Kardeşlerim Oğulcan Ölecek mi? Cihan Şimşek Ayrılacak mı?

Kardeşlerim dizisinin 25 eylül cumartesi ekranlara gelecek 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Kardeşlerim dizisinin yeni bölümünde tam Kadir hapisten çıkmış tam Eren kardeşlere para kalmışken Oğulcan ve Ömer bir kez daha başlarını belaya sokarlar ve beklenmedik şekilde vurulan Oğulcan kanlar için de yer de kalır. Oğulcan’ın karnına gelen mermi Oğulcan’ı hayattan koparabilecek midir? İzleyiciler Kardeşlerim Oğulcan Ölecek mi sorusunu ve Cihan Şimşek Kardeşlerim’den ayrılacak mı? sorusunu bolca tarafımıza sormaya başladılar.

kardeşlerim oğulcan ölecek mi sorusunun cevabı kesin olarak ölmeyecek

Kardeşlerim Oğulcan Ölecek mi?

Kardeşlerim dizisinde Oğulcan’nın vurulduğu rüya bir sahne değil tamamen gerçek. Kardeşlerim dizisinin 21. bölümünde Oğulcan vurulacak ve ciddi şekilde yaralanacak. Oğulcan vurulduktan sonra ölmekten çok korksa da Oğulcan’ın ve izleyicilerin beklediği gibi bir durum gerçekleşmeyecek ve Oğulcan hastaneye kaldırılarak kendine getirilecek. Zaten Kardeşlerim dizisinin komedi kısmında tamamen Oğulcan var bu nedenle de Kardeşlerim dizisinden çıkabilecek bir karakter değil Oğulcan karakteri.

Cihan Şimşek Kardeşlerim’den Ayrılacak mı?

Cihan Şimşek Kardeşlerim’den Ayrılacak mı? Kesin olarak söylüyorum; Cihan Şimşek Kardeşlerim dizisinden ayrılmayacak. Genç oyuncu Cihan Şimşek’in Kardeşlerim dizisi yapımcısı NGM Medya ile 2022 mayıs ayına kadar sözleşmesi var yani Cihan Şimşek Kardeşlerim dizisinden ayrılması gibi bir durum söz konusu değil; zaten şuanda Kardeşlerim dizisi çekimleri devam ediyor ve Cihan Şimşek Kardeşlerim dizisi setinin neşesi. Mert’i kız kardeşi Aybike’den uzak tutmak için planlar yapan Oğulcan ne yazık ki bir kez daha eli boş dönecek.

Kardeşlerim dizisinde Oğulcan için bolca hastane sahnesi çekilmeyecek; kısa zamanda iyileşen Oğulcan kaldığı yerden ortalığı karıştırmaya devam edecek.

Kim Kardeşlerim dizisinden ayrılacak? Hangi oyuncu Kardeşlerim dizisine yeni gelecek? Tüm bu detaylar için bu konumuzu okuyabilirsiniz. Kardeşlerim Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular