Yeni Hayat Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Karga Seven Picturs yapımın yapımcılığını üstendiği Yeni Hayat dizisinin oyuncu kadrosu günden günde büyüyor. Kadrosunda bir çok yıldızı olduğu Yeni Hayat dizisine son olarak yakışıklı oyuncu Rami Narin’de katıldı. Son dönemde aldığı düşük reytingler ile geleceği tartışılmaya başlanan Yeni hayat dizisi yapımcısı Ömer Özgüner reytingleri arttırmak için elinden geleni yapıyor.

Yeni Hayat Yeni Gelen Oyuncular

Zeynep Kızıltan – Ferda 

Son olarak Azize dizisi kadrosunda yer alan ancak beklediği başarıyı yakalayamayan Zeynep Kızıltan denilince daha önce Cesur ve Güzel dizisinde hayat verdiği Hülya karakteri büyük bir başarıya imza atmış ve izleyicinin sevdiği aradığı oyunculardan biri olmayı başarmıştı. Daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde de Goncagül karakteri ile çok sevilen Zeynep Kızıltan 1985 Ankara doğumludur ve 35 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi tiyatro mezunu olan Zeynep Kızıltan 1.72 metre boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır.

Ferda Nevin’in tüm sırlarını bilen şuanda hapishanede olan tehlikeli bir kadındır. Ferda Nevin’den yüklü bir miktar para ister susmak ve gerçekleri Adem’e anlatmamak için. Nevin ise evliliğini kurtarmak için hırsızlık yapmak zorunda kalır. 

zeynep kiziltan yeni hayat ferda

Rami Narin – Ayhan Kor

2019 da Trt 1’in Benim Adım Melek dizisine sonradan dahil olan ve diziye katkı sağlayan Rami Narin şimdi de Yeni Hayat dizisine sonradan dahil oldu. Ağlama Anne dizisi ile tanıdığımız Rami Narin 1990 yılında Hatay’da dünyaya gelmiştir ve 30 yaşındadır. Beykent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Rami Narin  175 cm boyunda ve 73 kg ağırlığındadır. Rami Narin ilk olarak 2014 yapımı Ezra dizisi ile oyunculuğa başlamıştır.

Ayhan Kor 10 yıl Türk Silahlı kuvvetlerinde çalışmış Adem ile girdikleri çatışmada yaralandıktan sonra uzun süre yaşam mücadelesi vermiş ve kazanmış bir gazidir. Doktorların artık askerlik yapamaz raporu verdiği Piyade Yüzbaşı Ayhan Kor aradan geçen zamanda çok çalışmış ve eski sağlığına kavuşmuştur. Aykan Kor şimdilerde yine devlet için istihbarat çalışması yürütmekte ve İstanbul’da ki kaçakçılık çetelerini çökertmek için görev yapmaktadır. rami narin yeni hayat yeni gelen oyuncu

Yeni Hayat Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosundan şuana kadar ayrılan bir oyuncu olmamıştır. Dizden ayrılan oyuncular olduğunda sayfamıza eklenecektir.