Yargı Ne Zaman Final Yapacak? Yargı Devam Edecek mi?

Yargı’da Katil Ortaya Çıktı. Peki Yargı Bitecek mi?

Yargı dizisinin 17 ekim 2021 de ekranlara gelen 5. bölümünde katil orta çıktı. Bilindiği üzere dizi de 5 bölümdür İnci’nin katili aranmaktadır; bu hafta katilin Yekta’nın oğlu Engin olduğu ortaya çıktı. İzleyici ise katilin ortaya çıkması ile büyük bir boşluğa düştü. Herkesin aklında aynı soru vardı; şimdi ne olacak; Yargı final mi yapacak?

Yargı dizisi kesinlikle oldukça iyi reytingler alıyor. Yargı dizisinin senaristi Sema Ergenekon ve ekibi İnci’den sonra da Yargı izleyicisine büyük süprizler hazırlayacak.

Yargı dizisi aralık 2021 sonuna kadar kesin olarak Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısında olmaya devam edecek.

yargi final resimleri 2021

Ay Yapım’ın pazar akşamları ekranlara gelen Yargı dizisinden beklentisi büyük. Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal ve Uğur Polat gibi usta isimlerin yer aldığı güçlü kadrosu ile dikkat çeken Yargı dizisi aynı zamanda farklı senaryosu ile de izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı.

Yargı dizisi pazar akşamının boşluğunu  bir nebze olsun şimdilik doldurmuş görünüyor. Bu sezon yayına alınan Uzak Şehrin Masalı, İkimizin Sırrı ve İçimizden Biri gibi diziler bir türlü pazar izleyicisini ekran başına toplayamamıştı. Yargı dizisi ise ilk bölümde Master Chef Türkiye’nin ardından 3.5 reyting ile ikinci olmuş durumda. Yargı dizisi her ne kadar sıralama olarak iyi başlasa da ne yazık ki aldığı reyting oranları çok fazla tatmin edici değil. Bu nedenle de izleyici Yargı Ne Zaman Final Yapacak? sorusu sormaya başladı.

Yargı Ne Zaman Final Yapacak?

Yargı dizisinin ilk bölümünü yaklaşık 3 milyon insan izlemiş bu oranlar Yargı dizisinin maliyetini kurtaracak oranlar değil ancak pazar günün pastası paylaşılırken en büyük 2. hakkı Kanal D aldığı için çok büyük bir sorun yok. Yargı dizisinin Kanal D yönetimi ile 9 bölümlük bir ön sözleşmesi olduğu tahmin ediliyor; eğer Yargı dizisi reytinglerini 4’ün üzerine çıkarır veya rakipleri karşısında ilk 3 de olmayı başarırsa bu durumda Yargı dizisi yeni sözleşmeyi kaparak ocak 2022’ye kadar ekranlarda olmaya devam edecektir.

Yargı ne zaman final yapacak sorusunun cevabı şimdilik 9. bölümde olacak

Yargı Devam Edecek mi

Yargı dizisi için işler kötüye gider dizi reyting kaybeder ve rakip dizilerin gerisinde kalırsa o zaman Kanal D Yargı dizisinin gözünün yaşına bakmaz ve diziyi 14 kasım 2021 de 9. bölümü ile de bitirebilir.

Yargı Dizisi Senaryosu Çok Sevildi

Yargı dizisinin ilk bölümünde partner olacak avukat Ceylin ve Savcı Ilgaz’ın çekişmesi izleyiciye tatlı geldi. Özellikle de babadan gelme zenginlik ile değil bir kızın okuyarak güçlü olması özellikle kadın izleyicileri cezbetti; bir de ölen kız Ceylin’in kardeşi İnci çıkmasaydı. Tabi ki Ilgaz’ın kardeşi İnci’yi öldürmedi; bu ortaya çıktığından sonra Ilgaz ile Ceylin tekrar yakınlaşacak ama bu sahnelere daha zaman var.

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun Performansları Beğeni Topladı

Dizi de Ceylin ve Ilgaz karakterleri ile yer alan iki usta oyuncu Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu Yargı dizisinde adeta oyunculuk resitalı sergiledi. İkili başarılı oyunculuklarının yanı sıra partner olarak da bir birlerine çok yakıştırıldı. İki karakter için de oyuncu seçimleri de çok başarılıydı.

Yargı ne zaman final yapacak sorusunun cevabını sizlere vermeye çalıştık. Yargı devam edecek mi sorusu ile ilgili gelişmeler oldukça sayfamıza eklenecektir.