Survivor 2021 Poyraz Kimdir? Sevgilisi Var mı?

Survivor 2021 ilk bölümü ile 9 ocak 2021 cumartesi akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Daha ilk bölümden Survivor 2021’in finalistlerinden biri olmaya aday gösterilen Yiğit Poyraz ilk bölümde de hem zekası hem yakışıklılığı hem de atik ve çevik oluşu ile dikkat çekti.

Daha önce sadece Basketbol geçmişi olan Poyraz  Yiğit ekranda en çok görünen en çok röportaj veren gönüllüler yarışmacısı. Survivor 2021 de Acun Medya ekibinin da en çok sevdiği gönüllüler yarışmacılarından olan Poyraz Yiğit 2 aydır Survivor 2021 için çalışıyor ve sosyal medyaya video atıyordu; Poyraz’ın Survivor’a ne kadar hazır olduğu ilk bölümde de ortaya çıktı.

Survivor 2021 Poyraz Kim?

 

Poyraz Yiğit 26 Aralık 1994 de İzmir de dünyaya gelmiştir. Eğitim öğretim hayatında her zaman çok başarılı olan ve zengin bir ailede dünyaya gelen  Yiğit Poytaz çocukluk ve gençlik yıllarını Bodrum’da geçirmiştir. Bun nedenle de çok iyi yüzer. Bodrum da basketbola başlayan Poyraz Robert kolejini kazanınca İstanbul’a gelmiştir. Üniversite sınavında da derece yapan Survivor 2021 yarışmacısı Poyraz İstanbul Boğaziçi üniversitesinde işletme eğitimi almıştır. Şuanda ailesinin şirketinde Amerika’dan tekstil ihraç eden ve tekstil mümessilliği yapan Yiğit Poyraz’ın en büyük hayali Survivor 2021’de yer almakmış.

1 sene Sydney Uni’de exchange programı ile eğitim gören Poyraz Yiğit bu dönemde ünlü şef Somer Sivrioğlu’nun restoranında çalıştığı biliniyor.

Yiğit Poyraz, 2 senedir halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapmaktadır.  Yiğit Poyraz modellik ve mankenlik de yapmakta. 2020 de Sarar Grup’un mankenlerinden biri olmayı başarmıştır.

Survivor 2021’den sonra oyuncu olarak da görebileceğimiz kadar yakışıklı olan Poyraz Yiğit şimdiden Survivor hayranı genç kızların sevgilisi olmayı başardı.

survivor 2021 yigit poyraz

Survivor 2021 Poyraz Kaç Yaşında?

Survivor 2021 yarışmacısı Poyraz 27 yaşının içindedir.

Survivor 2021 Poyraz’ın Sevgilisi var mı?

Survivor 2021 Poyraz’ın eski bir ilişkisi olduğu yönünde ifşalar gündeme oturdu ancak bu aşkın eski olduğu; şuanda Poyraz’ın kalbinin boş olduğu söylendi. Survivor 2021 Poyrazin Sevgilisi

Survivor 2021 Poyraz’ın İnstagram’ı

İnstagram adresi @yigitpoyrazzyigit poyraz survivor 2021 yarismacisi

Survivor 2021 Poyraz Kimdir? Sevgilisi Var mı? (2 Yorum)

  1. Poyraz çok yakışıklı eğer basrol dızı teklifi gelirse oynadığı dizi reyting rekoru kırar halkın yeni sevgilisi poyrazzzz❤️❤️❤️