ile bir çok dizi ile anlaştığı için elinde ki dizileri bir an önce final yaptırma derdinde. 2021’de Fox TV ekranlarında Çocukluk ve Zümrüdüanka dizileri olmayacak bu iki dizinin yerine ise Defne ile Son Gece ve Son Yaz dizileri ekranlarda olacak. cocukluk dizisi final resimlericocukluk dizisi final resimleri

Hercai Çocukluk Dizisini Bitirdi

Aslında Çocukluk dizisi aralık ayına kadar oldukça iyi reytingler alıyordu; Çocukluk  dizisi Atv’nin Hercai dizisinin izleyicisini çalmıştı; Hercai dizisi senaryo anlamında kendine bir düzen verince izleyicini yeniden Çocukluk’tan aldı; böyle olunca Çocukluk  dizisi için de final kararı gelmiş oldu. Son dönemde düşen reytingler nedeniyle zaten Çocukluk dizisinde de senaryo hızlandırılmış ve Ali Kağan ortaya çıkarılmıştı.