Yalancı Ne Zaman Final Yapacak?

Show TV’nin Liar dizisinden uyarlama olarak ekranlara getirdiği Yalancı dizisi son yılların en iyi dizilerinden biri olmasına rağmen ne yazık ki beklediği reytingleri alamadı. Peki Yalancı Ne Zaman Final Yapacak? Başrollerini Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesen ve Şahin Irmak’ın paylaştığı Yalancı dizisinin durumu hiç de iç açıcı değil.

Cuma akşamları izleyicisi karşısına çıkmaya başlayan Yalancı dizisinin Arka Sokaklar; Kırmızı Oda ve Aşk Mantık İntikam gibi çok güçlü rakipler var. Geçen sezondan zaten Arka Sokaklar ve Kırmızı Oda dizileri oldukça iyi sonuçlar almaktaydı; bir de Aşk Mantık İntikam dizisi gün birincisi olunca cuma akşamları işler tamamen karıştı.

Yalancı ne zaman final yapacak? Yalancı dizisi tahminimizce aralık 2021 de final yapacak

Yalancı Ne Zaman Final Yapacak?

Yalancı Ne Zaman Final Yapacak? Yalancı dizisinin 2022 yılına kadar sözleşmesi var bu süre sonuna kadar Yalancı dizisi beklenen reytinglere ulaşamasa da Yalancı dizisi sözleşmesi gereği yayında kalmaya devam edecek. Eğer Yalancı dizisi bu kadar kötü reytingler almaya devam ederse bu durumda aralık 2021 de final yaparak ekranlara veda edecektir. Yalancı dizisinin yapımcısı Süreç Film ile Show Tv arasında ki sözleşmenin detayları belli olmasa da dizinin 2022 de devam edebilmesi için yeni bir sözleşmeye ihtiyacı var.

Yalancı Dizi Reytingleri

Yalancı dizisi 1. bölümü ile 17 eylül 2021 de ekranlara geldi ve dizi total de 2.20 reyting ile 13. sırada yer aldı. Aslında Yalancı dizisinin hikayesi ve oyuncu kadrosu nedeniyle AB reyting alanında yüksek reyting alması bekleniyordu ancak üniversite mezunu izleyici ne yazık ki Yalancı’ya yeterli ilgiyi göstermedi.

Yalancı Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Yalancı kaç bölüm yayınlanacak? Yalancı dizisi tahminlerimize göre 13 bölüm yayınlanacak. Eğer Yalancı dizisi reytinglerini yükseltemezse bu durumda Yalancı dizisi 10 aralık 2021 cuma akşamı final yaparak ekranlara veda edecektir.

Yalancı Neden Tutmadı?

Yalancı dizisi ne yazık ki hikaye olarak Türk toplumuna uygun bir hikaye değil; Türkiye de kadına şiddet ve cinsel istismar suçuna o kadar çok rastlanıyor ki neredeyse toplumumuzun doğalı olmuş; bu nedenle de  dizi de Deniz’in yaşadıkları izleyiciye ilginç gelmedi. Ne yazık ki Yalancı dizisinin hikayesi bize uygun bir hikaye değil.

Yalancı dizisinin oyunculuklar gerçekten çok iyi; bu oyunculuğa Yalancı dizisinin en az 5 reyting alması lazım; Avrupa da veya Amerika da Yalancı dizisi yayınlansa bu hikaye çok sevilir; zaten dizinin orijinali Liar zaten izlenme rekorları kırmış bir dizi.

Yalancı Ne Zaman Final Yapacak? (1 Yorum)

Tavsiye

Hakime Hanım Oyuncuları