Arıza Fatih Öldü mü? Gökay Müftüoğlu Arıza Dizisinden Ayrıldı mı?

Arıza dizisinin 10 ocak akşamı ekranlara gelen 17. bölümünde dizide önemli bir ayrılık yaşandı. Arıza dizisinde hayat verdiği Fatih karakteri ile çok önemli bir çıkış yakalayan Gökay Müftüoğlu  Arıza dizisinden ayrıldı. Peki Gökay Müftüoğlu Arıza’dan Neden Ayrıldı? İşte detaylar

Gökay Müftüoğlu Arıza Dizisinden Ayrıldı mı?

O3 Medya’nın Show TV ekranlarında yayına aldığı Arıza dizisinden Gökay Müftüoğlu  senaryo gereği ayrıldı. Arıza dizisinde Survivor 2021’in başlamasından sonra durağan senaryoyu hızlandırmak isteyen senaristler dizinin en çok sevilen karakterlerinden Fatih’i feda etti. Arıza dizisinde Fatih’in ölmesi ile işler karışacak Arıza’yı kimse tutamayacak.

Arıza Fatih Öldü mü?

Arıza dizisinde bir yolcu olan Fatih büyük bir oyuna geldi. Fuat ERSOYLU’nun vurulmasından sonra zaten Arıza dizisinde işler karışmıştı. Saldırıya geçen Burak Ersoylu’nun ilk hedefi ise Fatih oldu.

Fatih’in arabasına konulan bomba patlatıldı ve Fatih öldü. Aslında bu bombanın amacı Arıza’yı ve yanındakilerin tamamını öldürtmekti ancak olmadı bombayı zamanında patlatamayan Ersoylular Fatih’i öldürdü başka kimseye bir şey olmadı.

Arıza dizisinde Fatih’in kalemi daha önceden Ali Rıza tarafından kırılmıştı zaten Rasim ile kumar oynayan ve kaybeden Fatih bir de üstüne paraları çalınca Fatih zaten kendi kendini bitirmişti.

Gökay Müftüoğlu Arıza’dan Neden Ayrıldı

Gökay Müftüoğlu’nun Arıza’dan ayrılması tamamen senaryo gereği oldu. Gökay Müftüoğlu Arıza’dan kendi isteği ila ayrılmadı. Gökay Müftüoğlu Arıza dizisinden sonra 2021 de başka bir dizi de yer alacaktır; zira Gökay Müftüoğlu Arıza dizisinde harika bir oyunculuk performansı sergiledi ve izleyicinin beğenisini kazandı.

Arıza Fatih Öldü mü? Gökay Müftüoğlu Arıza Dizisinden Ayrıldı mı? (1 Yorum)