Vuslat Can kimdir? Mehmet Halil Çelik Kimdir? Kaç Yaşında?

Vuslat dizisinde Can Çağlar karakterine hayat veren yaramaz çocuğun gerçek adı Mehmet Halil Çelik’dir. Dizi de Feride’nin üvey küçük kardeşi olarak yer alan Mehmet Halil Çelik’in ilk ciddi ekran deneyimi Trt1’in 7 ocak akşamı yayına giren Vuslat dizisi oldu.

Mehmet Halil Çelik Kimdir?

Mehmet Halil Çelik 2009 doğumludur ve şuanda 10 yaşındadır. Sempatik tavırları ile dikkat çeken Mehmet Halil Çelik Kemal Ekenel ajansa kayıt olduktan sonra hayatı değişmiştir. 8 yaşında ajansa kaydolan Mehmet Halil Çelik İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Çocuk Tiyatrosunda sahneye çıkmıştır. Daha önce Ülker Eti ve Aksa Enerji reklamlarında rol alan çocuk oyuncu Mehmet Halil Çelik  Vuslat dizisinde usta oyuncular ile aynı seti paylaşmaktan da çok mutlu. Mehmet Halil Çelik 2018 de Kırgın  Çiçekler’de ve Tavuk Dünyası reklamlarında da yer aldı.

Vuslat dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Geleceğin önemli yıldız adayları arasında gösterilen Mehmet Halil Çelik ilk bölümü ile ekranlara gelen Vuslat dizisinde çok sevildi. Vuslat dizisi setinin de neşesi olan Mehmet Halil Çelik  gülüşleri ile seti ısıtıyor. Boş zamanlarında televizyon izleyen Mehmet Halil Çelik ders çalışmayı da çok seviyor. Vuslat dizisi can Mehmet Halil Çelik Kimdir

 Mehmet Halil Çelik Kaç Yaşında?

Mehmet Halil Çelik şuanda 10 yaşının içinde.  Mehmet Halil Çelik 1.33 cm boyunda ve 30 Kg’dır.  Tabi ki bu değerler çocuk oyuncu olduğu için sürekli değişmektedir. Zira Mehmet Halil Çelik büyüme çağında.

Vuslat Dizisi Can kimdir?

Vuslat dizisinde Can başrol Feride’nin küçük kardeşidir. Hasibe ve Faik’in son çocukları olan Can fakir bir ailenin çocuğudur. 2 avlası bir de abisi olan Can evin de neşe kaynağıdır. Annesi Hasibe ile çok iyi anlaşamasa da Can annesi üzerinde deneyler yapmayı çok sever. Can oldukça zeki ve afacan bir çocuktur. vuslat dizisi Can

Etiketler