Vuslat Devam Edecek mi? 2020 Yeni Sezon Var mı?

Vuslat Dizisi İçin Final Kararı Alındı

Vuslat dizisi iyice düşen reytingler ve dizide yaşana senaryo krizi nedeniyle final kararı aldı. Vuslat dizisi final bölümü olan 44. bölümü ile 9 mart 2020 de ekranlara veda edecek.

vuslat final 9 mart 2020

Vuslat 2. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı.Vuslat dizisinin 16 eylül pazartesi yayın hayatına başlayacağı açıklandı. 

Güncelleme 1 Ağustos 2019Vuslat’ın yeni sezon çekimleri başladı. Geçen sezon ki kadronun önemli derece de değişmeden devam ettiği görüldü. Dizinin kadrosuna ise son olarak Kalk Gidelim dizisinde Canberk karakteri ile yer alan Onur Seyit Yaran dahil olmuş. Onur Seyit Yaran Vuslat dizisinde finans uzmanı Enes olarak yer alacak. Vuslat 2. sezon 2019

Güncelleme 1 Ağustos 2019 A23 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Vuslat dizisinin yeni sezon çekimleri 5 Ağustos’ta başlayacak. Vuslat dizisi yeni sezon başlangıcını yapacağı eylül ayına kadar en az 3 bölüm stok çekecek. Erken set bilgisi Vuslat dizisi set ekibine duyuruldu. Yeni sezon çekimlerine en erken başlayan dizilerden biri olan Vuslat dizisinin ağustos sonunda yeni sezona başlayabileceği ancak genel planın 16 eylül 2019 pazartesi günü olduğu konuşuluyor.vuslat 2. sezon

Güncelleme 27 Mart 2019 Vuslat dizisi yapımcısı A23 Medya’ya Trt 1’den haber geldi ve Vuslat dizisinin 2019 2020 yeni sezonunda da yayın haklarının satın alınacağı açıklandı. Böylelikle Vuslat dizisi kesin olarak yeni sezon onayını almıştır. Bu durumda Vuslat  dizisi 20. bölüm ile 27 mayıs 2019 pazartesi akşamı sezon finali yapacaktır. Vuslat yeni sezon

A23 Medya imzalı Vuslat dizisi Trt 1 izleyicisi büyülemeye devam ediyor. 7 Ocak 2019 Pazartesi günü yayın hayatına başlayan başarılı dizi ortalama 3 milyon izleyici tarafından merakla takip ediliyor. 2018 de yaptığı dizi atağı ile karı bir çok özel kanalı geride bırakan Trt 1 Vuslat dizisinden de istediğini aldı.

Vuslat 21. Bölüm Fragmanı Yeni Sezon

Vuslat Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Vuslat 2019 Yeni Sezon Var mı?

Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Baran Bölükbaşı, ve Erdem Akakçe gibi ünlü isimlerin paylaştığı Trt 1’in yüksek bütçeli dizisi Vuslat başarılı grafiği ile Trt 1 yetkililerini ve yapımcısını sevindirdi. Dizi ortalama 4 reyting ile beklenileni verdi.

Hem senaryosu ile hemde oyuncu kadrosu ile çok beğenilen Vuslat dizisi oldukça uzun soluklu bir proje. Her ne kadar şuana kadar resmi bir açıklama olmasa da Trt 1 de Vuslat dizisi için 2. sezon onayı verecektir. Zira Vuslat dizisi bırakın Trt 1’i başarılı ve istikrarlı reyting grafiği ile özel kanallardan bile yeni sezon için onay alır.

Vuslat 2019’da Devam Edecek mi?

Vuslat dizisi kesin olarak 2019 2020 yeni sezonunda 2. sezonu ile izleyicisi karşısında olacaktır. Vuslat dizisinde Aziz ve Feride aşkı çok sevildi ikinci sezonda Vuslat dizisinin reyitnglerini arttırak 5 reyting alacağı bile tahmin ediliyor zira izleyici artık devamlılığı olan dizileri izlemeyi tercih ediyor.

Özel kanallar başlattıkları yeni dizileri 6 bölüm içinde bitirdiği için artık Trt 1 dizileri daha değerli bir konuma geldi zira Trt yayına aldığı bir dizide senaryo bitmeden yayından kaldırmıyor; ancak özel kanallar zarar eder etmez dizilerin yayınına son veriyor ve dizilere yeteri kadar şans vermiyor.

Vuslat 2. Sezon Onayını Aldı

Vuslat dizisi 2. sezonu ile de 16 eylül 2019 da ekran karşısında olmaya devam edecek. Bu nedenle de hem Vuslat dizisi senaristi Betül Yağsağan hemde dizinin yapımcısı A23 medya şimdiden yeni sezon planlamalarına ufaktan başladı. Vuslat 2019 yei sezonda var mı 1

Vuslat Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Vuslat dizisi diğer özel kanalların dizileri gibi bu sezon ekrana erken ara verecektir zira araya Ramazan bayramı tatili girmeden özel kanallar dizileri için sezon finali kararı verecek. Tahminimize göre Trt 1 de uzun ve yorucu seti Ramazan gelmeden bitirecek ve mayıs ayı başında Vuslat dizisinin 1. sezon çekimlerini  noktalayacak. Eğer Ramazan ayında çekimler olmazsa Vuslat dizisi mayıs ayının son haftasında sezon finali yaparak ekranlara veda edecektir.

Vuslat dizisi muhtemelen 20. bölümü ile 27 mayıs 2019 pazartesi günü sezon finali yaparak ekranlara veda edecektir. Trt yönetimi ani bir karar ile diğer dizilerin sezon finali yapmasını fırsat bilerek Vuslat dizisinin kendisine izleyici toplaması için Vuslat dizisinin sezon finalini 23. bölüme yani 10 haziran 2019’a da bırakabilir.

Vuslat Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Vuslat dizisinin yeni sezonu da muhtemelen 16 eylül 2019 pazartesi günü yaklaşık 3 aylık bir aranın ardından başlayacaktır. Yoğun geçen sezon sonrasında Vuslat dizisi set ekibi dinlenecek ve bomba gibi bir yeni sezon için ağustos ayında tekrar bir araya gelecek.Vuslat Devam Edecek mi