Yalancı Dizi Kıyafetleri (Deniz ve Yasemin’in Elbiseleri)

Yalancı Dizi Kıyafetleri ile kaşarınızdayız. Yalancı dizisi ilk bölümü ile 17 eylül 2021 de izleyicisi karşısına çıktı. İlk bölümü hem senaryosu ile hem de üstün oyuncu performansları ile çok konuşulan Yalancı dizisinde çok merak edilenlerden biri de oyuncuların giydikleri kıyafetlerdi. Yalancı dizi kıyafetlerini; Yalancı Deniz kıyafetleri ve Yalancı Yasemin kıyafetlerini sitemizde bulabileceksiniz.

Bilindiği üzere Yalancı dizisinde Hazel Türesan ve Burçin Terzioğlu abla kardeşi oynamakta. Öncelikle Yalancı dizisinde Deniz karakteri ile yer alan Burçin Terzioğlu’nun kıyafetlerini sizlere tanıtalım.

Yalancı Deniz’in Kıyafetleri Elbiseleri

Yalancı Deniz’in giydiği üst adL marka iken etek ise Twist marka.Yalanci Denizin Kiyafetleri etek

 

Yalanıc Deniz’in giydiği Çizgili Crop T-shirt’in markası Stradivarius. T-shirt’in fiyatı ise 59.95 TL.

Yalanic Denizin giydigi tisort

Kadın dizisi 2. bölüm kıyafetlerinde en çok sorulanlardan biri de Deniz’in pantalonuydu; o çok sevilen pantolan Zara marka. 259.95 TL fiyatı olan sarımsı kahverengi  renk pantolonun kodu ise 4661/204. Zara’nın JOIN LIFE modeli olan pantolan son dönemlerde çok moda.

yargı dizisinde pantalon zara marka

Deniz Yalancı dizisinin ilk sahnesinde Tommy Life isimli bir  bustiyer kullanmakta ve fiyatı da oldukça makil; şuan için 44.90 TL. Yalancı dizisinde Burçin Terzioğlu kıyafetleri arasında Nike marka kadın golf siperliği de bulunmakta ve fiyatı 209 TL

yalancı Deniz'in elbiselerin markası ile karşınızdayız

Yalancı Yasemin’in Giydiği Elbiseler

Yalancı dizisinde Yasemin karakterinin giydiği ilk elbise BSL marka. Sax mavi renkte olan bluz anvelop bağlama detaylıdır ve fiyatı ise 139,99 TL’dir.

Yalancı Yasemin'in Giydiği Elbiselerden biri de mavi tshirt

Yalancı dizisinde Hazel Türesan’ın giydiği kıyafetleri incelemeye devam ediyoruz; ilk bölümde Hazal Türesan  Pimood isimli yazlık bir plaj elbisesi giymekte fiyatı ise 350 TL. Smyrna model olan Yalancı dizisi elbisesi renkli uzun kollu ve kuşaklı bir elbisedir.

yalanci dizi kiyafetleri

Yalancı dizisinde Yasemin bir doktordur; Deniz ise bir öğretmen. Yasemin eşinden dolayı zengin olduğu için çok güzel bir yalıda oturmaktadır; bu nedenle de dizide Yasemin’in kıyafetleri kadın başrol oyuncusu Deniz’e göre daha kaliteli ve pahalıdır.

Yalancı Deniz’in ceketi en çok merak edilen sorulardan biri oldu. Deniz’in trençkot markasını detaylı olarak araştırıyoruz.

Yalancı Deniz'in ceketi zara marka

 

Yalancı Dizi Kıyafetleri (Deniz ve Yasemin’in Elbiseleri) (2 Yorum)