Güz Masalı 72. Bölüm Özeti 27 Ekim Ananya Gerçeği Öğrendi

Güz Masalı dizisinde Ananya’nın röportaj sırasında ismini söylemesi üzerine Viraj büyük bir şok yaşar. Aradığı kalbin Ananya’da olduğunu anlayamadığı için kendini cezalandırır. Ertesi gün Unniyal ile birlikte Ananya’nın evine gider. Ondan aşkına hakaret ettiği için özür dilemesini ister. Ananya’nın annesi Viraj’ın aşkından etkilenmiştir ve kızından Viraj’ın aşkına saygı duymasını ister. Ananya onu duymazdan gelir. Güz Masalı 27 Ekim Özeti devam ediyor.

Güz Masalı 72. Bölüm Özeti

Viraj ve Unniyal ayrılır. Ananya ofisi arar ve polise bilgi ereceği için gelemeyeceğini söyler. Patron bugün STK’dan bazı kadınların geleceğini söyleyince Ananya geleceğini belirtir. Viraj da ofise gider ve Ananya’dan özür dilemesini ister. STK kadınlarından biri karısına kötü davrandığı için Viraj’ı tokatlar. Viraj sinirlerine hakim olur ve Ananya’dan kanıt ister. Ananya kanıtlayacağını söyleyerek ona meydan okur.1 44

Ananya vakit kaybetmeden Viraj ve Canvi ile ilgili haberleri araştırmaya başlar. Sonunda Viraj’In Canvi’yi öldürdüğü ile ilgili bazı gazete haberleri bulur. Ananya elinde belgelerle gelir ve o anda yemek yiyen Viraj’a Canvi’yi sen mi öldürdün diye sorar. Unniyal kıyametin kopacağını düşünürken Viraj sakin davranır ve Ananya’nın üzerine doğru yürümeye başlar. Ananya’nın kalbini tutması onun gözünden kaçmıyor. Ananya köşeye sıkıştığında Unniyal içeri girer ve basın mensuplarını geldiğini söyler.

Ananya’nın Viraj hakkında konuşmaları Canvi’nin annesi tarafından da izlenir. Gayatri Ananya’nın cesaretini överken Uma(Canvi’nin annesi) Ananya’nın yanına giderek onu Viraj’dan uzak durması konusunda uyarır. Ananya daha sonra Sing malikanesine gider. Ananya Canvi hakkında bildiklerini söylemelerini ister. Uma ona Viraj’ın işkencelerini anlatır. Gayatri gizli kamera olmasaydı Viraj’ın işkence yaptığını biz de anlamayacaktık der. Ananya görüntüleri ister. Uma vereceğini söyler.2 44

Ananya kapalı bir oda görür ve oraya girmek ister. Uma müsade eder. Ananya Canvi’nin hatıralarının yer aldığı odayı incelerken masanın üzerinde Canvi’nin nakil dosyasını fark edemez. Ananya pencerenin açık olduğunu görünce kapatmaya gider ancak pencere yeniden açılınca dosya yere düşer. Gayatri Ananya’yı cesaretinden dolayı överken Uma Canvi’nin dosyasını masanın üzerinde unuttuğunu fark eder.

Ananya ise dosyayı incelemeye başlamıştır. Canvi’nin kalbini kime verdiğini okuyamadan Uma elindeki dosyayı alır. Ananya ölene kadar Viraj’ın işkencesine maruz kalan Canvi’ye çok üzüldüğünü söyler ve çantasını unutarak evden ayrılır. Güz Masalı 72. Bölüm Özeti devam ediyor.

Uma Canvi’nin kalbini Ananya’nın aldığını söyleyerek herkesi şok eder. Gayatri Canvi’nin intikamını ANanya’nın alacağını söyler. BU sırada Ananya içeri girmiş ve konuşulanlara şahit olmuştur. Ananya nefes almakta zorlanır ve yere düşer. Sahne Ananya’nın uyuduğu odasına geçiyor. Ananya’nın annesi neler olduğunu sorar. Gayatri Canvi’nin kalbinin Ananya’ya nakil olduğunu, bunu Viraj’In öğrenmesi halinde Ananya’yı rahat bırakmayacağını ve kaderinin Canvi gibi olacağını söyler.3 43

Ananya rüyasında Viraj’ın kahkalarıyla sarsılır. Uyandığında kendini sakin yatağında bulur. Ananya kalkar kalkmaz hazırlanmaya başlar. Sia’nın kalbini taşıdığı için ona şükran borcunu yerine getirmeyi düşünüyor. Bu sırada Raj gelir ve annenin isteği üzerine TV programını iptal ettiğini söyler. Ancak Ananya Sia’ya bir borcu olduğunu söyleyerek evden ayrılır. Raj ve Ananya’nın annesi de destek verince Ananya bugün Viraj’ı tüm dünyaya anlatacağını söyler. Viraj da hazırlanmış ve stüdyoya canlı yayın için gelmiştir. Güz Masalı 27 Ekim Özeti sona erdi.

Güz Masalı 72. Bölüm Fragmanı

Güz Masalı 72. Bölüm Özeti 27 Ekim Ananya Gerçeği Öğrendi (1 Yorum)

  1. Masum ve güz masalı dizisinin özetlerini çok ama çok merak ne diyoruz lütfen Birkaç özet daha verin