Yargı Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Yargı dizisine yeni gelen ve Yargı dizisinden ayrılan oyuncuların listesini bu sayfamıza ekleyeceğiz. Yargı dizisi oldukça dinamik bir oyuncu kadrosu var. İşte Yargı Yeni Gelen  Oyuncular ve Yargı dizisinden ayrılan oyuncuların tam listesi

Yargı dizisinin sezon finali bölümü çekimleri tamamlandı; ve Yargı dizisinin hem büyük bir mutluluk hem de çok büyük bir acı ile sezon finali yapacağı sette konuşuluyor. Yargı dizisinde CEylin ve Ilgaz’ın yeniden evlenmesi zaten dizinin güzel sürprizi ancak bir de kötü sürprizi var o da setten duyduğumuza göre Yargı dizisinde Ilgaz Kaya ölecekmiş. Biz de sizler gibi duyduğumuzda yok daha neler dedik ama gelen bilgiler bu yönde.

Yargı dizisi bilindiği üzere cinayetler üzerinden giden bir dizi. Ceylin’in babası Zafer’in ölümü sezon finalinde açığa kavuşacak ve Ceylin Ilgaz’ı affedecek. Bu cinayette bittiğini göre şimdi sıra kimde? Önce İnci, sonra Engin en sonda Zafer. Peki şimdi sıra kimde? Ilgaz Kaya’da mı? Yargı dizi senaristi Sema Ergenekon Yargı dizisinin etkili bir senaryosu olmasını istiyor bu nedenle de onun için kimin öldüğünün kimin kaldığının bir önemi yok; önemli olan dikkat çekecek senaryo.

Yargı dizisi 2. sezon karakter listesine sizler için ulaştık. Peki Ilgaz Kaya’ya 2. sezon da senaryo yazılmış mı? Kaan Urgancıoğlu ile Yargı dizisinin 2. sezon sözleşmesi imzalandı mı? İmzalandıysa kaç bölüm imzalandı? Detaylar için tıklayınız Yargı Ilgaz Öldü mü?

Yargı Yeni Gelen Oyuncular

Defne Kayalar (İclal Savcı)

Defne Kayalar Yargı oyuncu kadrosuna İclal Savcı karakteri ile dahil olacak. 7 Mayıs 1975 Ankara doğumlu olan Defne Kayalar 49 yaşının içindedir. Defne Kayalar son zamanlarda Saklı, Rekabet, Hakan: Muhafız ve Bir Başkadır gibi internet dizilerinde yer almıştır.  Medcezir dizisinde hayat verdiği Sedef karakteri ile tanınan Defne Kayalar Bilkent Üniversitesi Grafik Bölümü mezunudur.  Defne Kayalar geçen yıl yönetmen Ali Bilgin ile evlenmiştir. Defne Kayalar 1.74 metre boyunda ve 59 kg ağırlığındadır.

İclal İstanbul adalet sarayında göreve yeni başlayan korkusuz bir savcıdır. 

Arif Pişkin (Kadir Adarlı)

Yargı Yeni Gelen oyuncular arasında yer alan Arif Pişkin 30 Kasım 1970 İstanbul doğumludur. 2023 yılı itibari ile 53 yaşının içinde olan oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olmuştur. Daha önce Bergen, Kısmet, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi yapımlarda rol almıştır. Yargı Kadir

Burcu Altın

Burcu Altın Yargı dizisine yeni gelen oyunculardan biri olacak. Burcu Altın dizi de konuk oyuncu olarak yer alacak.

blank

Çağla Demir (Ela)

Çağla Demir dizide Ela karakterine hayat verecek. Ela, Ilgaz’ın özel kalemidir. 1992 yılında Samsun’da doğmuştur. Oyunculuk öncesinde modellik yapan oyuncu daha önce Medcezir, Kara Sevda gibi dizilerde rol almıştır.Yargı Ela

Müge Bayramoğlu (Nil)

Yargı Yeni Gelen Oyuncular arasında yer alan Müge Bayramoğlu 6 Eylül 1992 Bursa doğumludur. 2023 yılı itibari ile 31 yaşının içinde olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olmuştur. Daha önce Pis Yedili, Çıplak, O Hayat Beni gibi dizilerde rol almıştır.

Nil, Tilmen Hukuk Barosunun avukatıdır. Ilgaz’a aşıktır.blank

Ayşen Sezerel

Ayşen Sezerel 7 Ağustos 1966 İstanbul doğumludur. 2023 yılı itibari ile 57 yaşının içinde olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Kosnervatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha önce Al Sancak, Mükemmel Eşleşme, Kulüp gibi yapımlarda rol almıştır.blank

Gece Işık Demirel (Elif)

Daha önce Kırmızı Oda, Canım Annem gibi yapımlarda rol alan çocuk oyuncu Gece Işık Demirel 2015 doğumludur. 2023 yılı itibari ile 8 yaşındadır ve ilkokul eğitimine devam etmektedir.

Elif, Ceylin ve Ilgaz’ın kızıdır.blank

Seda Türkmen (Dilek)

Seda Türkmen 9 Ocak 1987 doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncu daha önce Mahkum, Tövbeler Olsun, Kanatsız Kuşlar gibi dizilerde rol almıştır.

Dilek, Eren Komiser’in sevgilisidir.blank

Özlem Türay (Filiz)

Özlem Türay 11 Eylül 1981 doğumludur. 2023 yılı itibari ile 42 yaşının içinde olan oyuncu daha önce Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Çukur, Dolunay gibi dizilerde rol almıştır.

Filiz, Dilek’in ablasıdır.blank

Ferit Kaya (Can)

Ferit Kaya 24 Şubat 1984 Diyarbakır doğumludur. Mimar Sinan Devlet Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.  Daha önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Arka Sokaklar, Dilek Taşı gibi dizilerde rol almıştır.blank

Ulvi Kahyaoğlu (Savcı Efe)

Yargı Yeni Gelen Oyuncular arasında yer alan Ulvi Kahyaoğlu 25 Mayıs 1995 İzmir doğumludur. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden almıştır. Başarılı oyuncu Yargı dizisinden önce de Tozlukaya (Berk), Elbet Bir Gün (Serdar Kılıçlı), Benim Adım Melek (Kerem) dizilerinde rol almıştır.Yargı Yeni Gelen Oyuncuları Savcı Efe

Sevinç Erol (Esin)

Oğlu Doğaç Yıldız ile aynı dizide rol alacak Sevinç Erol 11 Mart 1967  İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 163cm boyunda ve 58 kilogram ağırlığında olan usta oyuncu daha önce Yusufçuk, Fazilet Hanım Ve Kızları, Zümrüt gibi yapımlarda rol almıştır

Esin, Ömer’in annesidir.Yargı Esin

 

Doğaç Yıldız (Ömer)

Yasak Elma dizisinin Yiğit’i olarak tanınan Doğaç Yıldız hatırlanacağı üzere Yasak Elma dizisinde Ender’in Oğlu olarak yer almıştı. Doğaç Yıldız 1991 İstanbul doğumludur ve 32 yaşının içindedir.  Muhteşem Yüzyıl Kösem Şehzade Kasım karakterine  tanınan Doğaç Yıldız Mimar Sinan Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümünden mezunudur. Doğaç Yıldız İki Aile dizisinde canlandırdığı Efe karakteri ile de başarısı ispat etmiş ve çok tanınmıştır.  Doğaç Yıldız son olarak Star TV’de yayınlanan Tatlı Hayat dizisinde kendisine yer bulmuştur. 2018 de ise Çukur dizisinde Akın karakterine hayat vermek için anlaştığı yönünde söylentiler çıkmış ancak gerçekleşmemiştir.

Ömer Yekta’nın gayri meşru oğludur. Ömer sağlam bir avukattır. Ömer dikkatli bir çocuktur. Yıllar sonra çıkıp gelmiştir. 

Yargı Yeni Gelen Oyunculardan biri de Ömer karakterinin hayat vereceği Doğaç Yıldız'ın karakteri olacak.

Tolga Canbeyli (Adli Tıp Doktoru)

tolga canbeyli doktor olarak yargı dizisinde yer alacak

Caner Erdem

caner erdem yargı oyuncusu oldu dizi de mahkumlardan biri

Naz Sayıner

naz sayıner yargı dizisine yeni gelen oyuncu oldu

Yasin Bardakçı

yasin bardakçı yargı dizisi oyuncusu oldu

Emir Özden

MAsumlar Apartmanı’nın Ege’si Emir Özden Yargı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Emir Özden 21 eylül 1996 İstanbul doğumludur ve 26 yaşının içindedir. 1.69 cm boyunda ve 61 kilo olan Emir Özden Güzel Sanatlar Lisesinde tiyatro eğitimi almıştır. Böyle Bitmesin, Not Defteri ve Umuda Kelepçe Vurulmaz dizilerinde yer almıştır.

blank

Samet Kaan Kuyucu (Burak Yıldırım)

Öğrenci Evi dizisinin Arda’sı Samet Kaan Kuyucu Yargı dizisine yeni gelen oyunculardan oldu. Samet Kaan Kuyucu 1995 İstanbul doğumludur ve 27 yaşındadır.

Burak Yıldırım bir polis muhabiri. Genelde adli olayların peşinde koşan cesur bir çocuk Burak; ancak tehlikeli bir tip. 

blank

Muttalip Müjdeci (Polis Amiri)

Son olarak Çukur ve Üç Kuruş dizilerinde yer alan Muttalip Müjdeci de Yargı dizisine yeni gelen oyunculardan oldu. blank

Merih Ermakastar

Merih Ermakastar 10 Mayıs 1975 doğumludur ve 47 yaşındadır. Son olarak Çemberimde Gül Oya dizisinde yer alan Merih Ermakastar oyuncu ve müzisyendir. blank

Elif Melda Yılmaz (Ayten)

Son olarak Feza karakteri ile Aşkın Tarifi dizisinde yer alan Elif Melda Yılmaz Yargı dizisine yeni gelen oyuncu oldu. 7 Kasım 1977 Eskişehir doğumlu olan Elif Melda Yılmaz 45 yaşındadır. Elif Melda Yılmaz daha önce Esaretim Sensin dizisinde Begüm karakteri ile yer almış ve sevilmiştir.

Ayten Metin’in evine kiracı olarak gelecek. 

blank

Şükran Ovalı (Savcı Derya)

Şükran Ovalı Yargı dizisine yeni gelen oyunculardan biri olacak. Ceylin ve Ilgaz cephesinde dizinin hikayesine dahil olacak Şükran Ovalı son olarak Ufak Tefek Cinayetler ve Şeref Bey gibi dizilerde yer almıştır. 1 Nisan 1985 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu Şükran Ovalı 37 yaşındadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunu olan Şükran Ovalı Şeref Meselesi, Paramparça dizisine ve Vatanım Sensin dizileri ile tanınan bir kadın başrol oyuncusu olmuştur. Futbolcu Caner Erkin ile sevgilidir.

Savcı Derya Yargı dizisinde Ceylin’in davasına Pars’tan sonra bakacak yeni savcı olacaktır. Pars Savcı Derya’ya aşık olacak. 

şükran ovalı yargı dizisine yeni gelen oyunculardan biri oldu

Cezmi Baskın (Merdan)

Usta oyuncu Cezmi Baskın Yargı dizisine yeni gelen oyunculardan biri olacak. Cezmi Baskın Merdan karakteri ile Yargı dizisinde yer alacakMerdan Ilgaz’ın dedesidir. Oldukça tehlikeli bir adamdır. Karanlık güçleri vardır. blank

Yargı Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Mehmet Yılmaz Ak (Pars)

Mehmet Yılmaz Ak Yargı dizisinden ayrılacak. Pars Savcı karakteri ile dizi de yer alan Mehmet Yılmaz Ak final öncesi diziden ayrılacak.

yargı pars diziden ayrılıyor final öncesi diziden ayrılacak

Yiğit Kalkavan (Rıdvan)

Rıdvan karakteri ile Yargı dizisinde yer alan Yiğit Kalkavan Yargı dizisinden ayrıldı. blank

Başak Gümülcinelioğlu (Neva)

Yargı dizisinin sevilen oyuncusu Başak Gümülcinelioğlu Yargı dizisinden senaryo gereği ayrılmak zorunda kaldı. Yargı dizisinden hem Cüneyt hem de Neva karakterleri birlikte ayrılıyorlar.

Neva kuyudan çıkan dört cesetten biridir. Yargı dizisinin 2. sezonu Neva cinayeti üzerine kurulacak.
yargı dizisinden ayrılan oyuncular arasında dizi de neva karakteri ile yer alan başak Gümülcinelioğlu olacak

Özlem Çakar Yalçınkaya (Makbule)

İlk sezon ekranlarda Ilgaz’ın halası Makbule  olarak yer alan Özlem Çakar Yalçınkaya Yargı dizisinden ayrılacak. Yargı’nın 2. sezonunda Makbule karakteri senaryo da yer almayacak.

blank

Hakan Dinçkol (Cüneyt)

Hakan Dinçkol Yargı dizisi oyuncu kadrosuna Cüneyt karakteri ile dahil olan Hakan Dinçkol Yargı dizisinden ayrılacak ve Yargı’nın 2. sezonunda yer almayacak. Yargı dizisince Cüneyt Yekta’nın avukatı olarak çok sevilmişti. 

blank

Esma Yeşim Gül (Zümrüt)

Yargı Dizisinden Ayrılan Oyunculardan biri de Esma Yeşim Gül oldu. Yargı dizisinde Zümrüt karakteri ile yer alan Esma Yeşim Gül artık Yargı dizisinde yer almayacak. blank

Nergis Öztürk (Seda)

Nergis Öztürk Seda karakteri ile Yargı dizisine yeni gelen oyunculardan biri oldu. Seda Engin’in avukatıdır; aynı zamanda da teyzesidir. nergis öztürk Yargı dizisine yeni gelen seda karakterine hayat verecek

Onur Durmaz (Engin)

Onur Durmaz Yargı dizisinden ayrılıyor. Yargı dizisinde hayat verdiği Engin karakteri ile ciddi fark yaratan Onur Durmaz  Engin karakterinin ölmesi ile diziden ayrılmak zorunda kalacak. yargı dizisinde engin öldü ve yargı dizisinden ayrıldı

Ali Seçkiner Alıcı (Zafer)

Ali Seçkiner Alıcı Zafer karakteri ile yer aldığı Yargı dizisinden ayrılacak. Zafer ne yazık ki ailesini bırakıp kaçıp gidecek ve Ali Seçkiner Alıcı Yargı dizisinden ayrılacakblank

Ece Yüksel (İnci)

Ece Yüksel Yargı dizisinin sadece ilk bir kaç bölümde yer alacak ve sonra da ölerek diziden ayrılacak. İnci’nin ölmesi ile Yargı da hikaye de başlamış olacak; Ceylin ve Yekta savaşı başlayacak.

yargı dizisinden inci ayrıldı öldü