Yargı Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Yargı dizisine yeni gelen ve Yargı dizisinden ayrılan oyuncuların listesini bu sayfamıza ekleyeceğiz. Yargı dizisi oldukça dinamik bir oyuncu kadrosu var. İşte Yargı Yeni Gelen  Oyuncular ve Yargı dizisinden ayrılan oyuncuların tam listesi

Yargı dizisinin sezon finali bölümü çekimleri tamamlandı; ve Yargı dizisinin hem büyük bir mutluluk hem de çok büyük bir acı ile sezon finali yapacağı sette konuşuluyor. Yargı dizisinde CEylin ve Ilgaz’ın yeniden evlenmesi zaten dizinin güzel sürprizi ancak bir de kötü sürprizi var o da setten duyduğumuza göre Yargı dizisinde Ilgaz Kaya ölecekmiş. Biz de sizler gibi duyduğumuzda yok daha neler dedik ama gelen bilgiler bu yönde.

Yargı dizisi bilindiği üzere cinayetler üzerinden giden bir dizi. Ceylin’in babası Zafer’in ölümü sezon finalinde açığa kavuşacak ve Ceylin Ilgaz’ı affedecek. Bu cinayette bittiğini göre şimdi sıra kimde? Önce İnci, sonra Engin en sonda Zafer. Peki şimdi sıra kimde? Ilgaz Kaya’da mı? Yargı dizi senaristi Sema Ergenekon Yargı dizisinin etkili bir senaryosu olmasını istiyor bu nedenle de onun için kimin öldüğünün kimin kaldığının bir önemi yok; önemli olan dikkat çekecek senaryo.

Yargı dizisi 2. sezon karakter listesine sizler için ulaştık. Peki Ilgaz Kaya’ya 2. sezon da senaryo yazılmış mı? Kaan Urgancıoğlu ile Yargı dizisinin 2. sezon sözleşmesi imzalandı mı? İmzalandıysa kaç bölüm imzalandı? Detaylar için tıklayınız Yargı Ilgaz Öldü mü?

Yargı Yeni Gelen Oyuncular

Emir Özden

MAsumlar Apartmanı’nın Ege’si Emir Özden Yargı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Emir Özden 21 eylül 1996 İstanbul doğumludur ve 26 yaşının içindedir. 1.69 cm boyunda ve 61 kilo olan Emir Özden Güzel Sanatlar Lisesinde tiyatro eğitimi almıştır. Böyle Bitmesin, Not Defteri ve Umuda Kelepçe Vurulmaz dizilerinde yer almıştır.

Samet Kaan Kuyucu

Öğrenci Evi dizisinin Arda’sı Samet Kaan Kuyucu Yargı dizisine yeni gelen oyunculardan oldu. Samet Kaan Kuyucu 1995 İstanbul doğumludur ve 27 yaşındadır.

Muttalip Müjdeci

Son olarak Çukur ve Üç Kuruş dizilerinde yer alan Muttalip Müjdeci de Yargı dizisine yeni gelen oyunculardan oldu. blank

Merih Ermakastar

Merih Ermakastar 10 Mayıs 1975 doğumludur ve 47 yaşındadır. Son olarak Çemberimde Gül Oya dizisinde yer alan Merih Ermakastar oyuncu ve müzisyendir. blank

Elif Melda Yılmaz (Ayten)

Son olarak Feza karakteri ile Aşkın Tarifi dizisinde yer alan Elif Melda Yılmaz Yargı dizisine yeni gelen oyuncu oldu. 7 Kasım 1977 Eskişehir doğumlu olan Elif Melda Yılmaz 45 yaşındadır. Elif Melda Yılmaz daha önce Esaretim Sensin dizisinde Begüm karakteri ile yer almış ve sevilmiştir.

Ayten Metin’in evine kiracı olarak gelecek. 

blank

Şükran Ovalı (Savcı Derya)

Şükran Ovalı Yargı dizisine yeni gelen oyunculardan biri olacak. Ceylin ve Ilgaz cephesinde dizinin hikayesine dahil olacak Şükran Ovalı son olarak Ufak Tefek Cinayetler ve Şeref Bey gibi dizilerde yer almıştır. 1 Nisan 1985 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu Şükran Ovalı 37 yaşındadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunu olan Şükran Ovalı Şeref Meselesi, Paramparça dizisine ve Vatanım Sensin dizileri ile tanınan bir kadın başrol oyuncusu olmuştur. Futbolcu Caner Erkin ile sevgilidir.

Savcı Derya Yargı dizisinde Ceylin’in davasına Pars’tan sonra bakacak yeni savcı olacaktır. Pars Savcı Derya’ya aşık olacak. 

şükran ovalı yargı dizisine yeni gelen oyunculardan biri oldu

Cezmi Baskın (Merdan)

Usta oyuncu Cezmi Baskın Yargı dizisine yeni gelen oyunculardan biri olacak. Cezmi Baskın Merdan karakteri ile Yargı dizisinde yer alacakMerdan Ilgaz’ın dedesidir. Oldukça tehlikeli bir adamdır. Karanlık güçleri vardır. blank

Yargı Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Başak Gümülcinelioğlu (Neva)

Yargı dizisinin sevilen oyuncusu Başak Gümülcinelioğlu Yargı dizisinden senaryo gereği ayrılmak zorunda kaldı. Yargı dizisinden hem Cüneyt hem de Neva karakterleri birlikte ayrılıyorlar.

Neva kuyudan çıkan dört cesetten biridir. Yargı dizisinin 2. sezonu Neva cinayeti üzerine kurulacak.
yargı dizisinden ayrılan oyuncular arasında dizi de neva karakteri ile yer alan başak Gümülcinelioğlu olacak

Özlem Çakar Yalçınkaya (Makbule)

İlk sezon ekranlarda Ilgaz’ın halası Makbule  olarak yer alan Özlem Çakar Yalçınkaya Yargı dizisinden ayrılacak. Yargı’nın 2. sezonunda Makbule karakteri senaryo da yer almayacak.

blank

Hakan Dinçkol (Cüneyt)

Hakan Dinçkol Yargı dizisi oyuncu kadrosuna Cüneyt karakteri ile dahil olan Hakan Dinçkol Yargı dizisinden ayrılacak ve Yargı’nın 2. sezonunda yer almayacak. Yargı dizisince Cüneyt Yekta’nın avukatı olarak çok sevilmişti. 

blank

Esma Yeşim Gül (Zümrüt)

Yargı Dizisinden Ayrılan Oyunculardan biri de Esma Yeşim Gül oldu. Yargı dizisinde Zümrüt karakteri ile yer alan Esma Yeşim Gül artık Yargı dizisinde yer almayacak. blank

Nergis Öztürk (Seda)

Nergis Öztürk Seda karakteri ile Yargı dizisine yeni gelen oyunculardan biri oldu. Seda Engin’in avukatıdır; aynı zamanda da teyzesidir. nergis öztürk Yargı dizisine yeni gelen seda karakterine hayat verecek

Onur Durmaz (Engin)

Onur Durmaz Yargı dizisinden ayrılıyor. Yargı dizisinde hayat verdiği Engin karakteri ile ciddi fark yaratan Onur Durmaz  Engin karakterinin ölmesi ile diziden ayrılmak zorunda kalacak. yargı dizisinde engin öldü ve yargı dizisinden ayrıldı

Ali Seçkiner Alıcı (Zafer)

Ali Seçkiner Alıcı Zafer karakteri ile yer aldığı Yargı dizisinden ayrılacak. Zafer ne yazık ki ailesini bırakıp kaçıp gidecek ve Ali Seçkiner Alıcı Yargı dizisinden ayrılacakblank

Ece Yüksel (İnci)

Ece Yüksel Yargı dizisinin sadece ilk bir kaç bölümde yer alacak ve sonra da ölerek diziden ayrılacak. İnci’nin ölmesi ile Yargı da hikaye de başlamış olacak; Ceylin ve Yekta savaşı başlayacak.

yargı dizisinden inci ayrıldı öldü