Uğur Aslan Türkiye Fenomenini Arıyor’a Nasıl Başvuru Yapılır

Seda Sayan ile yıllarca evlendirme program yaptıktan sonra yolları ayrılan Uğur Aslan  Show Tv ekranlarında ana haber öncesi eğlenceli bir program ile izleyicisi karşısına çıkacak. Başarılı oyunculuğu şarkıcılığı ve sunuculuğu ile tanınan Uğur Aslan şimdi de fenomen avına çıkıyor.

Türkiye’ye bölge bölge gezerek çevresindekilerin aday gösterdiği Fenomen adaylarını izleyicisi ile buluşturacak olan Uğur Aslan bakalım istediği arzuladığı fenomenleri bulabilecek mi?Fenomen yarışması

Uğur Aslan Fenmen Avı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle ilk yok 0549 214 14 10 numaralı iletişim hattından kendiniz için eşiniz, dostunuz akrabanız, köylünüz, memleketliniz, mahalleniniz için Türkiye Fenomenini Arıyor yarışmasına başcuru yapıp ödül için sevdikleriniz beğendiklerinizi aday gösterebilirsiniz. Özellikle 0549 214 14 10 numaralı telefona başvuru yaparken fenomen olacak kişinin bir videosunu Watshapp yolu ile gönderirseniz Uğur Aslan’ın çok daha hızlı sizi bulacağından eminim.

Türkiye Fenomenini Arıyor

0549 214 14 10 numaralı telefonun yanında ugurarslanvip isimli İnstagram adresine de gerekli videoyu ulaştırabilirsiniz. Bu adres üzerinden de sizlere dönüş yapılır mı bilmiyoruz ama Türkiye Fenomenini Arıyor sunucusu Uğur Aslan’ın kullandığı bir hesap olabilir.

Türkiye Fenomenini Arıyor yarışmasında fenomen adaylarından hangisinin gerçek Türkiye’nin fenomeni olacağını kim seçecek? Umarım Uğur Aslan bu konuda tercihi halka bırakacak ve izlenme oranlarına bakarak karar verecek veya oylama yapacaktır.

Fenomen olacak kişileri ise ödüller bekliyor. Türkiye Fenomenini Arıyor yarışmasını kazanan isimler fenomen olmakla kalmayacak aynı zamanda maddi açından da ihya olacaktır.