Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoglu Kimdir? Sevgilisi var mı? Bilinmeyenleri Neler

Survivor 2021’in açık ara en güzel kızı Aleyna Kalaycıoglu. 9 ocakta başlayan Survivor 2021 sonrası gönüllüler takımında da en çok konuşulan kadın yarışmacısı 23 yaşında ki  Aleyna Kalaycıoglu  oldu. Acun Medya ekibinin yarışmada en çok söz hakkı tanıdığı Aleyna  Kalaycıoglu sosyal medyanın gündemine ise güzelliği ile girdi.

survivor 2021 Aleyna cocukluk 1

Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoglu Kimdir?

Amerika’da Uçak mühendisliği eğitimi almaya giden Aleyna Kalaycıoglu1998 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Şuanda 23 yaşında olan gönüllüler takımı yarışmacısı Aleyna Kalaycıoglu Survivor 2021’e 9 elemeden geçerek katılmaya hak kazandı. Hazırlanmak için çok vakti olmasa da o zaten bir sporcuydu. Uzun yıllardır voleybol oynayan ve Aleyna Kalaycıoglu ilk bölümde yüzme yarışında ve parkurda takımının en başarılı kız yarışmacılarının başında geldi.

survivor 2021 Aleyna cocukluk 2

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Aleyna Kalaycıoglu daha 9 yaşında anne ve babasının ayrılması ile büyük bir üzüntü yaşadı ancak spor ile hayata tutunan Aleyna Kalaycıoglu annesi ile İstanbul’a geldi. Güzelliği ile lise döneminde de dikkat çeken Aleyna Kalaycıoglu Uçak Mühendisi olma hayallerini ise gerçekleştirmiştir.

Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoglu’nun Sevgilisi var mı?

Survivor 2021 de yarışan Aleyna’nın bilinen bir sevgilisi yok. Erkekleri güzelliği ile büyüleyen Aleyna’nın zaten bir sevgilisi olsa da Acun Medya açıklatmaz Survivor 2021 bitene kadar.

Aleyna Kalaycioglu fotograflari 1

Survivor 2021 Aleyna Kaç Yaşında?

Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna 23 yaşının içindedir.

Aleyna Kalaycıoglu Bilinmeyenleri Neler?

Aleyna Kalaycıoglu Amerika’da yaşamaktadır ve uçak mühendisidir.Aleyna Kalaycioglu fotograflari 2

Aleyna Kalaycıoglu Survivor 2021 Aleyna İnstagramı

Aleyna Kalaycıoglu instagramda @aleynakalayciogluukullanıcı adını kullanmaktadır.

Survivor 2021 aleyna kalaycioglu

Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoglu Kimdir? Sevgilisi var mı? Bilinmeyenleri Neler (1 Yorum)