İçimizden Biri Dizi Kıyafetleri (Özge Yağız Havva’nın Elbiseleri)

İçimizden Biri dizisi ilk bölümü ile 12 eylül 2021 de Show Tv ekranlarında izleyici ile buluştu. Bir çok yönü ile Yeni Gelin dizisine benzeyen İçimizden Biri dizisinde Havva karakterine hayat veren Özge Yağız’ın giydiği her elbise taktığı her takı (küpe ve kolye) bize soruluyor. Hiç bir yerde bulamayacağınız İçimizden Biri Havva kıyafetleri marka ve fiyatları ile sizlerin karşısında olacak. İçimizden Biri dizisinde Havva’nı giydiği kıyafetleri açıklamaya başlıyoruz; ayrıca sitemizde İçimizden Biri dizi kıyafetlerini de bulabileceksiniz.

İçimizden Biri Özge Yağız’ın Kırmızı V Yaka Askılı Elbisesi

İçimizden Biri dizisi tanıtım çekimlerinde Özge Yağız’ın giydiği Kırmızı V Yaka Askılı Elbisesi Egelin marka fiyatı ise 399 TL. Bu kırmızı abiye elbisenin stok kodu ise 5003 ve ürün bir çok beden de stokta. İçimizden Biri Dizi Kıyafetlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

İçimizden Biri Dizi Kıyafetlerini sizler için hafta hafta ekleyeceğiz.

İçimizden Biri Havva’nın Kırmızı Elbisesi

İçimizden Biri dizisinin ilk bölümünde Havva karakterine hayat veren Özge Yağız’ın giydiği elbise Zara marka; bağcıklı keten karışımlı elbise fiyatı ise 259 TL

Icimizden Biri Havvanin Kirmizi Elbisesi 1

Helin Avşar’ın özel koleksiyonundan olan Askılı Elbise-Mavi Stok Kodu: ELB00286-38 Marka: BY H olan ürünün fiyatı ise 111 TL

icimizden biri havva askili elbise

İçimizden Biri dizisinde Özge Yağız’ın giydiği elbiseleri sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. şimdi ki elbisenin markası ise Defacto. Genelde İçimizden Biri kostüm directörü Havva karakteri için piyasa da yer alan ucuz kıyafetleri seçmekte zira Havva zaten halkın içinden biri.

İçimizden Biri  Havva’nın Yeşil Desenli Elbisesi

Defacto kadın yeşil kare yaka desenli volanlı maksi elbisenin fiyatı89.99 TL.

Icimizden Biri Havvanin Yesil Desenli Elbisesi

İçimizden Biri Özge Yağız Yeşil Body

İçimizden Biri dizisi çekimlerinde Özge Yağız’ın giydiği asimetrik fırfırlı yeşil body  zara marka ve fiyatı 159 TL

Icimizden Biri Ozge Yagiz Yesil Elbise

Özge Yağız’ın giydiği mavi elbise ise Verdusa marka; ürünün fiyatı ise 136 TL

Ozge Yagizin giydigi mavi elbise

İçimizden Biri dizisinin 2. haftasında Özge Yağız yani İçimizden Biri Havva’nın giydiği kıyafetleri sayfamıza eklemeye devam edeceğiz; sizler de İçimizden Biri Havva’nın giydiği elbiselerden merak ettiğiniz olursa yorum olarak sayfamıza soru sorabilirsiniz cevabınızı en kısa zamanda sizlere göndereceğiz.

İçimizden Biri Dizi Kıyafetleri (Özge Yağız Havva’nın Elbiseleri) (1 Yorum)