Verda Nerede Çekiliyor? Set Antalya’nın Neresinde?

Verda dizisi çekimleri sonunda Antalya’da başladı. Başrollerinde Kutsi ve Gonca Sarıyıldız’ın yer aldığı Mine Tugay, Hale Soygazi, Ahmet Kaynak ve Şerif Sezer gibi isimlerinde önemli karakterlere hayat vererek katkı sağlayacağı Atv’nin yeni dizisi Verda’da yine imkansız bir aşk serüvenini ağzımız açık izleyeceğiz.

Verda Nerede Çekiliyor?

Verda dizisi için ilk set Türkiye’nin en turistik şehri Antalya’ya kuruldu. Verda dizisi erkek başrol oyuncusu ise Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Beldibi Çifteçeşmeler Mahallesinde bulunan Rixos Sungate otelde kaldı. Bu durumda Verda dizisi çekimleri muhtemelen Kemer ilçesine bağlı Göynük’de çekilecek. Antalya’nın gerçekten en turistik ilçesi Bellek olsa da en güzel bölgesi denizi ve doğası ile Kemer. Verda Nerede Çekiliyor

Verda dizisinde Gonca Sarıyıldız’ın hayat vereceği Funda karakteri ile Kutsi’nin hayat vereceği Kerem karakteri de Antalya’da tanışacak. Kerem ve Funda aşkı Antalya’dan İstanbul’a taşınacak diye tahmin ediyoruz; zira her ne kadar Verda dizisi çekimleri Antalya’da başlasa da set ilerleyen haftalar da İstanbul’a taşınacaktır.

Verda dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Kemer Nerede?

Kemer ilçesi Antalya’nın 40 km güneyindedir ve Akdeniz’in kıyısındadır. Kemer ilçesi Deniz Orman ve Dağlar ile çevrili olduğu için tam bir doğa harikasıdır.

Yukarıda ki fotoğrafta Kutsi’nin Antalya’dan sevenleri ile paylaştığı ilk fotoğraf oldu