Yemin Leyla Kimdir? Kaç yaşında Sevgilisi Var mı? Munise Özlem Öztürk Kimdir?

Yemin dizisi oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Yemin dizisinde dört başrol oyuncusundan biri olan  Munise Özlem Öztürk  aslında yakından tanıdığımız biri ancak Yemin dizisinde hayat vereceği Leyla karakteri yaş olarak çok büyütüldüğü için tanıma şansımız yok.

Munise Özlem Öztürk Kimdir?

Munise Özlem Öztürk 1994 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır ve şuanda 25 yaşının içindedir. Oyunculuk eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesinde alan Munise Özlem Öztürk oyunculuk deneyimini Tiyatro ve reklam filmleri ile kazanmıştır. İlk olarak Baydöner isimli yiyecek firmasının reklamında fak edilen Munise Özlem Öztürk daha sonra 4N1K filminde yer almıştır.

Munise Özlem Öztürk’ün hayatının rolü ise Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan Lise Devriyesi isimli dizi de hayat verdiği Sahra karakteri olmuştur. Sahra karakteri ile çok sevilen ve oyunculuğu beğenilen Munise Özlem Öztürk  Yemin dizisinde başrol oynamaya hak kazanmıştır. Yemin dizisi Oyuncuları

Munise Özlem Öztürk Yemin dizisinde Leyla isimli orta yaşlarda ve dünyalar iyisi bir kadına hayat verecektir.

Yemin Leyla Kimdir?

Yemin dizisinde Leyla karakteri Kemal Tarhun’un kardeşi Kemal Tarhun’un aşık olacağı kadındır. Kemal kızı Masal ile çok iyi anlaşan ve bir gece ansızın hayatına giren Leyla’ya aşık olur. Kemal ve Leyla aşkı dillere destan olacak ancak bir çok zorlu engeli de aşmak zorunda kalacak; zira Kemal çok beğenilen bekar bir adamdır.

Kemal’in eski eşi ile yaşadıkları sonrası kadınlara kalbini kapatması Leyla’yı en çok zorlayacak konu olacaktır. Leyla da Tarhun konağında yaşamaya devam edecektir. munise Özlem Yemin dizisi leyla

Munise Özlem Öztürk Kaç Yaşında?

Munise Özlem Öztürk şuanda 25 yaşının içindedir.

Munise Özlem Öztürk’ün Sevgilisi Var mı?

Munise Özlem Öztürk’ün bilinen bir sevgilisi şuanda yoktur.

Munise Özlem Öztürk’ün Boyu Kilosu?

Munise Özlem Öztürk 1.63 cm boyunda ve 54 kg’dır.

Yemin Leyla Kimdir? Kaç yaşında Sevgilisi Var mı? Munise Özlem Öztürk Kimdir? (1 Yorum)