Diriliş Ertuğrul Savcı Bey Kimdir? Savcı Bey Ne Zaman Ölecek? Kaç Yaşında?

Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul beyin 10 yaşında ki oğlu Savcı bey olarak karşımıza Kerem Bekişoğlu çıkacak. Daha önce Diriliş Ertuğrul  dizisinde yeni sezon fotoğrafları basına sızmıştı. Diriliş Ertuğrul dizisi setine sıkı tedbirler gelmişti.

Kerem Bekişoğlu Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden birinde Ertuğrul beyin ortanca oğlu olarak karşımıza çıkacak ve ismini  duyurma ve yeteneklerini dünyaya gösterme fırsatı yakalayacak.

Kerem Bekişoğlu daha önce Ömre Bedel dizisinde ve Anneler ve kızları dizisinde ekran karşısına çıkmış az da olsa deneyimi yaşamıştır. Kerem Bekişoğlu 01 Ocak 2003 doğumludur ve 15 yaşındadır.

Diriliş Ertuğrul Savcı Bey Kimdir?

Savcı Bey Osmanlı devletinin kurucusu Osman beyin abisidir. Abisi Gündüz bey kardeşi Osman bey ile bir çok gazaya katılmış ve çok sayıda başarı elde ederek babası Ertuğrul beyin gözdesi olmayı başarmıştır. Savcı bey çok zeki bir komutan olarak Osmanlı devletinin teşkilat kurmasına çok yardımı olmuş ama Osmanlı’nın devlet olduğunu görememiştir. 

Diriliş Ertuğrul Savcı Bey Ne Zaman Ölecek?

Bizans ordusu Kayı boyunun Domaniç bölgesine yerleşmesi üzerine İnegöl tekfuru Nikola ve Karacahisar tekfurunun da desteğini alarak Osman Beye pusu kurmuştu. Osman Bey ve babası Ertuğtul Bey bu saldırıyı bir zafere çevirip bir çok Bizans komutanını öldürmeyi başarsa da Savcı Bey ve oğlu bu çok sayıda şehit verilen saldırıda kurtulamamış ve oğlu ile birlikte şehit düşmüştür.

Kerem Bekişoğlu Kimdir?

01 Ocak 2003 doğumludur ve 15 yaşındadır. Kerem Bekişoğlu2001 de yer aldığı Anneler ve Kızları dizisinden sonra çok fala ekranlarda görünmemiş sadece 2003 yılında Opet markasının reklamında oynamıştır.

Yiğit Mergen Kimdir?

Yiğit Mergen 4 Nisan 2004 doğumludur ve 15 yaşının içindedir. İlk televizyon dizisi deneyimini 2013 yapımıc Cinayet dizisi ile yaşamıştır. Bu dizi de sadece 9 yaşında yer almıştır. Daha sonra Bir Kahramanın Rüyası isimli sinema filminde 2016 yılında yer almıştır. Son olarak 2018 de Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde başrol Mehmet’in çocukluğunu oynasa da dizi tutmamıştır. Yiğit Mergen tam bir koç burcudur. Yiğit Mergen 2016 yılında Maret ve Ozmo reklamlarında yer almıştır.

Yiğit Mergen isimli çocuk oyuncu çıkacak diye düşünüyoruz. Daha önce Yiğit Mergen olarak düşündüğümüz oyuncunun

Diriliş Ertuğrul dizisinde muhtemelen Savcı Bey olarak karşımıza Yiğit Mergen  çıkmayacak. Yiğit Mergen’in Diriliş Ertuğrul dizisinde yer almama ihtimali yüksek.  Daha önce Yiğit Mergen Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde çocuk Mehmed olarak yer almış ama dizi tutmayınca Yiğit Mergen’in hayalleri de suya düşmüştü.