Vatanım Sensin Tevfik’i Öldü mü? Cevdet Tevfik’i Öldürecek mi?

Güncelleme 13 Ocak 2018

Onur Saylak bugün yaptığı açıklama da Vatanım Sensin dizisinden ayrılacağı yönünde medyada çıkan haberlerin gerçeği yansıtmayacağını gerçek olanın iki dizide aynı anda yer olacağını açıkladı.

Onur Saylak açıklamasında hatta Şahiyet dizisini sadece yönetmekle kalmayacağını Vatanım Sensin dizisinde Tevfik karakterine hayat verirken Şahsiyet dizisini hem yöneteceğini hemde erkek başrol olarak Şahsiyet dizisinde yer alacağını açıkladı.

Vatanım Sensin Dizisinde Tevfik Ölecek mi?

Kanal  D ekranlarında perşembe akşamları izleyicisi karşısına çıkmaya devam eden Vatanım Sensin dizisinde büyük sır sonunda ortaya çıktı. Kendisine yaptığı ihanetleri affetmeyen Cevdet Tevfik’i sonunda köşeye sıkıştırmıştır ve namlunun ucuna almıştır.

Tevfik ise ölmekten korkmamaktadır; zira Cevdet’in onu öldürecek kudreti yoktur; Tevfik’in elinde çok önemli bir koz vardır. Azize yaşamaktadır. Cevdet öğrendiği büyük sır karşısında büyük şok yaşar. Sevdiği kadın yaşamaktadır. Hasreti ile yanıp tutuştuğu vatanı kadar sevdiği kadın hayattadır.

Vatanım Sensin tevfik

Tevfik haklı çıkar ve Cevdet onu öldürürse Azize’sine kavuşamayacaktır. Cevdet bu sefer Tevfik’i öldürmeyecektir; ancak medya da Vatanım Sensin dizisinde Tevfik karakterine hayat veren Onur Saylak’ın bu sezon bitmeden Vatanım Sensin’den ayrılmayacak ve diziye devam edecektir. Zira Onur Saylak başrollerinde Cansu Dere ve Haluk Bilginer’in yer alacapı ‘Şahsiyet’ dizisinin yönetmen koltuğunda oturacak. Vatanım Sensin Cevdet

Şahsiyet dizisi çekimleri ne zaman başlar bilinmez ama Vatanım Sensin dizisinde Tevfik’in ölümü hazırlanıyor; Tevfik son kozunu da oynadı ve artık yalnızlaşarak köşeye sıkıştı.

Benim tahminlerime göre Cevdet’in hayatı mahveden Tevfik’i de yine ölmeyecek ve diziye devam edecektir. Eğer Tavfik karakteri ölürse onun ölümü sonrası Vatanım Sensin dizisi için yeni senaryosu  hızlanacaktır. Bu da şimdilik imkansızdır. Vatanım Sensin dizisinin 2. sezonu ile bu sezon final yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor. Ne yazık ki Kanal D Vatanım Sensin dizisinden istediği reytingleri alamıyor.

Vatanım Sensin 41. bölüm Fragmanı