Yetenek Sizsiniz 2019 2020 Jürileri Kimler? İşte Yeni Jüriler

Yetenek Sizsiniz programı 2009 da Show Tv ekranlarında başladığı yolculuğuna 8. sezonu ve 161. bölümü ile Tv8’de devam edecek. Yetenek Sizsiniz’in 2018 de yayınlanan 7. sezonu Tv8 yönetimi ve Acun Ilıcalı için tam bir hayal kırıklığına neden olmuş ne bir doğru düzgün yetenek çıkarabilen yarışmadan ne de reyting alınabilmişti.

Yetenek Sizsiniz’in en önemli sıkıntısı da aslında kendisini yenileyememek olmuştu. Acun Ilıcalı bu durumu fark ederek jüri kadrosunda sürekli değişikliğe ve yeniliğe gitse de ne yazık ki yarışmacılar sürekli eski yetenekleri sergiledkileri ve kendilerini tekrar ettikleri için beklenen ilgi yakalanamamıştı.

Bu sezon elemeleri geçen yarışmacılara maddi desteğin de verilebileceği Yetenek Sizsiniz 2019 da farklı jüri üyesi ve farklı konsepti ile ekranlarda olacak. Geçen sezon jüri koltuğunda Ali Tarhan, Hülya Avşar ve Acun Ilıcalı’nın yer aldığı Yetenek Sizsiniz’de bu sezon Ali Ronay ve Hülya Avşar’ın yer almayacağı kesinlik kazanmış gibi. Acul Ilıcalı bir yandan programın konseptinde ayarlamalar yaparken bir yanda da jüri üyesi olabileceğini değerlendirdiği isimlere de teklifler götürüyor.

Geçen sezon Yetenek Sizsiniz’den zarar eden ve verdiği emeklerin karşılığını alamayan Acun Ilıcalı bu sezon işini şansa bırakmak istemiyor. Yetenek Sizsiniz için ilk teklif ünlü gazeteci yazar Ahmet Hakan’a gitti.

Ahmet Hakan’ın durumu çok iyi tasvir ettiğini ve gündemin nabzını çok iyi tuttuğunu fark eden Acun Ilıcalı bu tasvirlerini canlı yayında da yapabileceğine inandığı Ahmet Hakan’ı Yetenek Sizsiniz Türkiye jüri üyesi yaptı. Bu sezon Acun Ilıcalı’nın kendisi de Yetenek Sizsiniz Türkiye’de yer almaya devam edecek; ancak jüri olarak mı yoksa sunucu olarak mı belli değil.

Yetenek Sizsiniz 2019 Ne Zaman Başlayacak?

Yetenek Sizsiniz 2019 de ekim ayı sonunda kasım ayı başında ekranlarda yer alacaktır. Daha önce yaz ayları yayınlanan Yetenek Sizsiniz artık yeni sezonlarda ekranlarda olacak.

Yetenek Sizsiniz 2019 Jürileri

Daha önce jüri koltuğunda Hülya Avşar, Ali Taran, Sergen Yalçın,  Oylum Talu, Demet Evgar, Murat Boz,  Özgü Namal, Eser Yenenler ve Seda Bakan’ın yer  aldığı Yetenek Sizsiniz’in 2019 sezonunda yepyeni isimler oturacak ve yarışmaya renk katacaklar

Ahmet Hakan

Tam ismi Ahmet Hakan Coşkun’dur. 11 Ağustos 1967 de Yozgat’ta dünyaya gelen Ahmet Hakan 52 yaşındadır. Babası Silivri Eski Müftüsüdür. İmam Hatip Lisesinden mezun olan Ahmet Hakan edebiyata meraklılığı ile çocukken fark edildi. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde mdzun olduktan sonra hikaye yazarlığı yaptı. İlk muhabirliği ise TGRT’de oldu. Kanal 7 açıkdıktan sonra Kanal 7’ye geçti. Kanal 7 ana haber sundu. Yine Kanal 7’de İskele Sancak programını hazırladı ve sundu.

Kanal 7’den ayrıldıktan sonra Yeni Şafak gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başladı daha sonra Sabah ve Hürriyet gazetelerinde çalıştı. 2005’ten bu yana 14 sezondur  CNN TÜRK’te Tarafsız Bölge programını hazırlayıp sunmakta.Ahmet Hakan yetenek sizsiniz 2019 jürisi

Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı 29 Mayıs 1969 doğumludur ve inanması güç ama 50 yaşının içindedir. 1,82 boyu ve 84 kg ağırlığı ile hala fit bir vücuda sahip olan Acun Ilıcalı Survivor Türkiye Yetenek Sizsiniz Türkiye ve O Ses Türkiye yarışmaları ile 2019’a damga vurmuş bir yapımcıdır. Aynı zaman da Tv8 ile Tv8.5 kanalının ve Acun Medya’nın sahibidir. Kızının annesi Şeyma Subaşı ile 2019 da boşanmıştır. 4 çocuk babasıdır. Daha önce Seda Başbuğ (1988-1993)ve Zeynep Yılmaz’la da (2003-2016) evlilik yapmıştır. İyi bir Fenerbahçe hayranıdır. Aynı zaman da memleketi Erzurum’un da takımını desteklemektedir. Acun Ilıcalı bir çok ülkede de kanal sahibi ve yapımcı olarak yer almaktadır.

acul Ilıcalı Yetenek Sizsiniz 2019