Yargı Pars Öldü mü? Mehmet Yılmaz Ak Yargı’dan Ayrıldı mı?

Yargı dizisi oyuncusu Mehmet Yılmaz Ak’ın sağlık problemleri nedeniyle Yargı dizisinden ayrılma kararı aldığı duyuruldu. Mehmet Yılmaz Ak sete çıkmasını engelleyen sağlık problemini uzman doktor raporu ile belgelendirdi. Bu durum karşısında senaryo da değişikliğe gitmek zorunda kalan Yargı dizisi senaristi senaryo da değişiklik yaparak Pars karakterini diziden ayırdı.

Yargı dizisinde Pars Savcı karakteri ile milyonların sevgilisi olan Mehmet Yılmaz Ak Yargı dizisinden kesin olarak ayrılacak. Mehmet Yılmaz Ak’ın menajeri Ahmet Koraltürk bir çok yapımcıya oyuncusunun artık Yargı dizisi ile bir bağı kalmadığını yakında dizide ki çekimlerinin de tamamlanacağını ve ajandasının boş olduğunu belirtti.

Bilindiği üzere Yargı dizisi 2023 Mayıs ayında final yaparak ekranlara veda edecek. Yargı dizisinde büyük final öncesi dizi de Pars Savcı karakteri ile yer alan Mehmet Yılmaz Ak diziden ayrılacak. Bilindiği üzere daha önce de Pars Savcı’nın özel kalemi Rıdvan’da diziden ayrılmıştı.

yargı pars diziden ayrılıyor final öncesi diziden ayrılacak

Yargı’da Patlamadan Pars Sağ Kurtuluyor

Kanal D’nin açık ara en çok izlenen Yargı dizisinde önemli bir ayrılık yaşanacak; ancak şimdiden söyleyelim Yargı dizisinin şubat ayında ekranlara gelen bölümünde ölen Pars Baş Savcı olmayacak. Derya Savcı ile çok özel bir ilişkisi olan ve Baş Savcı olan Pars’ın Yargı dizisinde çok özel bir yeri var bu nedenle hiç bir senarist aklını yemediyse böyle bir karakteri öldürerek senaryodan çıkarmaz. Yada Yargı dizisinde Pars karakterine hayat veren oyuncu Mehmet Yılmaz Ak tazminat ödeyeceğini bile bile diziden ayrılmak istemezse Pars Yargı’dan çıkarılamaz.

Yargı Pars Öldü mü?

Yargı Pars Öldü mü sorusu sıkça geliyor. Yargı izleyicisi üzmeden hemen doğru bilgiyi verelim. Yargı dizisinde Pars Savcı ağır şekilde yaralanacak ancak ölmeyecek. Bilindiği üzere Ilgaz Savcı’nın arabasına uzaktan kumandalı bomba koyulmuş patlayan bomba sonucunda ise hem Pars Başsavcı hem de Ilgaz Savcı’nın babası Metin Amir ağır şekilde yaralanmıştı. Pars Savcı ağır yaralı şekilde kurtarılırken Metin amir için ise işler hiçte iyi gitmemişti.

blank

Mehmet Yılmaz Ak Yargı’dan Ayrıldı mı?

Mehmet Yılmaz Ak Yargı’dan Ayrıldı mı? sorusuna cevap verecek olursa Mehmet Yılmaz Ak Yargı dizisi setine gelmeye devam ediyor. Mehmet Yılmaz Ak Yargı dizisinin 53. bölüm çekimlerinde de yerini aldı; hatta patlamadan sonra adliyeye gidip görevine bile başladı.

blank

Yargı dizisinde Pars Savcı karakterine hayat veren ve dizinin en çok sevilen karakterlerinden birine hayat veren Mehmet Yılmaz Ak’ın Yargı dizisi ile 70. bölüme kadar sözleşmesi var. Şuanda Mehmet Yılmaz Ak Yargı dizisinde ki ortamından ve dizinin ilerleyişinden çok memnun bu nedenle Mehmet Yılmaz Ak Yargı’dan hiç bir şekilde ayrılmak istemiyor.

Yargı 52. Bölüm Fragmanı Metin Amir mi Ölüyor