Masumiyet Halen’nin Kızı Kim? Kimya Gökçe Aytaç

Masumiyet dizisi ocak ayı içinde Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Masumiyet dizisinde Hülya Avşar’ın hayat verdiği Hale karakterinin güzeller güzeli kızına ise güzel oyuncu ev model Kimya Gökçe Aytaç hayat verecek.

Hale ve İsmail’in güzeller güzeli kızı olacak Kimya Gökçe Aytaç uzun zamandır bir dizi de yer almayan usta oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar’ın kızına hayat vereceği için oldukça mutlu. Dizi de Serkay Tütüncü’nün hayat verdiği İlker karakteri ile de kardeş olacak Kimya Gökçe Aytaç Masumiyet dizisinde muhtemelen Tolga Güleç’in hayat vereceği Timur karakteri ile partner olacak.

Kimya Gökçe Aytaç Kimdir?

1989 İstanbul doğumlu olan Kimya Gökçe Aytaç 32  yaşındadır. Oyunculuktan önce mankenlik yapan Kimya Gökçe Aytaç Ufak Tefek Cinayetler dizisinde hayat verdiği Sude karakteri ile ilk ekran deneyimini yaşasa da daha sonra Erkenci Kuş dizisinde Polen karakteri ile yer aldıktan sonra gelen teklifler arasında Diriliş Ertuğrul dizisini seçti ve dizi de Evodokya karakteri ile yer aldı. Gökçe Özyol ile evlilik yapan ancak devam ettiremeyen Kimya Gökçe Aytaç şimdi de Masumiyet dizisinde Hale’nin kızına hayat verecektir.

Kimya Gokce Aytac yasi 19

Kimya Gökçe Aytaç Kaç Yaşında?

Kimya Gökçe Aytaç 24 Ocak 1989 doğumludur ve 32 yaşındadır.

Kimya Gökçe Aytaç Sevgilisi

Gökçe Özyol ile bir evlilik yapan Kimya Gökçe Aytaç’ın şuanda kalbi boştur bir sevgilisi yoktur.