Yalı Çapkını Orhan Neden Ayrıldı? Emre Altuğ Neden Yok?

Cuma günlerinin en sevilen dizilerinden biri olan Yalı Çapkını dizisinde yeni bir ayrılık daha yaşandı. Dizide Orhan karakterine hayat veren Emre Altuğ’un vedası çok konuşulacak.

Star TV ekranlarında her hafta cuma günleri izleyicisi ile buluşan Yalı Çapkını dizisi oyuncu kadrosunda Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor,  Şerif Sezer, Emre Altuğ, Selen Özbayrak, İrem Altuğ, Toprak Sağlam, Tarık Emir Tekin, Tufan Gökpınar, Buçe Buse Kahraman, Ali Öner gibi isimler yer alıyor.

Yalı Çapkını Orhan Neden Ayrıldı?

Yalı Çapkını dizisinde yeni sezon öncesi ayrılılar yaşanmaya devam ediyor. Son olarak Binnur Kaya’nın vedasının ardından Orhan Korhan karakterine hayat veren Emre Altuğ’un da veda ettiği konuşuluyor.

Yeni sezon öncesi sözleşmesini yenilemeyen Emre Altuğ dizide Orhan Korhan karakterine hayat veriyordu. Orhan bilindiği üzere dizide Halis Ağa’nın büyük oğlu, Ferit’in de babasıydı. İfakat ve Defne ile olan ilişkileri ile gündeme gelen Orhan Karakteri Yalı Çapkını dizisinden ayrılıyor.

Emre Altuğ Yalı Çapkını Neden Yok?

7 Haziran 2024 Cuma günü sezon finali yapması beklenen Yalı Çapkını dizisinde yeni sezon öncesi yeni bir ayrılık daha yaşandı. Sevilen dizide Orhan Korhan karakterine hayat veren Emre Altuğ yapımcı ile anlaşamayarak diziye veda etti. Yeni sezon öncesi yapılan anlaşmalarda bulunmayan Emre Altuğ böylelikle Yalı Çapkını dizisine veda etmiş oldu. Sizler bu veda hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yalı Çapkını Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular İçin Tıklayınız