Yasemin Çonka Seksenler’den Neden Ayrıldı? Nazlı Neden Gitti?

Yasemin Çonka sosyal medyadan yaptığı açıklama ile Seksenler dizisinden ayrıldığını doğruladı. Peki ne oldu da Seksenler dizisinin yeniden çekilmesi için can atan ve dizi de Nazlı karakteri ile yeniden çok sevilen Yasemin Çonka Seksenler dizisinden ayrıldı.

Bilindiği üzere Seksenler dizisinin daha önce ki versiyonunda yer alıp da daha sonra ünlenen oyuncuların hiç biri günlük dizi olarak çekilen Seksenler’de yer almıyor; dizi de Çağatay karakterine hayat veren İlker Ayrık sonrasında Ergun Plak karakterine hayat veren Serhat Kılıç ve Seçil karakterine hayat veren Pelin Akil günlük dizi olan Seksenler’de yer almadı. Seksenler dizisinden Yasemin Conka’da kendi isteği ile ayrıldı; kesinlikle Yasemin Conka’nın Seksenlerden ayrılmasında senaryo ile ilgili bir durum yok. Peki ne oldu da Yasemin Çonka Seksenler’den ayrıldı?

Yasemin Çonka Seksenler’den Neden Ayrıldı?

Yasemin Çonka son dönemde aşırı kilo verdi; bir çok dikkatli izleyici Yasemin Çonka’da ki değişikliği fark etti. Yasemin Çonka bize göre ocak 2021’den sonra yer alacak önemli bir dizi de yer alacak bu nedenle de Seksenler dizisinden ayrıldı. Yasemin Çonka kesinlikle kendi isteği ile Seksenler’den ayrıldı ve ayrılırken de yapımcı Birol Güven’den izin aldı.

Yasemin Çonka Seksenler’den Sonra Hangi Dizi de Yer Alacak?

Yasemin Çonka Seksenler’den başka son dönemde önemli bir projede yer almamıştı; bu nedenle de Seksenler dizisi onun oyunculukta ki en büyük şansıydı; şuanda Yasemin Çonka Seksenler’den sonra hangi dizi de yer alacağı belli değil ancak önemli bir diziden önemli bir rol için teklif almış olacak ki Seksenler dizisini kendi isteği ile bıraktı.

Nazli Seksenlerde Neden Yok

Nazlı Seksenler’de Neden Yok? Nazlı Neden Gitti?

Nazlı bilindiği üzere son bölümde Niyazi ile hızlı bir evlilik yapmıştı; daha önce ki bölümlerde Ergun ile evlenen Nazlı yeni Seksenlerde ise Niyazi ile evlenmişti. Seksenlerde Niyazi ile evlenen Nazlı ailesinden beklemediği bir tepki görecek Niyazi ile senaryo gereği İzmir’e giderek diziden ayrılacak. Haluk Özenç de yani Niyazi de Seksenler’den ayrılacak. 

Yasemin Conka Seksenlerden Neden Ayrildi

Yasemin Çonka Kimdir?

Yasemin Çonka 18 Şubat 1972 İstanbul doğumludur ve 49 yaşının içinedir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bolümü mezunu olan Yasemin Conka radyocu olarak sektöre girmiştir. Daha sonra Bizim Ev dizisi ile oyunculuğa başlayan Yasemin Conka Seksenler dizisinde hayat verdiği Nazlı karakteri ile ünlenmiştir. Tahir Conka ile evlidir ve 1 çocuğu vardır.