Uyanış Büyük Selçuklu Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? 19 26 Nisan

Uyanış Büyük Selçuklu dizisine zorunlu ara verildi. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde daha önce korona Vvrüs paniği yaşanmış sette çıkan vakalar sonrası sete 1 hafta ara verilmiş ancak elinde yeteri kadar stok bölümü olan dizi ara vermeden devam etmişti. 8 nisan itibari ile Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde ikince kız korona virüs paniği yaşanıyor ancak bu sefer işler geçen seferki gibi basit değil.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Sencer rolü ile dizi de yer alan Ekin Koç’un testi pozitif çıktı. Ekin Koç dizinin başrol oyuncusu olduğu için diğer başrol oyuncuları ve set çalışanları ile temaslı sayılıyor; Ekin Koç’unda bir kaç oyuncuya virüsü bulaştırmış olabileceği tahmin ediliyor; bu durumda Uyanış Büyük Selçuklu  dizisine en az 2 hafta ara verilecek gibi götrünüyor.

Uyanış Büyük Selçuklu 19 Nisan Neden Yok?

Uyanış Büyük Selçuklu 19 Nisan Neden Yok? Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 19 Nisan da 29. bölümü ile ekranlarda olması bekleniyordu ancak Covid 19 nedeniyle dizi setine ara verildiği için Uyanış Büyük Selçuklu 19 Nisanda yayında olamayacak.

Uyanis Buyuk Selcuklu resimleri

Uyanış Büyük Selçuklu 26 Nisanda neden yok? Uyanış Büyük Selçuklu  dizisinin 26 nisanda  yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda kesin bir bilgi yok; Ekin Koç’un hastalığının durumuna göre diziye kaç hafta ara verileceği belli olacak; eğer Ekin Koç sete 10 günden sonra çıkabilirse bu durumda Uyanış Büyük Selçuklu 26 nisanda 29. bölümü ile Trt 1 ekranlarında olacak.

Uyanış Büyük Selçuklu oyuncusu Ekin Koç’un sağlık durumu ile ilgili hiç bir açıklama yapılmadı ancak aldığımız kulis bilgilerine göre durumu iyi olan Ekin Koç evinde karantina altına alınmış.

Uyanış Büyük Selçuklu Neden Yayınlanmıyor?

Uyanış Büyük Selçuklu neden yayınlanmıyor? Uyanış Büyük Selçuklu dizisi seti 16 nisandan itibaren testi negatif çıkan çalışanlar ve oyuncular ile devam edecek. Ekin Koç’un yer aldığı sahneler ise Ekin Koç iyileştikten sonra çekilecek.

Yorum yaz