Yemin

Yemin Neden Gün Değiştirdi? Neden Hafta Sonuna Alındı? Final mi Yapacak?
Yemin dizisi için sonunda beklenen karar geldi. Bir Garip Aşk ve Tatlı Bela dizilerinin tekrarlarının ekrana geleceğinin açıklanmasından sonra Yemin dizisi için final kararının verilmesi bekleniyordu ancak Kanal 7 yönetimi..
Yemin 26 Ekim Pazartesi Neden Yok? Yemin 281. bölüm Neden Yayınlanmıyor
Kanal 7 ekranlarında 3 sezondur yayınlanan Yemin dizisinde büyük bir değişiklik yaşanacak. Yemin dizisi düşük reytingleri nedeniyle eski günlerini arar oldu. Yemin dizisini bitirmek istemeyen Kanal 7 diziye final yaptırmadan..
Yemin Semih Kimdir? Emre Kerem Ketenci Kim?
Yemin dizisine 276. Bölümde İsviçre den gelen Semih (Emre Kerem Ketenci ) dahil oldu. Tarhun ailesinin yıllardır tanıdığı ve uzun süredir ailesi ile birlikte İsviçre de yaşayan Semih aniden işleri..
Yemin 278. Bölüm 279. Bölüm 280. Bölüm Özeti 21 22 23 Ekim
Yemin 280. Bölüm Özeti Emir Semih çalışma odasına gelmeden önce Feride ile konuşuyordu. Konuşması yarım kaldı. Feride de devamında ne söyleyeceğini sorar ama Emir önemsiz bir şeydi diyerek konuyu kapatır...
Yemin Narin’in Gözleri Ne Zaman Görecek?
Yemin Narin’in Gözleri Görüyor mu? Yemin dizisinin 3. Sezonunda Kemal ve Narin aşkını görmek isteyen Narin Kemal severleri üzen Kumru’nun dizide ablasına yaptıkları. Kimse Kumru’yu sevmiyor ve dizide de istemiyor...
Yemin 276. Bölüm 277. Bölüm Özeti 19 Ekim 20 Ekim
Yemin 276. Bölüm Özeti Emir gördüklerini yanlış anlar ve Feride ye kızar. Feride de attığı tokattan sonra sakın tek kelime daha etme der. Sana söylenecek çok söz var ama sen..
Yemin 273 274 275. Bölüm Özeti 14 15 16 Ekim
Yemin 275. Bölüm Özeti Feride Emir’in gömleğini yaktığı için Emir’e bir kazaydı der ama Emir başka şey anlar. Feride yaktığı gömlek yerine yeni gömlek alır. Kemal Narin ile evlenmek ister..
Yemin Hikmet Bey ile Songül Hanım Evlenecek mi?
Hikmet Tarhun ile Feride’nin yengesi Songül Hanım evlenecek mi? Ne dersiniz? Bu ikili evlenerek Emir Tarhun ile Feride ye sürpriz yaparlar mı? Olurda evlenirlerse en büyük sürpriz hapiste olan Cavidan..
Yemin Narin’in Annesi Münevver ölecek mi? Melahat Abbasova Ayrılacak mı?
Narin’in yıllardır görmediği annesi Münevver Hanım yemin dizisinin 3. Sezonunda kızı Kumru ile dâhil oldu. Narin’in yıllardır görmediği annesini kendisini terk edip gitti diye biliyor. Oysa Narin’in bilmediği annesi Münevver..
Yemin 271. Bölüm 272. Bölüm Özeti 12 Ekim 13 Ekim
Yemin 272. Bölüm Özeti Emir Feride ile dün gece olanlar hakkında konuşmak ister. Emir dün gece yaşananları hatırlar ve hiç yaşanmamış olarak düşündüğünü Bir daha asla aynı şeyi tekrarlanmaması için..