Üç Kuruş Oyuncuları Kadrosu Yapımcısı Senaristi Yönetmeni

Üç Kuruş Oyuncuları belli oldu. Üç Kuruş Oyuncuları arasında Uraz Kaygılaroğlu, Taner Ölmez, Ozan Dolunay, Murat Yıldırım, Leyla Tanlar ve Sinem Ünsal yer alacak. Ay Yapım’ın yeni dizisi belli oldu. Son dönemde pazartesi akşamları yayınladığı İçerde ve Çukur dizilerinde büyük başarı yakalayan Ay Yapım Üç Kuruş dizisi ile de aynı başarıyı yakalamak istiyor.

Üç Kuruş senaristi Murat Uyurkulak ile Damla Serim olurken Üç Kuruş yönetmeni ise Sinan Öztürk olacak. Üç Kuruş ekim de Show TV olacak.

Üç Kuruş Oyuncuları

Uraz Kaygılaroğlu (Kartal)

Uraz Kaygılaroğlu Üç Kuruş Oyuncularından biri oldu. 1987 de İzmir de dünyaya gelen usta oyuncu Uraz Kaygılaroğlu 34 yaşındadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık eğitimi alan Uraz Kaygılaroğlu Pis Yedili ve Klavye Delikanlıları dizileri ile tanınmaya başlamış son yıllarda ise Ege’nin Hamsisi ve Masum Değiliz gibi dizilerde yer almıştır. Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakterine başarı ile hayat vererek ününe ün katan Uraz Kaygılaroğlu son eşi Melis İşiten’den 2019’da ayrılmıştır. Uraz Kaygılaroğlu 1.88 metre boyunda, 75 kilo ağırlığındadır.

Üç Kuruş dizisinde Kartal Çıngıraklı mahallesinin lideridir. Yakışıklı, sinirli, cesaretli ve korkusuz bir gençtir. Karda yürüyüp izini belli etmeyen Kartal’ın başı mahallesine dadanan seri katil ile beladadır. Seri katil Kartal’ı da öldürmek ister ancak Kartal kendini kurtarmayı başarır ve katilin yakalanması için polis komiseri Efe ile ortaklık yapmak zorunda kalır.  

Üç Kuruş oyuncuları arasında uraz kaygılaroğlu da yer alacak.

Nesrin Cavadzade (Bahar)

Nesrin Cavadzade Üç Kuruş oyuncuları arasında yer almak için imzayı attı. Güzel oyuncu Üç Kuruş dizisinde mafya babası kızı Bahar’a hayat verecek ve dizi de Kartal karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu ile partner olacak. Azerbaycan doğumlu olan Nesrin Cavadzade 30 Temmuz 1982 doğumludur ve artık 39 yaşındadır. Marmara Üniversitesinde Sinema ve Televizyon eğitimi alan güzel oyuncu 5 dil bilmektedir. Nesrin Cavadzade 170 cm boy uzunluğuna sahipken 50 kg ağırlığındadır.

Bahar Nezih’in akıllı ve güzel kızıdır. Bahar zarif olduğu kadar soğukta bir tiptir. Kartal ile karşılaştıktan sonra Bahar Kartal’a aşık olacaktır.

üç kuruş dizisinde bahar karakterine nesrin cevadzade hayat verecektir.

Zafer Algöz (Nezih)

İlginç Bazı Olaylar ve Erşan Kuneri dizilerinde yer alan Zafer Algöz 30 Ağustos 1961 Kars doğumludur ve 60 yaşının içindedir. Zafer Algöz Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin Yalçın olarak tanınmıştır. Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur.

Nezih Bahar’ın babasıdır. Güçlü ve karanlık bir adamdır. 

üç kuruş dizisinde Nezih karakterine Zafer Algöz hayat verecek

Ekin Koç (Efe)

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde yaşanan değişiklikler sonrası diziden ayrılan Ekin Koç Üç Kuruş dizisi ile anlaştı. 21 haziran 1992 de Antalya da hayata gözlerini açan Ekin Koç 29 yaşındadır.  Daha önce Muhteşem Yüzyıl, Sana Bir Sır Vereceğim gibi televizyon dizilerinde ve 7 Yüz ve Bozkır gibi dijital dizilerde de yer alan yakışıklı oyuncu oyunculuk eğitimini Akademi 35 Buçuk da almıştır. Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesinde İşletme üzerine tamamlayan Ekin Koç 1.80 metre boyunda ve 73 kg’dır.

Efe Kartal’ı yakalamak için görevlendirilmiş başarılı bir komiserdir. Efe idealist ve gözü kara bir polistir. Tam Kartal’ı yakaladım derken Çıngıraklı mahallesinde yaşanan seri katil cinayetleri sonrası Efe kendisine yardımı dokunabielceği Kartal’ı bırakır ve katili aramaya başlar. ekin koc

Aslıhan Malbora (Leyla)

Güzel oyuncu Aslıhan Malbora Üç Kuruş dizisinde Leyla karakteri ile izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Roman bir ailenin kızı olarak karşımıza çıkacak Aslıhan Malbora Roman dansı dersleri almaya başlamış

Leyla Kartal’ın kız kardeşidir. Leyla başına buyruk deli dolu bir kızdır. Leyla bu zamana kadar hiç kimseye yüz vermese de fark etmeden Efe’ye aşık olacaktır; ancak Leyla polislerden nefret eden bir kızdır. 

uc kurus leyal

Nursel Köse (Neriman)

Daha önce Güvercin ve Arıza dizilerinde izlediğimiz Nursal Köse hala karakteri ile Üç Kuruş oyuncuları arasında yer alacak. Deneyimli oyuncu Nursel Köse Avlu dizisinde hayat verdiği Kudret ve Paramparça dizisinde hayat verdiği Keriman  karakterler ünlü olmuştu. 1961 de Malatya’da doğan Nursel Köse 50 yaşındadır. Aslen Mimar olan Nursel Köse Üç Kuruş oyuncuları arasında yer alacak ve dizi de Kartal’ın halası Neriman karakterine hayat verecek.

Üç Kuruş dizisinde Neriman 50’li yaşların başında asabi bir kadındır. Halide’nin annesi ve Kartal’ın da halasıdır. Neriman mahalleyi bir arada tutan kadındır; hiç evlenmemiştir. 

Nursel Köse Üç Kuruş dizisinde Neriman karakterine hayat verecek

Civan Canova (Oktay)

Ahmet Civan Canova 28 Haziran 1955 Ankara doğumludur ve 66 yaşındadır. Atiye ve Paramparça dizileri Ahmet Civan Canova’nın yer aldığı önemli dizilerdir.

Oktay Kartal’ın babasıdır. Gençliğinde klarnet ustası olan Oktay şimdilerde sol kolu sakat ve alkolik bir adamdır.

Civan Canova üç kuruş dizisi oyuncusu olacak bir roman mahallesinde yaşayacak bir romana hayat verecek

Umutcan Ütebay (Şahin)

Şahin Kartal ve Leyla’nın kardeşidir. Kumarbaz bir genç olan Şahin abisi Kartal’ın yerine geçmek ister.Umutcan Ütebay Üç kuruş dizisinde Şahin karakteri ile yer alacak

Damla Makar (Halide)

Geçen sezon Seni Çok Bekledim dizisinde Nezehat karakteri ile yer alan Damla Makar  Hacettepe Üniversitesinde  Arkeoloji bölümü mezunudur. 1994 doğumlu olan güzel oyuncu Üç Kuruş dizisinde Halide karakterine hayat verecektir. 27 yaşında ki güzel oyuncu dizi de roman ve güzel bir kıza hayat verecektir.

Halide Kartal’ın kuzenidir. Güzelliğinin farkında olan Halide’nin gözü yükseklerdedir. Akıllı bir kız olan Halide mahallede sözü geçen bir kızdır. Halide 20’li yaşların başlında dans etmeyi çok seven güzel bir roman kızıdır. Halide annesi Neriman ile hiç anlaşamaz. Damla Makar Üç Kuruş dizisinde Halide karakterine hayat verecek

Mustafa Kırantepe (Ruşen)

Üç Kuruş dizisinde Ruşen Kartal’ın sağ koludur. Dini duyguları güçlü bir adamdır. Oldukça sağduyuludur.

Mustafa Kirantepe

Diren Polatoğulları (İrfan)

Diren Polatoğulları Üç Kuruş oyuncuları arasında yer aldı dizi de İrfan karakterine hayat verecek.

İrfan Kartal ile aynı geçmişe sahip bir gençtir. Bazı gecelerde türkü barlarda sahneye çıkar. İrfan seri katildir. Belirlediği kişilerden intikam almak için harekete geçmiştir. 

uc kurus irfan

Alişan Uğur (Konyalı)

Konyalı Kartal’ın hapishane arkadaşıdır. Hapse hackerlık yapmak suçundan girmiş; hapisten çıktıktan sonra da Kartal’ın yanından ayrılmamıştır. Vurma kırma işlerini sevmez ama bu işler genelde gelir onu bulur. alişan uğur üç kuruş oyuncuları arasında dizi de konyalı karakterine hayat verecek

Uğur Yıldıran (Şesu)

Şesu Kartal’ın sağ koludur. Hovarda bir tiptir. Pavyon sanatçısı Perihan’a aşıktır.

ugur yildiran

Asena Girişken (Perihan)

Çıngıraklı mahallesinin pavyonunda sahneye çıkan bir dansöz. Şesu’ya aşık olsa da kafasında sorularda yok değil.

asena girişken ilk oyunculuk deneyimini üç kuruş dizisinde yaşayacak

Goncagül Sunar (Efe’nin Annesi)

Goncagül Sunar; 17 Eylül 1970 İstanbul doğumludur ve 41 yaşının içindedir. Son olarak Benim Tatlı Yalanım dizisinde Berrin karakteri ile izlediğimiz Goncagül Sunar Şahika Tekand Oyuncular topluluğunda oyunculuk eğitimi almıştır. Mahallenin Muhtarları dizisinde Fadime karakteri ile tanınan Goncagül Sunar daha sonra Asmalı Konak dizisinde oynayan Goncagül Sunar Üç Kuruş dizisinde komiser Efe’nin annesine hayat verecek.üç kuruş dizisinde Goncagül Sunar Efe'nin annesi olarak yer alacak

Canan Atalay

Canan Atalay Üç Kuruş dizisinde Bahar’ın yakın arkadaşına hayat verecek. Son olarak Eda karakteri ile Maria Mustafa dizisinde yer alan Canan Atalay 1990 İstanbul doğumludur ve 31 yaşındadır. 1.68 cm kilosu 52 kg ağırlığındadır.canan atalay üç kuruş oyuncu kadrosunda Bahar'ın arkadaşı olarak yer alacak.

Ercan Kesal (Halit)

Son olarak Çukur’da İdris Koçovalı karakteri ile yer alan usta oyuncu Ercan Kesal Üç Kuruş oyuncu kadrosunda da yer almaya devam edecek.

Halit Efe’nin akıl hocası olan deneyimli bir polistir. Zamanında Efe gibi atarlı bir polismiş o suçluların peşinde koşarken evde eşi kanser olmuştur.  

üç kuruş oyuncu kadrosunda ercan kesal da dahil oldu

Aytaç Uşun (Batuhan)

Çukur’un Meke’si olarak nam salan Aytaç Uşun Çukur dizisinin neredeyse devamı niteliğinde olan ve pazartesi akşamları ekranlarda olacak Üç Kuruş dizisinde yer alacak. Daha önce Vahşi Şeyler isimli sinema filminde de yer alan Aytaç Uşun 1990 İstanbul doğumludur ve Maltepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur ve 31 yaşının içindedir. Aytaç Uşun’un ilk dizisi Doksanlar dizisi olmuştur.

Mahallede Batu ismi ile tanınan Batuhan Efe’yi abisi gibi sever. Sosyal medya konularında usta olan Batu’nun zaafı Efe’ye olan sevgisidir. Aytac Usun

Burak Altay (Bülent amir)

Burak Altay daha önce Limit dizisinde yer almıştı. Burak Altay’ı bir çok izleyici Şampiyon filminde hayat verdiği Kado karakteri ile de tanımıştır. Burak Altay 1980 Rize doğumludur ve 41 yaşındadır. Burak Altay Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Burak Altay Erzurum Devlet Tiyatrosu oyuncusudur.

Bülent cinayet büronun amiridir. Seri katil olaylarından sonra Efe ile yıldızları barışmamıştır. 

üç kuruş dizisinde bülent karakterine Burak Altay hayat vermektedir.

Muttalip Müjdeci (Sahir)

Sahir Organize şubenin amiridir. Sert mizaçlı bir amir olan Sahir genelde diplomatik davranmayı seçen bir polistir. 

Muttalip Müjdeci fotoğrafları e1590242558516

Tuğçe Yolcu (Hazal)

Hazal cinayet büro komiser yardımcısıdır. Güzel azimli bir kızdır. Batu ise Hazal’a aşıktır; ancak Hazal hayata olduğu gibi aşka da ciddiyetle yaklaşan bir kızdır.  üç kuruş dizisinde Hazal karakterine Tuğçe Yolcu hayat verecek

Süreyya Kilimci (Semiha)

Süreyya Kilimci Üç Kuruş dizisinde Semiha karakteri ile yer alacaktır. Semiha Halid’in kanser olan eşidir. 

Sureyya Kilimci uc kurus dizisi

Melissa Yıldırımer (Nesrin)

Nesrin İrfan’ın kadınıdır. Şefkat dolu bir kadın olan Nesrin İrfan’ın bir katil olduğunu anlayamaz.Üç Kuruş dizisinde Nesrin karakterine Melissa Yıldırımer hayat verecek

Cenk Kangöz (Mesut)

Mesut suç örgütü lideridir. İstanbul’da sözü geçen ve korkulan bir adam olan Mesut gücün karşısında boyun eğerken zayıfın karşısında ise aslan kesilir.  Kartal Mesut’un yanında mafya işlerine çıkarak olarak girmiştir. Mesut Kartal’ın yükselişini çekemeyenlerden. cenk kangöz üç kuruş oyuncusu oldu dizi de Mesut karakterine hayat verecek

Volkan Kıran (Kamil)

Üç Kuruş dizisinde Kamil Mesut’un sağ koludur. Mesut’a sadık bir görev adamıdır. Kamil’in saf ve çocuksu bir yanı da vardır.Volkan Kıran Üç Kuruş dizisinde Kamil karakteri ile yer alacak

Aylin Engör (Neşe)

Neşe roman mahallesinin okuyan ve doktor olan nadir kızlarından biridir. Adli tıp uzmanıdır. Aylin Engör Üç Kuruş oyuncularından Neşe karakterine hayat verecek

Erkan Üçüncü (Mirsad)

Mirsad mahallede sevilen bir adamdır. Kartal’ı sever sayar ve ona güvenir.

Mirsad Üç Kuruş dizisinde Erkan Üçüncü'nün hayat vereceği karakterdir.

Özkan Özipek (Ahmet)

Ahmet Çıngıraklı mahallesinin yağız delikanlılarından biridir.

üç kuruş dizisinde ahmet karakterine Özkan Özipek hayat verecek

Ömer Çobanoğlu (Seco)

23 Eylül 1995 doğumlu olan Ömer Çobanoğlu 26 yaşındadır. Gaziantep doğumlu olan Ömer Çobanoğlu 1.76 boyunda ve 68 kg ağırlığındadır. Ömer Cobanoglu üç kuruş dizisinde seco karakteri ile yer alacak

Ömer Civan Şit (Hüseyin)

Çocuk oyuncu Ömer Civan Şit Üç Kuruş dizisinde Hüseyin karakterine hayat verecek. Daha önce Arif v216 filminde yer almıştır. üç kuruş hüseyin karakterine çocuk oyuncu Ömer Civan Şit hayat verecek

Üç Kuruş’tan Ayrılan Oyuncular: Üç Kuruş dizisinden teklif alan Ozan Dolunay, Murat Yıldırım, Leyla Tanlar, Sinem Ünsal ve Taner Ölmez Üç Kuruş dizisi ile anlaşamadı ve kadroda yer almadı.