Yemin 1. 2. ve 3 Bölüm Özeti 18 19 20 Şubat

Birbirinden güzel dizilerin adresi Kanal 7-de yeni bir günlük dizi başlıyor. Yemin dizisi. Yemin dizisinin konusu oldukça etkileyici görünüyor. Biz de Yemin dizisinin ilk bölüm özetini sizlerle paylaşmak istedik. İşte Yemin dizisi 1. 2. ve 3. bölüm özeti

Yemin 3. Bölüm Özeti

Yemin dizisinde bugün Emir, Reyhan’la evlenmeyi kabul ederek herkesi şaşırtır. Ancak her şeyi kabullenmiş görünen Emir’in başka bir planı vardır.

Emir’in, Reyhan ile evlenme fikrine karşı çıkması beklenirken herkes yanılır. Emir, Reyhan ile evleneceğini söyler. Emir’in, gerçek amacı ne? Nikâh için geri sayım sürerken oğlunun beslemenin kızıyla evlenmesine rıza göstermeyen Cavidan, boş durmaz. Cavidan, nikâha mani olmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Bu konuda yardımcısı gönlündeki gelin adayı Cemre olacaktır. Leyla usta bir hırsız, Kemal katı kuralları olan bir avukattır. Yollarını kesiştiren şey, bir tesadüf olarak mı kalacaktır?

Yemin 20 Şubat Özetinde Emir’in Reyhan için kötü planları vardır.

Emir Reyhan’la evlenmeyi kabul etti ancak Reyhan’ın başına geleceklerden haberi yoktur. Emir herkese Reyhan’la evlenmek istediğini söyleyerek Cavidan hanım ve Cemre’yi çok kəzdırır. Cavidan hanim önce Emirle konuşur ancak Emir planından annesine bahsetmez. Cavidan çok endişelidir.Yemin 3. Bölüm Özeti 20 Şubat resimleri

Cemre’yi yardıma çağırır. Cemre ilk önce Reyhan’la konuşup ikna etmek ister ancak Reyhan’ın bu yoldan dönmek gibi bir lüksü yoktur. Bu yüzden mecburen Cemre’yi geri çevirir. Aşkın kapıları yavaş-yavaş açılır Emir ve Reyhan için.

Cavidan ve Cemre bu düğüne engel olmak için yemin etmişlerdir. Emir ve Reyhan’ın evliliğinden yalnız Hikmet bey memnun değildir kızıda bu evliliğin olmasından çok mutludur. Kemal’in evine bir hırsız girecektir.

Bu hırsız, ilk olarak Masal’ın sonrada Kemal’in kalbini çalacaktır ve takıntılı baba buna engel olamayacaktır. Bir yandanda Emir’in arkadaşı Zafer geliyordur. Zafer ya Emir’in kardeşine, ya da karısına sevdalanacaktır.

Zafer’le Emir’in arası açılacaktır ancak Reyhan’a aşık olması Cavidan ve Cemre’nin işine gelecektir. Bu durum bazen Emir Reyhan’a karşı koz olarak kullanmaya çalışsa da içten-içe Reyhan’ı kıskanması sonucu bir yemin ettirecektir Emir’e.

Yemin 3. Bölüm Fragmanı

Yemin  2. Bölüm Özeti 19 Şubat

Hikmet bey Reyhan’ı herkese gelini olarak tanıtır bu karara başta Emir olmak üzere herkes karşı çıkar. Cavidan hanım Hikmet beye kararından dönmesi için baskı uygular ancak tahmin etmediği bir şey olur Hikmet bey Cavidan’a kapıyı gösterir ve kararından dönmeyeceğini net bir ifadeyle söyler.

Emir babasıyla konuşur ancak babasını kararından tek başına döndüremeyeceğini anlar. Emir çareyi Reyhan’la konuşup ikna etmekte bulur. Bu arada Cavidan ile Cemre Emir’i Reyhan’dan kurtarmak için birlik olurlar ve planlar yapmaktadırlar. Emir arkadaşı Zafer’den yardım ister.

Reyhan’dan da umduğunu bulamayan Emir Reyhan’ı gizlice para verip memleketine göndermek ister ancak Reyhan gitmez ve parayı da Emir’in odasına bırakır. Bu seferde Emir Portekiz’e gitmek ister ama bu kararından onu Zafer döndürür.

Emir tekrardan Hikmet beyle kavga eder bu sefer Hikmet bey onu evlenmeye ikna eder çünki Emir’in yaptığı hatalar çoktan boyunu bile geçmiştir. Kemal Masal’ın bakıcısını kovduğu için yeni bir bakıcı aramaktadır iş için gelen bakıcılarla komik anlar yaşanır. Daha sonra kızını parka götüren yakışıklı babaya ilgi büyük. Bu yüzden kızının düştüğünü göremez

Masal’ın cani ne kadar yansa da tepki göstermez buda Kemal’i çok üzmektedir. Evin hizmetçisi Nigar ise Reyhan’ın başına bela olacaktır ancak Meryem hanımda en az Nigar kadar Reyhan’a korumakta kararlıdır. Hikmet beyin ise durumu gittikçe kötüleşiyordur.

Yemin 2. Bölümde Neler Olacak? 166x2TULep77LsvUJra37kotDKJhMDDscm

Herkes Emir’in kararının ne olacağını merak ediyordur. Hikmet’in emrivaki evlilik kararı hem Emir’i hem de herkesi şoke etmişdir. Emir Reyhanı kabul edecekdir ve Reyhanın kara gunleri başlayacaktir. Reyhan geri dönülmez bir yola girerken,
Cavidan ne yapıp edip bu evliliğe engel olmayı düşünmektedir.

Bu yüzden Emir‘le konuşacaktır ancak Emir’den olumsuz cevap alan Cavidan Reyhan‘a baski uygulayacaktır. Onun gelini şehirli ve zengin Cemre olmalıdır. Ona gore kos koca Tarun’ların gelini köyden çıkmış bir besleme olamaz.Cemre’de boş durmayacaktır ve Reyhan’a Emir’le bir-birini ne kadar çok sevdiklerini söyleyecektir.

Aslında ise kendisinin Emir’e olan saplantısını anlatacaktır. Reyhan’a. Ancak her ne olursa olsun Hikmet beyin hastalığı ve gözünün arkada kalmaması için Reyhan dayısına verdiği söz için, Emir ise babasının gözüne büyümek için bu yoldan dönmeyecektir.
Hikmet’in kardeşi Kemal ise kızını hayata döndürmek için ne yapacağını düşünmektedir.Kendini 3 yaşındaki Masal’ına adayan genç baba, hayatının bir gece içinde değişeceğinden habersizdir ve aynı gece sadece onun değil Leyla’nında hayatı değişecektir.

Yemin 2. Bölüm özeti resimleri

Yemin Dizisi ilk bölüm 18 şubat özeti.

Dizinin baş rolü, Reyhan Taşrada büyüyen, güzel mi güzel, geleneklere bağlı olan, akıllı ve terbiyeli bir kızdır. Öte yandan, Hikmet Tarun, ülkenin sevilip sayılan zenginlerinden biridir. Hikmet beyin şımarık bir oğlu ve özürlü bir kızı vardır. Reyhan Hikmet beyi dayısı gibi sevip sayıyor. Bir gün Hikmet bey, memleketi Erzurum’a yaptığı ani ziyarette, Reyhan‘dan oğlu Emir‘le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet beyi ne kadar sevip saysa da, oğlu ile evlenmeyi kabul etmez. Çünkü hem Reyhan hem de Emir birbirini tanımıyor, ayrıca Emir‘e de haksızlık olacaktır. Fakat Hikmet bey, Reyhan‘a, kendisinin hasta olduğunu ve sır gibi sakladığı özürlü kızını emanet edeceği tek kişi olarak Reyhan‘ı gördüğünü söyler. Reyhan kabul etmek zorunda kalır.

Hikmet beyin eşi, Emir‘in annesi Cavidan hanım ise oğlunun Taşralı bir kızla evlenmesine karşıdır. Oğlu için daha büyük planları vardır. Emir ve Reyhan evlendikten sonra bile onları ayırmak için elinden geleni yapacaktır.

Yemin Dizisi ilk bölüm resimleri

Yemin 1. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Emir de bu evliliği istemiyordur ama babası Hikmet bey onu da mecbur bırakır. Emir‘in amcası Kemal bey biricik kızı Masal ile yaşayan bekâr bir babadır. Kemal bey, başarılı bir avukat ve şirketin ortağıdır. Kemal bey, tüm hayatını bir tanecik kızı Masal‘ın üzerine kurmuştur. Fakat Masal‘ın sessizliği Kemal beyin en büyük acısıdır. Masal, 3 yıl önce annesinin evi terk etmesiyle içine kapanmış ve o günden sonra bir daha hiç konuşmamıştır. Kemal bey de o günden sonra hiç bir kadına güvenmiyordur. Bir gün güzeller güzeli, bir kız olan Leyla, davetsiz misafir olarak ansızın Kemal bey ve Masal‘ın hayatına girer. Bu davetsiz misafir olan Leyla, Kemal bey ve Masal için yeni bir umut ışığı olacaktır. Kemal, Masal ve Leyla için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Reyhan ve Emir‘in zoraki evliliğinin kıskacında yeşerecek iki gencin âşk hikayesini konu alan, Yemin dizisi 18 şubattan itibaren hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacak. Yemin dizisinin özetlerini günlük olarak bu sayfamıza ekleyeceğiz

yemin 2. bölüm resimleri 19 şubat

Yemin 20 şubat Özeti 3. Bölüm

Yemin dizisinin 20 şubat çarşamba akşamı ekranlara gelecek 3. bölüm özeti yapımcıdan tarafımıza gönderildiğinde sayfamıza eklenecektir.

Yemin 1. 2. ve 3 Bölüm Özeti 18 19 20 Şubat (8 Yorum)

  1. Yemin çokgüzel konusunu begendim en çokda reýhani begendim.Leylayida çok sevdim.

  2. Yemin Dizisi Cok Gözel Adını Sen Koy Dizisindende Gözel Hayırlı Uğurlu Olsun Alğışlayıram

  3. herkese merhaba arkadaslar adini sen koy bittiginden beri yorum yazmiyordum eski takim dan kimseler varmi hos sohbetleri ozledim diziye gelirsek konuyu ben sevdim gunumuzde evlilik disi iliskilere OZENDIREN DIZILERIN DISINDA EVLILIK CATISI ALTINDA ASK YESERTMEK GUZEL BIR KONU IKI BOLUM IZLEDIM KARAKTERLERI COK COZEMEDIM AMA UMARIM ZEKI BIR BASROL KADIN IZLERIZ A TABI BIZE AIT TAVIR VE DAVRANISTA OLAN BIZDEN OLAN KAHRAMANLAR BIRDE ANNE KARAKTERI NIN IPTEN KAZIKTAN KOPMADAN KENDINI TOPARLAMASINI DILIYORUM SEYIRCININ NEFRETINI BU KARAKTERIN FAZLA KAZANMASINI ISTEMIYORUM CUNKI BAS ROLUN ANNESI IKI BOLUMDUR BU ANNE KARAKTERINDE BIR GUZELLIK GOREMEDIM DORT DORTLUK KOTU DURUMUNDA EN AZINDAN SEYIRCININ HOSUNA GIDECEK BIR IKI GUZEL HUYU OLA BILIR DIYE DUSUNUYORUM

  4. biraz daha yawamalilar duyquyu anliyorum gençler ilk deneyimleride ola bilir ancak burdada adini sen koy’daki gibi duvarlik ve duyqusuzluk var lutfen degiwtirin ha birde yalniz emir ve reyhan degil butun oyuncular daha gercekci oynamalilar.bilen varmi reytinqleri nasil hem burda hemde tv de.bu arada dizi ozeti harika olmus ellerineze saglik tahminlerde oğle ustaca

  5. Hayırlı Akşamlar Diziseti tv Yorumcuları❤️Yemin❤️Bir Aşk Masalı Reyhan Emir❤️Aşka Sürgün❤️Olaçak Onların Karşısına Kederli Yemin Cıkaçak Yemin Onlara Aşkı Öyredeçek Reyhan Köy Gözeli Kelbi Aşka Hazır Deyil Onun Kelbinde Açılar Yeni Anesin Kayıp Etmesi Onun Ücün Açı Reyhanın Dayanaçağ Küvvesi Hikmet Bey Hikmet Bey Gözel İnsan Oğlu Emiri Deyişeçek Tek Kişi Reyhan Olduğun Düşündü Hikmet Bey Hayatın Son Günlerin Yaşayır Ölüm Kapısın Döymemiş Emiri Reyhanı Mutlu Görmek İstedi Emir Reyhana Aşkla Yaklaşamaz Onun Karşısına Yemin Cıkdı Yemin İnsana Açı Gösterip İşığa Aparır Yemin Üzerinde Aşk İzi Var Reyhan Emirin Yuvasında Açılar Göreçek Bu Açılar Sirlerle Dolu Reyhan Yaralı Kuşa Benzeyir Bu Yaranı Aşk Sağaldaçak Yemin Sözü Onlara Yad Olaçak

  6. Konusu güzel ama erkek başrol oyuncusu hiç ama hiç olmamış lütfen adını sen koydaki ömeri getirebilirmisiniz yoksa izlenme oranı düşer ve yayından kalkar lütfen önerimi dikkate alın