Ya Çok Seversen Barış Kimdir? Durukan Çelikkaya Sevgilisi

Ya Çok Seversen Barış Kimdir? Kanal D ekranlarının yeni yapımı Ya Çok Seversen dizisinde Barış karakterine genç oyuncu Durukan Çelikkaya hayat verecek.

Oyuncu kadrosunda Kerem Bursin, Hafsanur Sancaktutan, Şerif Erol Durukan Çelikkaya, Hatice Aslan, Cemre Ebuzziya, Nazmi Kırık, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Adin Külçe, Lara Aslan gibi popüler ve deneyimli isimlerin yer aldığı Ya Çok Seversen dizisi yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyordu ancak seti terk ettiği haberleri yayılmıştı. Yönetmen koltuğunda değişikliğe gidilecek dizinin senarist koltuğunda Kübra Sülün yer alıyor.

Ya Çok Seversen Barış Kimdir?

Kanal D ekranlarında yayımlanan Ya Çok Seversen dizisinde Barış karakterine 1999 doğumlu yakışıklı oyuncu Durukan Çelikkaya hayat veriyor. Barış, Yakup’un kurucusu olduğu dolandırıcı ekibinin en küçük üyesidir. Leyla ile çok iyi anlaşır, Leyla kendisini kardeşi gibi görür. Ekibin sevecen işlerini kendisi üstlenir.

Durukan Çelikkaya Kim?

Ya Çok Seversen dizisinde Barış karakterine hayat veren Durukan Çelikkaya 1999 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2023 yılı itibari ile 23 yaşının içinde olan yakışıklı oyuncu ailesinin yönelimi ile henüz 2 yaşındayken Dedemin İnsanları filminde çocuk oyuncu olarak yer almıştır. Devamında tiyatro ve oyunculuktan hiç kopmamıştır. Oğlak Burcu olan oyuncu Tozluyaka dizisinde canlandırdığı Vefa karakteri ile tanınmıştır. Çocukluğundan bu yana Avrupa Avrupa, Ferhat ile Şirin, Kuruluş Osman, Cinayet Masası İstanbul gibi yapımlarda rol almıştır.

Durukan Çelikkaya Sevgilisi

İnstagramda @durukanclkky kullanıcı adıyla yer alan 23 yaşındaki yakışıklı oyuncu Durukan Çelikkaya’nın sosyal medya hesaplarını inceledik ve sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye rastlayamadık. Oyuncunun sevgilisi olmadığını düşünüyoruz.blank

Ya Çok Seversen Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri İçin Tıklayınız