Yade izle (Tüm Bölümler)

Yade 23 Nisan 2020 çarşambadan itibaren her gün saat 10.15 ile 15.15’te TRT Çocuk’ta ekranlarda olacak.  Trt Çocuk’tan evde sıkılan çocuklara yeni bir çizgi film daha geliyor. TRT Çocuk da ekranlara gelen Arı Maya, Akıllı Tavşan Momo, Su Elçileri, Heidi, Niloya, Kukuli Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu, Pırıl ve Elif ve Arkadaşları gibi çizgi filmlerin yanında hafta içi her gün ekranlara gelecek Yade çizgi filmi hazırlandı. Yada çizgi filmi özellikle karantina döneminde sokağa çıkamayan çocukların ekran başında gelişimlerine uygun yapımlar izlemesi için hazırlandı.

Yade Ne Zaman Başlayacak?

Yade çizgi filmi nisan ayı içinde hafta içi her gün Trt Çocuk ekranlarında olacak. Yade ve Mati’nin hikayesi Trt Çocuk da bizler de sitemize bölümlerini eklemeye devam ediyoruz.

yade çizgi filmi resimleri

Yade Uyarlama Bir Çizgi Film mi?

Yade Trt Çocuk’un yapımcılara ürettiği bir çizgi film olacak; özellikle karakterlerin Yade ve Mati gibi yabancı isimler olduğuna bakmayın böyle karakterli çizgi filmler dünyada yok. Bizce yerli bir çizgi film olacak en az Pırıl ve Elif kadar.

Yade Matematiği Sevdirecek

Yade çizgi filminin en önemli görevi ise anaokulu seviyesinde ki izleyicilere matematiği sevdirmek. Yade matematiği somutlaştırarak ve günlük hayatın içine dahil ederek anlatacak; çocuklar hem izleyecek hem öğrenecek.

Yade ve Sevimli Arkadaşı Mate Çok Sevilecek

Yade çizgi filminde Yade kadar sevimli arkadaşı Mate de çok sevilecek. Yade ve Mate’nin komik maceralarında çocuklar çevresini keşfederek ve öğrenecek.

Çocuklar Yade İzlerken Anne ve Babaların Gözü Arkada Kalmayacak

Yade çizgi filmi pedagoglar eşliğinde erken çocukluk eğitimi ilkelerine sadık kalınarak hazırlandı ve Okul öncesi eğitim programı da Yade de yer alacak

Yade Voleybol Sahası İzle

Yade Bozuk Saat Kulesi İzle

Yade Yade Kamp Zamanı

Yade Yade Gizemli Heykeller

Yade Yade Balon Gezisi

Yade Şarkısı

Yade Kayıp Ağırlıklar izle

Yade izle (Tüm Bölümler) (2 Yorum)