Yeter Ali Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular)

Yeter Ali Dizisi Yapımcısı Yönetmeni ve Kanalı

Son olarak İkizler Memo- Can ve Şevkat Yerimdar dizilerinde başrolde oynaya Özgürcan Çevik Yeter Ali dizisi ile 2020 şubat ayında izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce Savaşçı ve Avlu gibi ç0k büyük işlere imza atan Limon Film şimdi de Özgürcan Çevik’in başrolünde olacağı Yeter Ali dizisi için hazırlıklara başladı.

Daha önce Özgürcan Çevik ile Şevkat Yerimdar’ı hazırlayan ve büyük başarı yakalayan Limon Film’in sahibi Hayri Aslan yine Şevkat Yerimdar tadında Yeter Ali dizisini hazırlayacak. Fox Tv ekranlarında yayınlanacak Yeter Ali dizisinin yönetmenleri ise Bülent İşbilen ve Serap Danış olacak. Yeter Ali dizisinin çekimlerine 2020 şubat ayında Ayvalık’ta başlanacak.

Yeter Ali Dizisi Konusu

Yeter Ali dizisinde Özgürcan  Çevik Ali isminde komik ve harbi bir karaktere hayat verecek. Yeter Ali dizisinde Ali isimli gencin başına gelecek olaylar anlatılacak.

Yeter Ali Dizisi Oyuncuları

Özgürcan Çevik (Ali)

Özgürcan Çevik 24 Ekim 1983 de Ankara’da dünyaya gelmiştir ve 37 yaşındadır. Aslen Ankara’lı olan ve Ankara’da da yaşamış olan  Özgürcan Çevik Hacettepe Üniversitesi Turizm-Otel İşletmeciliği mezunudur. Turizm sektöründe değil oyuncu olmak isteyen Özgürcan Çevik ikinci üniversite olarak Bilkent Üniversitesinde Tiyatro ve Oyunculuk eğitimi almıştır daha sonra da oyunculuğunu geliştirmek için Ankara Sanat Tiyatrosu’nda çalışmış ve sahne tozu yutmuştur. Özgürcan Çevik tiyatrodan sonra ilk olarak Fatih Harbiye dizisinde oyunculuk yapmış ve dizi de hayat verdiği Onur karakterini dizinin seçmelerinde kazanmıştır. Daha sonra da Ruhumun Aynası dizisinde Kemal karakteri ile tanınmaya başlamıştır. Özgürcan Çevik’in ünlü olması ise Şevkat Yerimdar filmi ve sonrasında da dizisi ile olmuş tüm Türkiye artık onu Şevkat Yerimdar olarak tanımıştır. Özgürcan Çevik son olarak İkizler Memo Can dizisinde Osman karakteri ile yer almıştır.

Ali korkusuz bir adamdır aynı zamanda da vurdumduymazlığı da vardır; ancak dürüst ve koca yürekli de bir adamdır. Yeter Ali dizisi oyuncusu Özgürcan Çevik

Yeter Ali Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yeter Ali dizisi mart ayında izleyicisi karşısına çıkacak ve bir yaz dizisi tadında olacak

Yeter Ali Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yeter Ali dizisinin çekimleri Balıkesir ilimize bağlı Ayvalık ilçesinde çekilecek.

 

Yeter Ali Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular) (4 Yorum)

  1. inşallah şevkat yerimdar tadında olur. Ama ben yinede şevkat yerimdar yine başlasın istiyorum yaa

  2. inşallah şevkat yerimdar tadında olur. Ama ben yinede şevkat yerimdar yine başlasın istiyorum yaa

  3. Özgürcan abi seni çok ama çok seviyorum sen gerçekten çok ama çok yakışıklı bir oyuncusun maşallah sen Ankara’nın gururusun Allah yolunu açık eylesin inşallah.