Yarım Dizisi Rüzgar Kimdir? Fırat Temir Kimdir? Kaç Yaşında Sevgilisi Kim?

Yarım dizisi çok yakında izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanırken Yarım dizisi senaryosu ve hikayesi hemen hemen tamam gibi. Yarım isimli dizinin erkek baş rolünde Fırat Temir görev alacak. 17 ağustos 1999 Gölcük depremini anlatacak olan Yarım dizisinde  Fırat Temir’in hayat vereceği Rüzgar karakteri depremden önce çok güzel bir hayatı ve geleceği olan bir çocuktur; ancak o karanlık gece de yaşadıkları Rüzgar’dan çok şey götürecek ve Rüzgar’ın yakınlarını kaybetmesine neden olacaktır.

Her gece o karanlık geceyi bir kez daha yaşayan Rüzgar’a doktorlar Travma Sonrası Stres bozukluğun tanısı koyacak ve Rüzgar tedavi görecek. Rüzgar’ın yaşadığı bu ağır travma onun hayatınında devamında da yalnız bırakmayacak. Fırat’ın gözünden 17 Ağustos depremini ve sonrasında bölge dışında bu karanlık geceyi yaşamayan diğer insanların kısa zaman içinde günlük hayatlarına dönerken bu travmaya maruz kalmış insanların neler yaşadıklarını ve hala neler yaşamaya devam ettiklerini gösterecek.

17 ağustos 1999 Gölcük depreminin hala olumsuz etkisinin devam ettiğini göstermesi açısından Yarım Dizisi  önemli bir sosyal sorumluluk projesi olacak ve bir depremin sadece bina yıkmadığını yıllar sonrasında bile toplumun kanayan yarası olduğunu gösterecek.

Yarım Dizisi oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosufırat temir resimleri

Fırat Temir Kimdir?

Fırat Temir 1989 yılında dünyaya gelmiştir ve 29 yaşındadır. Fırat Temir Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema  bölümü mezunudur. Oyuncu ve senarist olan senaristtir olan Fırat Temir Hollywood’da bir senaryo yarışmasında birinci olmuş ve ödül kazanmıştır. Yazdığı senaryonun konusu ise yine 17 ağustos Gölcük depremidir. Fırat Temir’in oyunculuk kariyer ise 2014 yılında Hayat Ağacı dizisi ile başlamıştır.

Hayat Ağacı dizisinde Fırat Yılmaz karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Fırat Temir tam bir dram oyuncusudur. Atölye 1314 oyuncusu olan Fırat Temir Benim İçin Üzülme dizisinde, Yılmaz karakterine hayat verince tüm sinema eleştimleri tarafından geleceğin jön adayı olarak gösterilmiştir. Son olarak  Direniş Karatay filminde yer alan Fırat Temir  Yarım dizisinde ilk defa başrol deneyimi yaşayacaktır.Yarım Dizisi Rüzgar

Fırat Temir Kaç Yaşında

Fırat Temir 29 yaşındadır ve muhtemelen Gölcük doğumludur.

Fırat Temir Sevgilisi?

Fırat Temir’in şuanda medyaya açıkladığı bir sevgilisi veya nişanlısı yoktur. Fırat Temir Twitter kullansa da çok aktif olarak Sosyal Medya kullanmamaktadır.