Uyanış Büyük Selçuklu

Uyanış Büyük Selçuklu Turna Hatun Ölecek mi?
Uyanış Büyük Selçuklu Turna Hatun Ölecek mi? Uyanış Büyük Selçuklu dizisi haziran ayında sezon finali yaparak izleyicisine kısa süreliğine veda edecek. Uyanış Büyük Selçuklu  dizisinin sezon finalinde ise dizi de..
Uyanış Büyük Selçuklu Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?
Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin ne zaman sezon finali yapacağı açıklandı. Dizi 7 Haziran 2021 de ekranlara gelecek 36. bölümü ile 1. sezon finali yapacak. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 2020 2021..
Uyanış Büyük Selçuklu Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? 19 26 Nisan
Uyanış Büyük Selçuklu dizisine zorunlu ara verildi. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde daha önce korona Vvrüs paniği yaşanmış sette çıkan vakalar sonrası sete 1 hafta ara verilmiş ancak elinde yeteri kadar..
Uyanış Büyük Selçuklu Turanşah Kimdir? Gerçek Tarihte Kimdir?
Uyanış Büyük Selçuklu dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oluyor. Uyanış Büyük Selçuklu dizisine Turanşah  karakteri ile ünlü oyuncu Ogün Kaptanoğlu dahil olacak. Eyyubiler’in Yemen Emiri olarak diziye dahil..
Melik Tekiş Ölecek mi? Atılgan Gümüş Uyanış Büyük Selçuklu’dan Ayrılacak mı?
Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 29 martta ekranlara gelen 26. bölümünde Melik Tekiş ve Sultan Melikşah karşı karşıya geldi. Sultan Melikşah’ın asker sayısı Melik Tekiş’ten kat be kat fazla olmasına rağmen..
Uyanış Büyük Selçuklu Sultan Melikşah Ölecek mi? Buğra Gülsoy Ayrılacak mı?
Uyanış Büyük Selçuklu dizisi sezonun en güzel bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Dizinin 1 şubat 2021 de ekranlara gelen 19. bölümünde Sultan Melikşah hem yaralandı hem de Batıniler tarafından zehirlendi...
Uyanış Büyük Selçuklu Berkyaruk Kimdir? Gerçekte Kimdir?
Berkyaruk Sultan Melikşah’ın oğludur. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde uzaklarda devleti için görev yapan Berk Yaruk Saraya geliyor. Berk Yaruk oldukça güçlü oldukça zeki bir adamdır. Bir çok yönden babası Sultan..
Uyanış: Büyük Selçuklu Faysal Kimdir? Amacı Ne? Gerçekte Kimdir?
Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi oyuncu kadrosuna ünlü oyuncu İsmail Ege Şaşmaz dahil oldu. Son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde Kaan karakterine hayat veren İsmail Ege Şaşmaz şimdi de Uyanış: Büyük..
Uyanış Büyük Selçuklu Ahmed Sencer Ölecek mi? Ekin Koç Ayrılacak mı?
Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 2 kasım pazartesi günü 6. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Yorgos sonunda hedefini ulaşıyor ve kardeşini öldüren Sencer’in karşısına çıkıyor. Sencer ve..
Uyanış Büyük Selçuklu Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular
Uyanış Büyük Selçuklu dizisi daha ilk 4 bölümüyle izleyiciyi kendine bağlamayı başardı. Pazartesi akşamlarının tek galibi olmayı başaran Uyanış Büyük Selçuklu  dizisinin bu büyük başarısında geniş oyuncu kadrosunun da çok..