1. Ana Sayfa
  2. Adını Sen Koy
  3. Yener(Musab Ekici) Adını Sen Koy’a Geri Dönecek mi?

Yener(Musab Ekici) Adını Sen Koy’a Geri Dönecek mi?


Adını Sen Koy dizisi setinden sizlere yeni bilgilerle geldik. Takip ettiğimiz dizilerin setlerinden sizlere özel bilgiler vermeye çalışıyoruz. Adını Sen Koy dizisinin şubat 2017’de yayınlanan 114. bölümünde Yener karakterinin hapishanede intihar ettiği bilgisi gelmişti.

Sonradan ortaya çıkan gerçek ise Yener karakterinin ölmediği yurt dışına kaçmak için bu haberi yaydığını ve yurt dışına çıktığı haberi gelmişti. Dizide Yener’in ölmediği haberinin sonradan gelmesi bizlerde acaba Musab Ekici Adını Sen Koy’a geri dönecek o yüzden mi böyle bir haber geldi soruları vardı. 

Biz şahsen Adını Sen Koy setinde Musab Ekici’yi hala göremedik; ancak ortalıkta kulaktan kulağa Musab Ekici’nin diziye dönebileceği ile ilgili tüyolar vardı. Bu tüyoların gerçek olup olmadığını bilmesek de Adını Sne Koy oyuncularından Aykut İĞDELİ sosyal medya adresinden paylaştığı bir fotoğrafta Yener’in olması kafaları karıştırdı.

İsimsizler dizisi yeni yıl öncesi final yaparak ekranlara veda etti. Musab Ekici İsimsizler dizisinde Derman karakteri ile çok ses getirdi. Musab Ekici Yener karakterini bıraktı Derman karakteri ile başarısını arttırmayı başardı. Bu nedenle Musab Ekici’ye çok daha iyi tekliflerin geleceğini hatırlatmak isterim.

Önerilen Yazı
Atv Dizileri 2020 2021 Yeni Sezon Yayın Akışı

Musab Ekici’nin dizisi sezon ortasında final yaptığı için şuanda yeni dizi projeleri sayısı azdır; bu nedenle de sezon sonuna kadar Musab Ekici Adını Sen Koy ile devam edebilir.

Eğer Yener dizimize dahil olursa Zehra ve Ömer’in başına adeta püsküllü bela olacaktır. Yener’in de gelmesi ile Sacid, Bahşende, Çetin ve Canan derken ortalık çok karışacaktır.

Önerilen Yazı
Atv Dizileri 2020 2021 Yeni Sezon Yayın Akışı

da Sacid Kimdir? Detaylar için tıklayınız

Yorum Yap