Yemin Narin’in Gözleri Ne Zaman Görecek?

Yemin Narin’in Gözleri Görüyor mu?

Yemin dizisinin 3. Sezonunda Kemal ve Narin aşkını görmek isteyen Narin Kemal severleri üzen Kumru’nun dizide ablasına yaptıkları. Kimse Kumru’yu sevmiyor ve dizide de istemiyor. Yıllardır görmediği annesi Münevver Hanım Kızı Kumru ile birlikte Narin’in evine gelirler ve Narin’in hayatı annesi Münevver Hanım ve kız kardeşi Kumru geldikten sonra alt üst olur. Kemal ile evlilik hayalleri kuran Narin Kemal ile evlenemez çünkü evlenecekleri güne çok az bir zaman kala gelinlik eve gelmişken Kumru herkeslerken gizlice gelinliği giyer ve resim bile çeker.

Yemin Narin Gözlerinin Gördüğünü Ne Zaman Söyleyecek?

Narin Kemal ile telefonda konuşurken yukarı çıkar ve o an ablasına üzerinde gelinlik ile yakalanmaktan korkan Kumru kaçarken gelinliğin üzerindeki süs boncukları kopar yere düşer. Narin de görmeden üzerine basar ve merdivenlerden düşer. Düşmenin etkisi ile sinirleri zarar gören Narin’in gözleri görmemeye başlar. Doktorlar ameliyatla dahi düzelmeyeceğini söyler. Narin hayata küserken Kemal onu biran olsun yalnız bırakmaz. Annesi Münevver Hanım bile kızı Narin için gözlerini vermeye hazırdır organ mafyasının yapacağı ameliyata girerken son anda Kemal Taci ile birlikte Münevver hanımı kurtarır.

Narin Kemal’in kendisi için yaptıklarından sonra hayata tutunmaya karar verir ancak Kumru çoktan ablasının yerine geçmiştir. Kemal’in eşi olmayı, o lüks hayatı yaşamayı çok isteyen Kumru Narin den habersiz Narin’in yerine bir iş yemeğine gider ve yalanlar zinciri bu yemekle başlar. Kemal sevmese de bu yalana ortak olup bir süre devam eder ama sonra Kemal bu iş ortaklığına son vererek bu yalana da son verir. Ama Kumru durmaz ve dernek üyeleri ile görüşmeye devam eder. Ablası Narin’i Kumru olarak tanıtır 275. Bölümde. Ve ne oldu ise Narin’in gözleri görmeye başlar. 276. Bölüm fragmanında ki bir sahne sanki Narin’in gözlerinin artık yeniden eskiden olduğu gibi görmeye başladığı izlenimi veriyor. Siz ne dersiniz? Narin’in gözleri hiçbir operasyon geçirmeden kendi kendine düzelir mi?

Narin görebildiğini Kemal’e, annesine, Kumru ya Masal’a söyleyecek mi? Yoksa gördüğü halde yine de görmüyormuş gibi yaparak etrafında olup biteni mi anlamaya çalışacak?

 

Yemin Narin’in Gözleri Ne Zaman Görecek? (2 Yorum)

  1. hiç bbir zama açılmasada olur baksana böyle hem senarist hem yapımcı hemde yönetmen olursan dizi irençleşir

  2. kimse allah deyil muhakkak düzelir lakin diziyi senaryoyu yazmayı bilmeyen herkez aenarist olmuş kumrusu songül ü diziden çıkacak yazık tek başına gökberk emir olarak diziyi omuzlamış bu nankörlük böyle senaryomu olur kanal 7 yemin dizisini çok meraklısı olan bu diziyi 22 30 a alsa ya daha fazla izlenir