İkimizin Sırrı Oyuncuları Senaristi Yönetmeni

Üs Yapım’ın yeni dizisi İkimizin Sırrı dizisinin Oyuncuları belli oldu. İkimizin Sırrı oyuncuları arasında Aras Aydın, Leyla Feray, Dolunay Soysert,  Engin Alkan, Tülay Günal ve Deniz Hamzaoğlu da yer alacak.

İkimizin Sırrı Yapımcısı: İkimizin Sırrı dizisinin yapımcısı Üs Yapım olacak.
İkimizin Sırrı Senaristi: İkimizin Sırrı dizisinin senaristi Özen Yula olacak.
İkimizin Sırrı Yönetmeni: İkimizin Sırrı dizisinin yönetmeni Cem Akyoldaş olacak.
İkimizin Sırrı Kanalı: İkimizin Sırrı dizisi eylül 2021 de Atv ekranlarında yayınlanacak.

İkimizin Sırrı Konusu: İkimizin Sırrı dizisinde 7 yaşında güzeller güzeli bir kızı olan yoksul ve yalnız bir annenin; annesi hasta olan varlıklı bir iş adamı ile anlaşmalı yaptığı evliliği anlatacak.

İkimizin Sırrı hangi diziden uyarlama: İkimizin Sırrı dizisinin orijinali Marriage Contract dizisidir.  Marriage Contract dizisi 2016 yapımı bir Kore dizisidir. Dizi 5 Mart – 24 Nisan 2016 yılları arasında 16 bölüm olarak yayınlanmış ve tüm dünyada izlenme rekorları kırmıştır.

İkimizin Sırrı Oyuncuları

Aras Aydın (Alp Karhun)

Aras Aydın İkimizin Sırrı dizisinde Leyla Feray ile başrolde yer alacak. n 2 Temmuz 1989 Eskişehir  de dünyaya gelen Aras Aydın  hem oyuncu hem de sanatçıdır. Daha önce Şefkat Tepe ve Öğretmen Kemal dizilerinde yer alan Aras Aydın daha sonra e Kiraz Mevsimi, İnadına Aşk, Altınsoylar ve Masum Değiliz gibi dizilerde yer almıştır. Aras Aydın son olarak Canevim dizisinde de Ömer karakteri ile yer almıştır. Sevgilisi olmayan Aras Aydın 1.85 boyunda ve 75 kg ağırlığındadır.

Yasak aşk çocuğu olan Alp oldukça zeki ve yakışıklı bir gençtir. Kasım Karahun’un oğlu olan Alp yıllarca annesi Seylan’dan uzak kalmış ve annesini hiç bir zaman affetmemiştir. Annesinin ölüm döşeğinde olduğunu amansız bir hastalığa yakalandığını öğrenen Alp annesine yardım etmek ister; ama bu mücadele onu yasa dışı işlere sürükler. Babası Kasım’dan sevgi göremeyen Alp sevgisiz ve soğuk büyümüştür. Alp soğuk ve sevgisiz bir adamdır. 

aras aydin ikimizin sirri oyuncusu

Leyla Feray (Neva Canpolat)

İkimizin Sırrı Oyuncuları arasında yer alan Leyla Feray son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden yer almıştır. 8 mayıs 1993 İstanbul  doğumlu olan Leyla Feray 28yaşındadır. Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Ben Onu Çok Sevdim gibi projelerde yer alan Leyla Feray 1.73 boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. Oyuncu Serhat Teoman ile sevgilidir.

Neva eşini Neva, eşini trafik kazasında kaybetmiş 6 yaşında ki kızı ile hayata tutunma mücadelesi veren bir kadındır. Kocasının alacaklıları Neva ve kızının peşine düşer. Alacaklılardan kaçan Neva en zor zamanında Alp Karahun’la karşılaşır. 

Leyla Feray ikimizin sirri oyuncusu

Ahsen Türkyılmaz (Hayal Canpolat)

Daha önce Fatma dizisinde yer alan Ahsen Türkyılmaz 2014 İstanbul doğumludur ve 7 yaşının içindedir. 

Hayal daha 6 yaşında oldukça akıllı bir kızdır. Hayatın ve acıların büyüttüğü Hayal babasını kaybettikten sonra yaşadığı tramvayı annesine sarılarak atlatmıştır. ahsen turkyilmaz

Dolunay Soysert (Seylan Sorgun)

Son dönemde Elimi Bırakma dizisi ile ününe ün katan Dolunay Soysert 1973 Adana doğumludur ve 48 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesinde Sanat Tarihi ve Arkeoloji eğitimi alan Dolunay Sosysert son dönemde Urfalıyam Ezelden, Kayıt Dışı ve Elimi Bırakma gibi dizilerde yer almıştır.

Seylan eski bir ses sanatçısıdır. Yıllar önce Kasım Karahun ile yasak bir aşk yaşamış ve bu ilişkiden Alp dünyaya gelmiştir. Oğlu Alp’i terk etmek zorunda kaldığı için kendisini hiç affetmeyen Seylan tam Alp’in karşısına çıkmaya beni affet demeye hazırlanırken kanser belası ile karşılaşır. 

Dolunay Soysert ikimizin sirri dizisi

Engin Alkan (Kasım Karuhun)

Son olarak Kardeş Çocukları dizisinde izleyicisi karşısına çıkan Engin Alkan İkimizin Sırrı Oyuncuları arasında yer alacak. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Engin Alkan 27 Temmuz 1965 de İstanbul da dünyaya gelmiştir. İBB Şehir Tiyatrolarında çalışan Engin Alkan yıllarını tiyatroya vermiş bir adamdır.

Fakirlikten zenginliğe zorlu bir mücadele ile geçen Kasım şimdilerde güçlü bir iş adamıdır. Hem işte hem de aile hayatında sert ve acımasız tavrını sürdürür.  Ailesinin isteği ile Türkan’la evlenen Kasım bu evlilikten beklediğini bulamayınca Seylan ile  gizli bir aşk yaşamıştır.​

Engin Alkan 2021 resimleri

Tülay Günal (Türkan Karahun)

9 Eylül 1970 de Kastamonu ilimizde dünyaya gelen Tülay Günal  51 yaşındadır. Son dönemde Kuzgun dizisinde Neşe karakteri ile yer alan Tülay Günal sevilen bir tiyatro oyuncusudur.

Oldukça zeki ve otoriter bir kadın ola Türkan’ın da sınavı oğlu Emir iledir. Kocası Kasım’ın tüm işleri Alp’e değil Emir’e devretmesi Türkan’ın hayalidir.

Tulay Gunal ikimizin sirri dizisi

Ceyhun Mengiroğlu (Emir Karhun)

Son olarak Maria İle Mustafa dizisinde Görkem karakteri ile yer alan Ceyhun Mengiroğlu İkimizin Sırrı oyuncuları arasında yer alacak. 5 Aralık 1986 İstanbul doğumlu olan Ceyhun Mengiroğlu 35 yaşındadır. Turizm ve Otelcilik  mezunu olan Ceyhun Mengiroğlu son dönemde Payitaht Abdulhamid, Adı Mutluluk gibi dizilerde başarı ile yer almıştır. Oyuncu Dilara Aksüyek ile  Ceyhun Mengiroğlu 1.80 boyunda ve 78 kilo ağırlığındadır.

Genç ve yakışıklı bir adam olan Emir Karhun ailesinin en hırslı bireyidir.  Üvey kardeşi Alp’in şirkete ve eve gelmesi ile Emir tamamen hırslarını yenik düşecek ve art arda hatalar yapacaktır. 

Ceyhun Mengiroglu 2022 resimleri

Bestemsu Özdemir (Ece Kaya)

Ece zengin bir ailede anne baba şefkati ile büyümüş tatlı bir kızdır. Amerika’da karşılaştığı Alp’e aşık olan Ece Alp’i kazanabilmek için karakterinden feragat etmek zorunda kalır. bestemsu ozdemir

Deniz Hamzaoğlu

24 Kasım 1979 yılında İstanbul da hayata gözlerini açan Deniz Hamzaoğlu  42 yaşının içindedir. Son dönemde Fatma, Kırmızı Oda ve Halka gibi dizilerde yer alan  Hayat Şarkısı dizisinde hayat verdiği Kaya karakteri ile tanınmıştır. Deniz Hamzaoğlu 90 kg ağırlığında ve 1.75 boyundadır. Deniz Hamzaoğlu son olarak Kırmızı Kamyon dizisinde yer almıştır.Deniz Hamzaoglu ikimizin sirri oyuncu kadrosu

Irmak Örnek

1987 İzmir doğumlu olan Irmak Örnek 33 yaşının içindedir. İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık mezunu olan Irmak Örnek ilk ekran deneyimini Bizim Yenge dizisi ile yaşamıştır. Irmak Örnek’i Cesur ve Güzel’in Şirin’i olarak tanındıktan sonra 2019 da Umut Işığım dizisinde Öznur karakterine hayat vermiştir.irmak ornek ikimizin sirri dizisi

Berrin Arısoy

İkizler Memocan’ın Sevil annesi olarak tanınan Berrin Arısoy İkimizin Sırrı oyuncu kadrosuna dahil oldu. Berin Arısoy son olarak da Akıncı dizisinde Meryem karakteri ile yer almıştır. 22 temmuz 1970 de dünyaya gelen Berrin Arısoy 51 yaşının içindedir. Ankara Üniversitesi tiyatro bölümü mezunu olan Berrin Arısoy İkimizin Sırrı dizisinde de bir anneye hayat verecek. berrin arisoy oyuncu 2021

Tarık Uğur Özenbaş

Tarık Uğur Özenbaş İkimizin Sırrı oyuncuları arasında yer almak için sözleşmeye imza attı. Afili Aşk dizisinde Mete karakterine hayat veren Tarık Özenbaş 3 Ekim 1987 doğumludur ve 34 yaşının içindedir. Bir dönem Biran Damla Yılmaz ile aşk yaşayan Tarık Özenbaş 1.90 m boyundadır ve 85 kilodur.tarik ugur ozenbas ikimizin sirri dizisi

Sacide Taşaner

1960 yılında Isparta da dünyaya gelen Sacide Taşaner 61 yaşındadır. Antalya Büyük Şehir Belediyesi Tiyatro oyuncusu olan Sacide Taşener Kaan Taşener’in annesidir. Kırgın Çiçekler dizisinde hayat verdiği Neriman karakteri ile tanınan Sacide Taşaner’i Fatma Gül’ün Suçu, Koca Koca Yalanlar dizisinde Hatice ve Zengin ve Yoksul gibi dizilerde yer almıştır. 

sacide tasaner

İkimizin Sırrı Oyuncuları arasında Ceyhun Mengiroğlu da yer alacak

İkimizin Sırrı oyuncuları Aras Aydın, Leyla Feray,

Yorum yaz