Üvey Anne Nerede Çekiliyor? İşte O Mekanlar

Atv ekranlarında haziran 2023 sonunda izleyicisi karşısına çıkacak olan Üvey Anne dizisinin çekimleri mayıs sonunda başlayacak. Seçim sonrası sete çıkması planlanan Üvey Anne dizisinin çekileceği mekanlarda belli oldu. Başrollerini Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi, Aslı Tandoğan ve Ezgi Şenler’in paylaşacağı Üvey Anne  dizisinin çekimleri Muğla ve İstanbul’da yapılacak. Üvey Anne  dizisinde çekimler İstanbul’da başlarken daha sonra tamamen set Muğla’da gerçekleşecek.

Bir çok izleyici Üvey Anne dizisinin çekimlerinin Muğla’da yapılacağını öğrenince Üvey Anne dizisini bir gençlik dizisi olarak düşnebilir ancak bilinenin tersine Üvey Anne dizisi tam bir dram dizisi olacak.

Üvey Anne Nerede Çekiliyor?

Üvey Anne Nerede Çekiliyor?  sorusuna cevap verelim. Dokusu, taş evleri, unutulmaz gün batımı manzarası ve eşsiz doğa güzellikleri ile Üvey Anne dizisi Muğla’da çekilecek. Üvey Anne dizisi yönetmeni Yasemin Türkmenli Üvey Anne dizisinin senaryosunu okuduktan sonra dizinin çekimlerinin taş evleri meşhur olan Muğla’da yapılmasına karar verdi.

Üvey Anne faruk'un evi taş evi olacak

Üvey Anne dizisinde Faruk isimli bir babanın evlatları için verdiği dramatik mücadele anlatılacak. İzleyiciyi bol bol ağlatacak dram yüklü senaryosu ile fark yaratacak Üvey Anne dizisinde en çok dikkat çeken karakterlerden biri de Hülya karakteri olacak. Üç çocuğu olan Faruk oldukça zengin bir iş adamıdır.

Üvey Anne Seti Nereye Kuruldu?

Üvey Anne dizisinin seti Muğla merkezden sonra Muğla’nın turistik ilçeleri Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Köyceğiz ve Marmaris bölgelerinde yapılacak. Üvey Anne dizisinde Faruk oldukça ünlü bir iş adamı olacak ve dizi de büyük bir seramik fabrikasının da sahibi olacak.

Üvey Anne dizisinin tam liste oyuncu kadrosu ve Üvey Anne dizisinin karakter listesi için tıklayınız Üvey Anne Oyuncuları

blank