Türkan Hanım’ın Konağı Neden Yok? Neden Final Yaptı

14 eylül 2020 pazartesi günü yayın hayatına başlayan Türkan Hanım’ın Konağı  dizisi – programı final yaparak ekranlara veda edecek. Yayınlandığı günden itibaren izleyiciyi eğlendirirken bilgilendirmeyi kendini düstur edinmiş Türkan Hanım’ın Konağı dizisi görevlerini tamamlayıp ekranlara veda edecek. 

Türkan Hanım’ın Konağı Neden Yok?

Türkan Hanım’ın Konağı Neden Yok? sorusu çok soruluyor; bir çok izleyicimiz de Türkan Hanım’ın Konağı yeni sezonda devam edecek mi? sorusunu yöneltiyor. Türkan Hanım’ın Konağı dizisi 11 Haziran 20201 cuma sabah 09:30 da ekranlara gelecek bölüm ile final yaparak ekranlara veda edecek. Türkan Hanım’ın Konağı dizisi final yaptığı için 14 Haziran 2021 pazartesi günü yayında olamayacak. türkan hanımın konağı neden yok çünkü fnal yaptı

Türkan Hanım’ın Konağı Neden Bitti?

Türkan Hanım’ın Konağı neden bitti; Türkan Hanım’ın Konağı neden final yaptı? sorularının da cevapları belli oldu. Türkan Hanım’ın Konağı dizisi 1 sezon olarak planlandı ve hazırlandı. Trt 1 yönetimi Türkan Hanım’ın Konağı  dizisinin izleyici bilgilendirme görevini yerine getirdiğini düşünüyor. Türkan Hanım’ın Konağı dizisinin artık faydasının azaldığını düşünen TRT yönetimi yeni sezonda farklı bir konsept ile hafta içi sabahları izleyicinin karşısında olmayı planlıyor.

Türkan Hanım’ın Konağı dizisinin final bölümü çekimleri de haziran ayı başında tamamlandı ve Türkan Hanım’ın Konağı oyuncuları vedalaşarak set bitirildi. Bu durumda kesin olarak Türkan Hanım’ın Konağı dizisi bitmiş olacak.

 

Türkan Hanım’ın Konağı Neden Yok? Neden Final Yaptı (2 Yorum)