Üç Mektup Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Kanal D iç yapımlardan Üç Mektup dizisi geliyor. Kanal D kendi iç yapım şirketi D Productions tarafından izleyicisi karşısına çıkarılacak Üç Mektup dizisinin 2018 yaz sezonunda izleyicisi ile buluşturulması bekleniyor.

Üç Mektup dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu şuanda belli olmasa da benim tahminim Gönül Erenler’in Üç mektup isimli  kitabından uyarlanacak veya ondan etkilenmiş olabilirler. Bilindiği üzere Kanal D son olarak Siyah Beyaz Aşk dizisi ile izleyicisi karşısına çıkmıştı ve oldukça başarılı olmuştu.Mektup Dizisi

Kanal D 2017 sezonunda başarılı dizileri ile en çok izlenen kanallardan biri oldu. Bu başarısının ardında tabi ki dizilere ayırdığı büyük bütçe geliyor; ancak Üç Mektup dizisi Kanal D’nin kendi iç yapımı olduğu için çok büyük bütçeli bir dizi olmayacaktır.

Üç Mektup dizisinin dram olarak olacağını tahmin ediyorum. Bu nedenle de senaryo dram dizilerinde çok önemlidir. Ne kadar iyi bir oyuncu kadrosu kursanızda etkileyici bir senaryo yoksa dizi ne yazık ki izleyicinin dikkatini çekmez. Tabi ki tam tersi de doğru; etkileyici senaryo ancak etkileyici bir oyuncu kadrosu ile izleyiciye aktarılabilir. D Yapım bakalım bu dengeyi iyi şekilde ayarlayabilecek mi göreceğiz.

Üç Mektup dizisinin ismine bakılırsa ya buluşamayan iki aşığın yazdığı mektuplar yada hapishaneden veya askerlikten yazılan mektuplar konu alınacak olabilir. D yapım Üç Mektup dizisi ile ilgil detayları yakında açıklaması bekleniyor; ancak senaryo oyunculara gittikten sonra hangi oyuncular onay verecek göreceğiz.

Üç Mektup dizisinin isminde de şuanda kesinlik yok bakalım belkide ilerleyen günlerde D Yapım dizisinin isminde de değişikliğe gidebilir.

Üç Mektup Dizisi Oyuncular

Üç Mektup dizisi oyuncu kadrosu şuanda açıklanmadı.