Yalancı Dizisi Yalancı Kim? Mehmet Emir Tecavüz Etti mi?

Yalancı dizisi ilk bölümü ile 17 eylülde izleyicisi ile buluştu ve ilk bölümü izleyen tüm izleyicilerin kafasında aynı soru Mehmet Emir; Deniz’e tecavüz etti mi etmedi mi? Yalancı Dizisi Yalancı Kim?

Yalancı dizisinde Deniz’in daha önce psikolojik tedavi gördüğünün ortaya çıkması ile izleyici gerçek yalancının Deniz olduğunu Deniz’in aldığı ilaçlar ile hayal gördüğünü düşündü ancak Yalancı dizisinin ilerleyen bölümlerinde Deniz hatırlamaya başladıkça Deniz’in psikolojik sorunları olmadığını anlayacak.

Yalancı Gerçek Yalancı Kim?

Her ne kadar Yalancı dizisinde savcı bile dava açmaya gerek görmeden Mehmet Emir’i serbest bırakacak olsa da Deniz bu işin peşini bırakmayacak, çünkü Deniz yaşadıklarının farkında ve Mehmet Emir’in yaptığının cezasını çekmesini istiyor. Yalancı Dizisi Gerçek Yalancı kim gerçek yalancı mehmet emir ilaç kattı

Yalancı Mehmet Emir Tecavüz etti mi?

Yalancı dizisinde Deniz 3 ay boyunca Mehmet Emir’in kendisine ilaç verdiğine dair bir kanıt bulamayacak; ancak Deniz son anda tecavüz ile ilgili gerçekleri hatırlayacak. Mehmet Emir sosyal medyada gördüğü baskı ile Deniz’in işin peşini bırakmayacağını anlayacak ve şehir değiştirmeye karar verecek; ancak sonradan Mehmet Emir’in oğlu Doruk intihara kalkışacak. Mehmet Emir oğlunun intihar etmesine Deniz’in neden odluğunu düşünecek ve Deniz’e büyük bir komplo hazırlayacak.

Dizi de Mehmet Emir’in oğlu Doruk ilk olarak babasının bir tecavüzcü olduğunu fark edecek. Deniz ise Mehmet Emir’in başka kızlara da aynı komployu kurduğunu fark edince işin rengi değişecek. Mehmet Emir’in artık sapık olduğu anlaşılacak ama bir türlü ispat edilemeyecek. Mehmet Emir ise Deniz’e kurduğu bir plan ile Deniz’i katil ilan edecek ve Deniz’in hayatı bir anda kararacak. Yalancı dizisi nasıl bitecek sorusuna başka konumuzda cevap vereceğiz ancak şunu bilin ki gerçek anlamda Yalancı dizisinde doğru kimse yok herkes Yalancı.

Yalancı dizisinde en büyük yalancılardan biri Yasemin çünkü Yasemin kardeşinin eski kocası Murat’a aşık ve daha Murat kardeşinden boşanmadan Yasemin ile ilişki yaşamış; Okay da zaten karısını defalarca aldatmış. Yani dizi de hangi ana karaktere bakarsanız bakın bir şekilde yalancı; ancak en büyük yalancı Mehmet Emir. Mehmet Emir başarılı bir cerrah ve doktor; ancak bu başarısını ve zekasını sadece mesleğinde değil cinsel emelleri için plan yaparken de kullanmaktan çekinmiyor; ancak son işinde ne yazık ki sert kayaya çarpı.

Yalancı Nasıl Bitecek? Yalancı Dizisinin sonunda Ne Olacak?

Deniz daha önce Mehmet Emir ile istemeden ilişki yaşayan kadınları bulacak ve hepsinin aynı komploya kurban gittiğini ancak içkili oldukları için böyle bir hata yaptıklarını düşündükleri için şikayetçi olmadıklarını ispat edecek.