Yaban Çiçekleri Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

 

25 Mart Pazartesi günü izleyici karşısına çıkacak Atv ekranlarının yeni dizisi Yaban Çiçekleri Oyuncuları netleşti. Yaban Çiçekleri oyuncu kadrosunda Büşra Pekin, Aslıhan Malbora ve Akın Aközü başrol olarak yer alacak. Dizide Kılıç ve Ela’nın hayat hikayeleri konu olarak ele alınacak.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstleneceği Yaban Çiçekleri dizisinin çekimleri İstanbul ve Ayvalık’ta gerçekleşecek. Henüz küçük yaşlarda başlayan ancak yarım kalan Kılıç ve Ela’nın hikayelerini konu alacak diziyi Zeynep Günay yönetiyor.

Yaban Çiçekleri Oyuncuları

Akın Aközü (Kılıç Tütüncü)

Yaban Çiçekleri Oyuncuları arasında yerini alan Akın Aközü dizide Kılıç karakterine hayat verecek. 22 Eylül 1990 Ankara doğumlu olan yakışıklı oyuncu 2024 yılı itibari ile 34 yaşının içindedir. 180cm boyundaki oyuncu California Üniversitesi Matematik bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra ükemizde dönmüş ve Craft Oyunculuk Atölyesinde oyunculuk ve kamera önü eğitimleri almuştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde canlandırdığı İvan karakteri ile oyunculuk kariyerine adım atan Akın Aközü daha önce Tuzak, Kaderimin Oyunu, Hercai, Payitaht: Abdülhamid gibi dizilerde rol almıştır.

Kuılıç Tütüncü ailesinin biricik evladıdır. Hırslı bir iş adamı olan Kılıç yardımsever ve iyi kalpli bir adamdır. İşi konusunda çok hassas olan ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar hesaplayan Kılıç kadınlar tarafından da çok çekici bulunur; zeki ve esprili bir kişiliği vardır. Çocukken Ela’ya aşık olan Kılıç aradan yıllar geçmesine rağmen hala Ela’yı unutamamıştır. Kılıç daha yakında babasını kaybetmiştir.

Yaban Çiçekleri Kılıç Tütüncü

Aslıhan Malbora (Ela Ataman)

Yaban Çiçekleri Oyuncuları arasında kadın başrol olarak yer alan Aslıhan Malbora 27 Mart 1995 Afyonkarahisar doğumludur. 2024 yılı itibari ile 29 yaşının içinde olan güzel oyuncu  İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra Akademi 35.5’da oyunculuk dersleri almıştır. 167cm boyunda ve 53kg olan güzel oyuncu Yaban Çiçekleri dizisinde Ela Ataman karakterine hayat verecek. Güzel oyuncu daha önce Darmaduman, Üç Kuruş, Gel Dese Aşk, Her Yerde Sen gibi yapımlarda rol almıştır.

Ela başarılı bir avukat olabilmek için kasabasında ayrılmış zeki ve güçlü bir kızdır. İnatçı kişiliği sayesinde avukatlıkta da çok büyük başarılar yakalayacak olan Ela Kılıç’tan uzak durmaya çalışsa da kader onları sürekli bir araya getirecektir.Yaban Çiçekleri Ela Ataman

Muhammed Uzuner (Fevzi Ataman)

Muhammed Uzuner Yaban Çiçekleri dizisinin 1. bölümünde konuk oyuncu olarak yer alacak.

Ataman ailesinin babasıdır. Kenan ve Ela’nın geleceği için çok çalışmış kazanmıştır. Kızı Ela’ya çok düşkündür. Arazisine otel yapılmasını istemez; ata tohumlarını üretmek ister. Fevzi’nin hayatta tek bir günahı olmuştur o da Berna’ya aşık olmak. Fevzi Berna’dan kurtulmak istese de Berna oğlu Kenan ile evlenir ve yine Fevzi’yi bırakmaz. 

Muhammed Uzuner yaban çiçekleri oyuncu kardrosunda ataman ailesinin babası fevzi olarak yer alacak

Tilbe Saran (Nurten Ataman)

Nurten Ela ve Kenan’ın annesidir. Kendisini çocuklarına ve soy ismine adayan Nurten evlatları için her şeyi göze alabilecek bir kadındır. Nurten yardımsever ve soğukkanlı bir kadındır. Kasaba da yaşasa da tam bir şehirlidir.

Tilbe Saran Yaban çiçekleri dizisinde Nurten Ataman isimli ailenin annesine hayat verecek

Halil Babür (Kenan Ataman)

Son olarak Son Yaz dizisindeki Soner Sancaktar karakteri ile izleyici ile buluşan Halil Babür 26 Haziran 1987 Bitlis doğumludur. 2024 yılı itibari ile 37 yaşının içinde olan oyuncu Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Bir dönemin en popüler dizilerinden biri olan Pis Yedili dizisinde canlandırdığı Trafo karakteri ile tanınan Halil Babür daha önce Çukur, Karadayı, Kulüp, Ezel gibi yapımlarda rol almıştır.

Kenan Ela’nın abisi, Berna’nın eşi ve Ataman ailesinin de varislerinden biridir. Kenan dik başlı ve başına buyruk karakteridir. Kenan iyi bir eğitim almıştır; ancak çok rahat bir tiptir, zevklerine de çok düşkündür bu nedenle de hayatın gerçeklerinden çok kopuktur. 

Yaban Çiçekleri Kenan Ataman

Büşra Pekin (Berna Ataman)

Son dönemde Hasan Can Kaya ile yaptığı Çok Aşk filmi ile gündeme gelen Büşra Pekin Büşra Pekin 30 Haziran 1982 Suudi Arabistan doğumludur. 2024 yılı itibari ile 42 yaşındadır. 158cm boyunda ve 53kg olan güzel oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kutsal Damacana filminde canlandırdığı Selen karakteri ile bir dönemin en popüler isimlerinden biri olmuş sonrasında Çok Güzel Hareketler ekibine katılmıştır. Başarılı oyuncu Bayi Toplantısı, Mucize, Kardeş Payı gibi yapımlarda da rol almıştır.

Ataman ailesinin gelini olan Berna Kenan’ın eşidir. Gücü seven bir kadın olan Berna gücü kaybetmemek için elinden geleni ardına koymayacak bir karakterdir. Neşeli ve bakımlı bir kadın olan Berna çok içten pazarlıkçıdır. Berna ilk olarak kocası Kenan’ın babası Fevzi ile aşk yaşamıştır; Fevzi onu bırakınca Berna da intikam almak için Fevzi’nin oğlu Kenan ile evlenmiştir. 

Yaban Çiçekleri Berna Ataman

Bige Önal (Behice Başgil)

Behice İstanbul’da avukatlık eğitimi aldıktan sonra kasabaya dönen zeki ancak kırılgan bir kızdır. Avukatlık Behice’ye göre bir meslek değildir.

Bige önal yaban çiçekleri dizisinde Behice karakteri ile yer alacak ve dizi de bir avukat olarak yer alacak

Yunus Narin (Gökhan Kuloğlu)

Son Yaz dizisinin Eray’ı Yunus Narin 1989 İzmir doğumludur. 20024 yılı itibari ile 35 yaşının içinde olan oyuncu  Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan oyuncu 174cm boyunda ve 75kg’dır. Başarılı oyuncu daha önce Teşkilat, Leyla ile Mecnun, Son Yaz gibi yapımlarda rol almıştır.

Gökhan kasabanın iyi eğitim almış gençlerinden biridir. Yurt dışında eğitim almış Gökhan bilgili, havalı ve yakışıklı bir gençtir. Yurt dışında eğitim alırken dahil istediğini elde etmeyi başaran Gökhan bu küçük kasaba da istediğini elde edemeyince çirkef bir adama dönecektir. Gökhan kasabanın ileri gelenlerinden İhsan’ın oğludur.Yaban Çiçekleri Gökhan

Arif Pişkin (İhsan Kuloğlu)

Yaban Çiçekleri dizisinde İhsan Kuloğlu karakteri ile izleyici ile buluşacak Arif Pişkin 30 Kasım 1970 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 54 yaşını içinde olan karizmatik oyuncu Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Son olarak Yargı dizisinde rol alan Arif Pişkin daha önce Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Son Yaz, Öyle Bir Geçer Zaman Ki gibi dizilerde rol almıştır.

Yaban Çiçekleri dizisinde İhsan kasabanın zenginlerinden güçlü bir adamdır. Kulağı delik bir adam olan İhsan kasada uçan kaçan her şeyden haberdardır. İhsan yalnız kalmaktan korkan bir adamdır. Kibar bir adam olan İhsan kendi çıkarları söz konusu olduğunda taş kalpli bir adama dönüşür. İhsan Gökhan’ın babasıdır. 

Yaban Çiçekleri İhsan Kuloğlu

Feri Güler (Semiha)

Yaban Çiçekleri dizisinde Semiha Kılıç ve Ali’nin annesidir. 

Feri Güler yaban çiçeklerinde Seniha karakteri ile yer alacak dizi de Kılıç'ın annesi olacak

Sena Arat (Zuhal)

Yaban Çiçekleri dizisinde Zühal karakterine hayat verecek Sena Arat dizide Kılıç’ın kardeşi rolünde olacak. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olan güzel oyuncu henüz 20’li yaşlarının başındadır. Yaban Çiçekleri dizisi ile yıldızı parlayacak güzel oyuncu İnstagramda @senaarat kullanıcı adıyla yer alıyor.

Zuhal Ali ve Kılıç’ın kardeşidir. Seniha’nın biricik kızıdır. Babasını kaybettikten sonra Zuhal

Yaban Çiçekleri Zühal karakterine Sena Arat hayat verecek

Emirhan Dönmez (Ali)

Ali Kılıç’ın kardeşidir. Fevzi Ataman’ın ölümüne yanlışlıkla sebep olmuştur. Ali Fevzi’yi babası gibi sevmektedir. Daha yakında babasını da kaybeden Ali polise itirafçı olmak ister ama abisi izin vermez. 

Emirhan Dönmez yaban çiçekleri oyuncu kadrosunda Ali karakteri ile Kılıç'ın kardeşine hayat verecek

Bedir Bedir (Sabri)

Sabri Atamanların evinin hizmetlisidir. Eşi Zarife ile yıllardır Ataman ailesini hizmet vermektedir. Kızları Zarife’de konakta çalışmaktadır. 

Bedir Bedir yaban çiçekleri dizisinde Sabri karakteri ile ataman ailesinin hizmetlisi olacak

Onuryay Evrentan Atasalihi (Zarife)

Zarife Sabri’nin eşidir. Atamanların evinin hizmetlisidir. 

Onuryay Evrentan Atasalihi yaban çiçekleri oyuncu kadrosunda zarife karakteri ile SAbri'nin eşine hayat verecek

Öykü Su Okur (Canan)

Canan Sabri’nin kızıdır. 

Öykü Su Okur yaban çiçekleri oyuncu kadrosunda Canan isimli evin hizmetlisinin kızına hayat verecek