Cam Tavanlar Ne Zaman Bitecek? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Cam Tavanlar dizisi için alınan final kararı medya ile paylaşıldı. Cam Tavanlar dizisi 8. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Bayram arası vermeden yayınlanmaya devam edecek olan Cam Tavanlar dizisi 4 ağustos 2021 de final yapacak.

Cam Tavanlar final 4 agustos

Cam Tavanlar Ne Zaman Bitecek? sorusunu bu konumuzda cevaplayacağız. Cam Tavanlar dizisinin ağustos başıana kadar devam edeceği öğrenildi

9 Haziran Çarşamba akşamı ilk bölümü ile Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan Cam Tavanlar dizisi beklenen reytinglerin gerisinde kalsa da Show TV izleyicisinden tam not almayı başardı. Cam Tavanlar dizisinin ilk bölümünde en önemli rakipleri Kuruluş Osman ve Survivor 2021 oldu. Fox TV’nin yaz dizisi olarak yeniden ekranlara gelen Sen Çal Kapımı dizisi de Can Tavanlar’dan daha yüksek reyting almayı başardı.

Cam Tavanlar dizisi ilk bölümü ile totalde 2,56 reyting ile 10. sırada yer alarak ne yazık ki oldukça kötü bir başlangıç yaptı; ancak bu kötü başlangıç Cam Tavanlar  izleyicisini üzmesin zira Cam Tavanlar  dizisi çok daha yüksek reytingleri hak eden bir dizi. İzleyiciler Cam Tavanlar ne zaman final yapacak? Cam Tavanlar erken final mi yapacak? Şeklinde bir çok soruyu sitemize yöneltiyor. Bu soruların tamamına yanıt verelim.  Cam Tavanlar dizisi sözleşmesinde yer alan 13 bölümü tamamlamadan final yapmayacak.

Cam Tavanlar ne zaman bitecek cam tavanlar 13 bölüm sonra bitecek

Cam Tavanlar Ne Zaman Bitecek?

Cam Tavanlar dizisinin düşük reytinglerini gören izleyiciler Cam Tavanlar Ne Zaman Bitecek?  sorusunu soruyor. Cam Tavanlar dizisi eğer reytinglerini yükseltemez ise 8. bölümü ile 4 ağustos 2021 çarşamba akşamı final yaparak ekranlara veda edecek.

Cam Tavanlar dizisi yapımcısı OJO Pictures ile Show TV arasında 13 bölümlük kesin yayın  sözleşmesi var. Bu durumda Cam Tavanlar dizisi yaz sonuna kadar 13 bölüm her türlü şartta yayında kalacak.

Cam Tavanlar Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Cam Tavanlar Kaç Bölüm Yayınlanacak? sorusunun cevabı belli oldu. Cam Tavanlar dizisi yaz sonuna kadar 8 bölüm olarak izleyicisi karşısında olmaya devam edecek.

Cam Tavanlar Devam Edecek mi?

Cam Tavanlar devan edecek mi? Evet Cam Tavanlar dizisi yaz boyunca yayında kalmaya devam edecek; ancak eylül 2021’den sonra Cam Tavanlar dizisinin devam edip etmeyeceğine reytingler karar verecek.

Cam Tavanlar dizisinin oyuncuları ve performansları da çok beğenilse de ne yazık ki izleyici Cam Tavanlar dizisinin hikayesinden yeteri kadar memnun kalamadı. Leyla ile Cem izleyiciler çok yakıştırsa da Leyla ve Cem’in hikayesi izleyiciye gerçekçi gelemedi.

 

Yorum yaz