Uzak Şehrin Masalı Besime Kimdir? İrem Ecem Başarır Kim?

Uzak Şehrin Masalı dizisinde Besime karakteri dizinin ilk bölümünde ki üstün oyunculuk performanslı ile milyonlarca izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Peki Uzak Şehrin Masalı Besime Kimdir? Uzak Şehrin Masalı dizisinde Umay’ı sırtından vuran Besime karakterine güzel oyuncu İrem Ecem Başarır hayat verecek. Peki İrem Ecem Başarır kimdir? İşte merak ettiğiniz soruların cevabı

Uzak Şehrin Masalı Besime Kimdir?

Uzak Şehrin Masalı dizisinde Besime Affan’ın sevgilisidir. Umay her ne kadar Besime’ye  sözlüsü tarafından terk edilen bir zavallı bir kız olarak sahip çıksa da Besime aslında Affan’ın ikinci eşidir. Aliye sağlam bir erkek torun sahip olmak için Besime’yi Affan’ın kafasına sokmuştur. Besime meselesi tamamen Aliye’nin suçudur.

Besime daha 20’li yaşların başında fakir bir ailenin kızıdır. Aliye Besime’yi ailesinden gizlice Affan’a eş olarak almış ve dini nikah kıymıştır. Besime iyi kalpli bir kızdır; Affan’ı istemese de Affan ona zorla sahip olmuştur. Besime’nin Affan’dan olan oğlunun ismi ise Rıza’dır. Besime şimdilerde acısa da üzülse de Umay’a kuma olmayı kabul etmektedir. Besime yaşananlar için çok üzgündür.

İrem Ecem Başarır Kim?

İrem Ecem Başarır 1999 doğumludur ve 22 yaşının içindedir. 1.60 cm boyunda olan İrem Ecem Başarır 50 kg ağırlığındadır. İrem’in ilk dizi deneyimi Arıza dizisi olmuştur. İrem Ecem Başarır 1999 İStanbul doğumludur ve 22 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesinde tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu İrem Ecem BAŞARIR daha önce Kırmızı Oda ve Arıza dizilerinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. 2020 de Eyvah Tatil isimli sinema filminde de yer alan İrem Ecem BAŞARIR Zumba yapmayı ve dans etmeyi çok sevmektediri. Aynı zamanda Dans yapan ve bağlama da çalan İrem Ecem BAŞARIR orta seviyede de İngilzice bilmektedir. 160 cm boyunda ve 55 kg ağırlığındadır.

İrem Ecem Başarır Kaç Yaşında?

İrem Ecem Başarır 1999 doğumludur ve 2021 yılı itibari ile 22 yaşındadır.Uzak Şehrin Masalı Besime Kim. BEsime İrem Ece başarır oyuncu